deiviz

Kur ka irasyt...

Rekomenduojami pranešimai

Paskutini karta prasidedu, nes daugiau nervai nebelaikys. Tai va niekaip as cia neprijungiu to zebra modemo/rauterio taip jog man veiktu internetas poto...

 

Sitie duomenys tikslus:

IP adresas 89.117.180.221

Subnet mask 255.255.255.252

Defoult gataway 89.117.180.222

DNS 217.9.240.102 ir 213.226.131.131

 

del visu kitu nezinau.

 

Tai va ikisu enthernet laida i antra lizda kaip priklauso ir tada is 3lizdo einanti laida jungiu prie kompo viskas lyg ir kaip priklauso.

Pagrindiniam meniu toks vaizdas.

 

Nuotrauka

 

 

Network connections toks:

Nuotrauka

 

 

Meginau as ta Fttx wan keist nustatymus ir lan hardware ethernet swith nu ir nieko man neiseina... Tai kur tikslei reik vest tuos duomenis ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu ką tu čia nori padaryti, bet tavo interneto (DSL) linija smigus. Pasižiūrėk ar ant routerio šviečia žalia spalva DSL ir Internet lemputės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu ką tu čia nori padaryti, bet tavo interneto (DSL) linija smigus. Pasižiūrėk ar ant routerio šviečia žalia spalva DSL ir Internet lemputės.

 

Noriu prijungt interneta per sita modema/routeri kad tureciau namuose wifi. Ner pas mane DSL todėl ir jungiu per antra lizda nes pas mane iskarto ateina Ethernet laidas kuri jungiu i PC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo neto tiekejas bent jau neprisege tavo IP ? gal tiesiog negali del to

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nufotografuok kaip atrodo tavo modemas iš galo, nes įtariu ne į tą skylę įkišai. 1 ir 3 naudok kompiuteriui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka rodo map view?

 

seip panasu kad viskas tvarkingai nustatyta, reikalingi protokolai ijungti ir ready bet ne corected, tu interneta gauni wlanu, bet as atejes pas tave su savo kompu ir savo "outdoor" antena juk chaliavu negalesiu prisijungti prie tavo tiekejo, jis filtruoja naudotojus ir ne visiems jeidzia jungtis, va sita turi is issiaiskinti, nes modema tiekejas mato kaip svetima kompa ir neleidzia prisijungti, issiaiskink prie ko prirstas esi, ip ar mac, jei mac tai turesi map view -> fttx wan-> settings -> lan hardware enthernet swich -> i Physical Address: xx xx xx xx xx xx irasyti savo mac prie kurio risamas esi

 

cia prisegu savo modemo config failiuka, parsisiuntes galune pakeisk i CONF (*. conf tokio tipo plm neleidzia kelti todel parasiau zip), isimesi per advanced -> configuration file, jei naudosi mano failiuka tai nepamirsk kad ivestas mano mac tau netiks

DRG A125G.zip

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo neto tiekejas bent jau neprisege tavo IP ? gal tiesiog negali del to

 

Patys tiekejai sake jog galima prijungt rauteri nes jie man ir dave visus duomenis pagal sutarti.

Naudoju erdviu interneta jis ateina per Airos Iranga, nukeliauja laidais i PoE adapteri ir is Jo lan laidu jau eina tiesiai i mano kompa.

 

Piesinis kad aiskiau butu kas kaip:

 

 

Nuotrauka

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane lygiai tas pats su cgates internetu, lygiai tokia iranga ir mano internetas prie mac priristas, (krc sitas irangos principas leidzia risti prie mac) kaip seniau minejau, pabandyk i kita kompa ikist savo interneto laida ir pazek ar veiks.

 

sakei dave visus daumenis, kokius tau duomenis dave? gal butent ip dave? tuomet prie ip risa

 

ar cia tie duomenys pirmame poste? tuomet tau nesijungia del netinkamo gateway, krc visame tinkle gateway turi buti vienodas, tiksliau gateway tai pacio modemo ip, o tavo modemo ip 192.168.1.254 visu kitu prietaisu prijungtu prie modemo ip bus 192.168.1.xxx xxx mazesnis nei 254, jei kompe susivedi tuos ip adresus kad veiktu internetas o su automatiniu ip neveikia tuomet cia ir bus nesusijungimo priezastis, tuomet tau reikia modemo ip keisti

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane lygiai tas pats su cgates internetu, lygiai tokia iranga ir mano internetas prie mac priristas, (krc sitas irangos principas leidzia risti prie mac) kaip seniau minejau, pabandyk i kita kompa ikist savo interneto laida ir pazek ar veiks.

 

sakei dave visus daumenis, kokius tau duomenis dave? gal butent ip dave? tuomet prie ip risa

 

Nu prie Mac tikrai nebus nes per kelis kompus naudoju ir visur veikia o jei jau prie zebros modemo jungiu iskarto ragas...

 

Situos dave:

 

IP adresas 89.117.180.221

Subnet mask 255.255.255.252

Defoult gataway 89.117.180.222

DNS 217.9.240.102 ir 213.226.131.131

 

Vel viska sustaciau : i Wan ar LAn demesio nekreipk, nes meginau per abu keist viska ir nieko...

 

Nuotrauka

 

 

 

Edit :Pas mane kaiptik Ant visu 3 pc nustatyta automatic visalaik budavo ir dabar yra. O gali but delto jog dar switchikas stovi po PPo adapterio ? Nors meginau ir be jo tada tik lempute zalia uzsidegus buvo ant routerio zebros bet esme nepakito.

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia dar is esmes tau su dsn portais bedu gali buti kaip pas mane,as pvz routerio kito irgi namie pas save negaliu pajunkt,nes surasius teisingus dns po kazkurio laiko tiesiog nebeveikia,arba visai neleidzia net setupint nieko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu prie Mac tikrai nebus nes per kelis kompus naudoju ir visur veikia o jei jau prie zebros modemo jungiu iskarto ragas...

 

Situos dave:

 

IP adresas 89.117.180.221

Subnet mask 255.255.255.252

Defoult gataway 89.117.180.222

DNS 217.9.240.102 ir 213.226.131.131

 

Vel viska sustaciau : i Wan ar LAn demesio nekreipk, nes meginau per abu keist viska ir nieko...

 

Nuotrauka

 

 

 

Edit :Pas mane kaiptik Ant visu 3 pc nustatyta automatic visalaik budavo ir dabar yra. O gali but delto jog dar switchikas stovi po PPo adapterio ? Nors meginau ir be jo tada tik lempute zalia uzsidegus buvo ant routerio zebros bet esme nepakito.

 

tai palauk, gerai supratau, ant kompu pas tave jokiu ip adresu vesti nereikia, veikia su automatic? jei taip tai tada neturetu reikti ir ant modemo ju vesti, o tie tau duoti tai kam tau juos dave, krc kieno cia adresai, cia gal pacios wlan antenos? tokiu atveju tau ir nesijungs nes tinkle dvieju vienodu adresu negali buti.

 

seip cia daug speliojimu, tu nenori pabandyti pasiskambinti tiekejui ir tiesiog pasisakyti pilna situacija, koks modemas koks swichas gal bent suzinosi kas neleidzia jungtis ir kur konkreciai ieskoti bedos.

 

p.s. swicha as tavo vietoj atjungciau, jungciausi modema ne jo, o paskui jau kai susijungsi tuomet jau zek ar pajungus nuo ppo netrukdo modemui, jei trukdo pasijungsi nuo modemo lan jungties

 

beto db pastebejau, pas tave bcm1 conektion type hardware enthernet swich, pas mane tik enthernet, tai reiskia blogai nustates...

 

p.s. ip galune 221 negali buti kad swiichas naudoja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man situos (Ip,gateaway ir pns) dave kai parasiau jog noreciau prisijungti interneta naudojant routeri, switha as pats pasijungiau kad tureciau interneta per 3kompus, bet kiek ziurejau jis nieko nedaro tik linija paskirsto nes Ip visuose PC taspats islikes.

 

 

Edit: Tadai tu gal siektiek netaip supratai arba as netaip perskaiciau. Pas mane po To PPo adapterio eina switchikas, o ne tas Ppo yra switchikas, as ta swithika meginau atjungt ir vietoj jo zebros modema det bet esme nepakito.

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bcm1 conektion type pakeitei?

 

pabandyk full resset (mygtukas gale su degtuku spaudziamas kokias 5sec kol persikraus palaikyk nuspaudes) po to nueik i "map view" ant fttx wan (zemiau gaublio vidurinis sujungimas) settings ir suvesk tuos ip daugiau nieko nekeisk.

 

kadangi man internetas veikia po full resset tik pakeitus mac, tai galima manyti jog nustaymai routeriui jau jame teisingi, tavo atveju tik ip truksta (nors pabandyk ir tik po reseto su automatiniu ip kisti laida, nu galbut...)

 

p.s. internetas modeme neiskarto turi veikti, nuo ijungimo mazdaug 30sec praeina kol isijungia, tai kazka pakeites biski turek kantrybes luktelt.

nu ir paskutinis varijantas visada gali teamviewer pasinaudoti nei nebijai kad svetimas zmogus tavo kompe seimininkaus :thumbsup4:

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska padariau kaip sakei, ir dar firewall sitings ant minimum nustaciau. Vaizdas geresnis situacijos bet problemos dabar kitos... Meginau per PC vest tuos duomenis tada tik atsiranda: ip conflict ir vel man viska ant automatic numeta.

 

 

NuotraukaNuotraukaNuotrauka

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.