Ignass

GTA 5 Online

Rekomenduojami pranešimai

Aš bandžiau BD mirroringą įjungti, bandžiau ir nejungti. Įvykių seka yra tokia: 1. MM pasirenku game 2.Per XMB paleidziu game 3.Ir po kelių sekundių išmeta šį užrašą. Tačiau spjovau į visą tą Multiman Stealth ir tiesiog naudoju PSNpatch 2.47 (stealth),neloadinų nieko kito apart pačio game, sing-in ir sing-out darau tik pačiame game.  Aišku jei pavyktų susitvarkyti STEALTH MM ir taip bent keliais procentukais pamažinti tikimybę gauti banną, būtų smagu, nors puikiai suprantu kad banną gauna žmonės naudodami ir stealth.

Apie šią klaidą esu girdėjęs, bet keista, kad ją sukelia STEALTH MM. Žaisk su paprastu MM. Pats jį naudoju ir kolkas bano negavau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Pas mane 4.55 konsoles versija, o Multiman'o kaip suprantu 04.55.00

Pridedu foto kad aiškiau butu 2psizq1.jpg.

Kaip pradėt žaisti online, ko dar reik, kaip tiksliai veikia tas psn, reik registruotis ar kažką panašaus atlikti? Kažkada bandžiau įsirašyt  stealth multiman  bet man jo kažkodėl neleido įsirašyt.

Redagavo menorex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Pas mane 4.55 konsoles versija, o Multiman'o kaip suprantu 04.55.00

Pridedu foto kad aiškiau butu 2psizq1.jpg.

Kaip pradėt žaisti online, ko dar reik, kaip tiksliai veikia tas psn, reik registruotis ar kažką panašaus atlikti? Kažkada bandžiau įsirašyt  stealth multiman [/size] bet man jo kažkodėl neleido įsirašyt.

Isirasai 4.60 spoof, psn patch, stealth multiman (gali ir su paprastu, jei neiseina, bet tada atidaryk multiman tik kai esi atsijunges nuo psn). Tada atsijunk nuo interneto, per mm pasirink zaidima, pasileisk psn patch ir isijunk interneta. Pirma karta reiks uzsiregistruot, gali per ps3 arba per pc. Kai esi prisijunges, pasileidi zaidima, parsisiunti visus update ir zaidi. Pries isjungiant konsole siulau isjungt interneta, nes kada nors gali pamirst ir isijungt homebrew online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

20140822_0945361_zps0ef832ca.jpg

 

Parasykit, kokiu man programu reiktu, kad galeciau lost online, jei galit linkus numeskit is kur ka siustis, labai dekingas buciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

20140822_0945361_zps0ef832ca.jpg

 

Parasykit, kokiu man programu reiktu, kad galeciau lost online, jei galit linkus numeskit is kur ka siustis, labai dekingas buciau.

4.60 habib cfw arba 4.60 spoof, naujausio multiman ir psn patch. Visi linkai ps3 programu temos naujausiam poste.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 4.65 habib cobra, uzspoofinau iki 4.66, pasn patch naujausia, multiman naujausia, GTA5

Neina pasijungt online, raso kad reikia istema updeitinti. 

Ar kas nors dar susiduria su tokia problema? 

 

Per system settings rodo kad versija 4.66..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atidaviau ps3 meistrui, jis man nuresetins konsole ir irasys 4.66 darknet.

 

gaila kad ir visus zaidimus istrins..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perrase man ps3 , irase DARKNET COBRA 4.66 v1.01, irase PSN PATCH 4.66.32, Multiman 4.66.

 

Kaip dabar tiksliai reikia padaryti kad butu galima saugiau zaisti online? 

 

1. Isjungti interneta

2. Per Multiman uzsimountinti zaidima

3. Paleisti PSN PATCH

4. Ijungti interneta

5. Paleisti zaidima per XMB 

6. Zaisti online

 

Teisingai? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perrase man ps3 , irase DARKNET COBRA 4.66 v1.01, irase PSN PATCH 4.66.32, Multiman 4.66.

 

Kaip dabar tiksliai reikia padaryti kad butu galima saugiau zaisti online? 

 

1. Isjungti interneta

2. Per Multiman uzsimountinti zaidima

3. Paleisti PSN PATCH

4. Ijungti interneta

5. Paleisti zaidima per XMB 

6. Zaisti online

 

Teisingai?

 

Taip. Nuo interneto atsijungti nebūtina-užtektų išjungti automatinį PSN prisijungimą ir, prieš leidžiant multiman, atsijungti nuo PSN, o prieš leidžiant žaidimą-prisijungti. Galima ir išjunginėti internetą, čia jau kaip tau patogiau. Mes nežinome, kokią informaciją gauna Sony. Jei ji gauna duomenis net mums neprisijungus prie PSN, tuomet saugiau būtų išjunginėti internetą. Tačiau tai tik spėlionės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.