destas

Yra dar žaidziančiu Counter-Strike: 1.6 ?

Rekomenduojami pranešimai

Yra dar žaidžiančiu šita žaidimą (ant PC)? :) Paleidau serverį, bet kažkaip nelabai sekasi pritraukti žmonių. Gal kas norėtu prisidėti kuom nors? :) Pats serveris gana kruopščiai sutvarkytas. Kaip manote ar apsimoka tuom užsiimti? Užsidirbti iš to nenoriu. Užtektu to, kad turėti geriausią serverį Lietuvoje. :D

 

CS.NUKE.LT:27015

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinoma kad zaidzia,bet ne cia reklamuoji jei nori serveri ispopuliarint,pirma reikia i reklama investuoti o paskiau viskas atsipirks kaip koks 200 zmobiu kas menesi tau vip po 5 lt pirks ir admin po 10 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinoma kad zaidzia,bet ne cia reklamuoji jei nori serveri ispopuliarint,pirma reikia i reklama investuoti o paskiau viskas atsipirks kaip koks 200 zmobiu kas menesi tau vip po 5 lt pirks ir admin po 10 lt

 

jis gi sake,kad nenori uzdirbt is to

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jis gi sake,kad nenori uzdirbt is to

 

Zaideju reikia. I reklama jau galima sakyti nemazai investuota, bet is tos reklamos tik rusai ateina, o dauguma ju pasicytine. Jokiu admin nepardavinejame. VIP yra, bet be jokiu magiju. Elementarus dalykai kaip kulkos nemokamos ar def. kit... ;)

Redagavo destas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aplamai tai reikia sveikinti kad zmogus kazka bando padaryti, o ne eilini karta kaip tupi lietuviai, pirmiausiai sokame kritikuoti, o patys nieko nedarome nes dauguma tiesiog nesugebame.

(neiakam asmeniskai netaikau, tiesiog rasau tiems kas nores pakritikuoti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ne kritikuoti atejau, bet ir ne pagirti. As ir esu sios versijos zaidejas. Manau, kad CS yra visu laiku geriausias online zaidimas.

 

Bet is esmes as nenoriu lysti i Lietuviskus CS serverius. Kiek buvau tiek maciau betvarkes juose. Visi pradeda apie Vipu pirkima ir nuo to viskas prasideda. Ateina vaikai, perka vipus po 5lt, rekia i mikrafonus ir jokios tvarkos. Chate matai tik nebrendylu keiksmazodzius ir iseini is serverio. Tokie mano prisiminimai apie Lietuviskus serverius.

 

Jeigu jau kurti serveri ilgam, kad po to tureti prabanga ji laikyti ne kompiuteryje, bet serveryje, reikia is kart nusistatyti kazkokias taisykles. Geriausias manau variantas, kad butu visada kam priziureti. Kazkuom ir issiskirti.

 

Galiu pasakyti savo 2 metu patirti viename rusiskame serveryje. Buvo sukurtas vienas mapas: De_Dust2. Visa diena sitas zemelapis pritrauke losejus, kad net nebudavo laisvos vietos istisas valandas. Bet kas svarbiausia buvo, kad buvo pastoviai adminai. Vienas iseina, kitas ateina. Ir kas gerai, kad patis adminai yra padorus zmones. Ne kaip Lietuviski, nusileidzia iki paprasto lankytojo lygio ir pasiuntineja.

 

Ka as cia norejau pasakyti.. Turek kazkokia vizija ir nepadaryk serverio palaida bala. Jeigu bus rimtas, priziurimas, reiks uzsukti. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks užeit , mldc siūlau dėl žmonių kiekio pareklamint supergames.lt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ne kritikuoti atejau, bet ir ne pagirti. As ir esu sios versijos zaidejas. Manau, kad CS yra visu laiku geriausias online zaidimas.

 

Bet is esmes as nenoriu lysti i Lietuviskus CS serverius. Kiek buvau tiek maciau betvarkes juose. Visi pradeda apie Vipu pirkima ir nuo to viskas prasideda. Ateina vaikai, perka vipus po 5lt, rekia i mikrafonus ir jokios tvarkos. Chate matai tik nebrendylu keiksmazodzius ir iseini is serverio. Tokie mano prisiminimai apie Lietuviskus serverius.

 

Jeigu jau kurti serveri ilgam, kad po to tureti prabanga ji laikyti ne kompiuteryje, bet serveryje, reikia is kart nusistatyti kazkokias taisykles. Geriausias manau variantas, kad butu visada kam priziureti. Kazkuom ir issiskirti.

 

Galiu pasakyti savo 2 metu patirti viename rusiskame serveryje. Buvo sukurtas vienas mapas: De_Dust2. Visa diena sitas zemelapis pritrauke losejus, kad net nebudavo laisvos vietos istisas valandas. Bet kas svarbiausia buvo, kad buvo pastoviai adminai. Vienas iseina, kitas ateina. Ir kas gerai, kad patis adminai yra padorus zmones. Ne kaip Lietuviski, nusileidzia iki paprasto lankytojo lygio ir pasiuntineja.

 

Ka as cia norejau pasakyti.. Turek kazkokia vizija ir nepadaryk serverio palaida bala. Jeigu bus rimtas, priziurimas, reiks uzsukti. :thumbsup4:

 

Apsilankyk pas mus. Administratoriai 20+ vienintelis yra 16-metis. :) Apsilankes nepatingek pasinaudoti /admin , /vip , /admins komandomis. Saliname tuos kurie be reikalo klykia i MIC (ne vien vaikus). Dabar tik beda tame, kad STEAM'ai negirdi NON'u....

 

Reiks užeit , mldc siūlau dėl žmonių kiekio pareklamint supergames.lt :)

 

Yra jau ten idetas, bet mano nuomone ne i ta skilti ji idejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsilankyk pas mus. Administratoriai 20+ vienintelis yra 16-metis. :) Apsilankes nepatingek pasinaudoti /admin , /vip , /admins komandomis. Saliname tuos kurie be reikalo klykia i MIC (ne vien vaikus). Dabar tik beda tame, kad STEAM'ai negirdi NON'u....

 

 

Yra jau ten idetas, bet mano nuomone ne i ta skilti ji idejo.

 

Mm.. Tada neblogai. Butinai uzsuksiu kuria diena. :) Beje, Cia jau aisku kaip kurejas nori taip ir renkasi, bet man asmeniskai geriau kai teroristai kalba su savais, o mentai su savais. Buna serveriu kur vieni kitus girdi ir is to nieko gero.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus irgi girdi abi komandos, bet mirus gali ziureti tik savo komanda, kad nepasakinetu. Buna tokiu kurie bezaidziant ir pabendrauja tarpusavi bei linksmai praleisti laika beprikolinant. Aisku gali juos MUTEinti arba tiesiog pasinaudoti voice_enable 0 jeigu nori tiesiog ramiai pazaisti:))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jau minejau, man toks dalykas nepatinka. :) Nes savi tik savus turetu girdeti, o ne bendrai. Nebelieka dalies strategijos kazka susitarti bendrai ir panasiai. Tada prasideda Skype pokalbiai ir spectru pranesimai apie zaidejo buvimo vieta. Kad savi mato savus - gerai. Siokia tokia apsauga. :)

 

P.S. Pvz., du atskiri zaidejai is Teroristu komandos negali susitarti kam kur laukti. Pvz., tu buk ten, o as ten. Mentas viska girdes.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.