narkata

The Walking Dead: Season Two

Rekomenduojami pranešimai

ant PS Vitos gal bus iškart visi episodai kaip ir su pirma dalimi buvo 


nors aišku Season pass nusipirkau , kaip tik baigiu žaisti pirma Season ant Vitos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jie parašė, kad išleis labai greitai. Su pirmu sezonu buvo kiek kitaip, nes jie susiprotėjo jau po visų epizodų pasirodymo. Dabar kai net iOS versija išeina kartu su kitomis, labai liūdna matyti, kad nėra Vitai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Save failas randasi C:\Users\ASUS\Documents\Telltale Games\The Walking Dead

 

sghx.jpg

 

Ir volia importuoja Save iš pirmo sezono :)

Gali parodyt kaip atrodo direktorijos vidus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, bet vistiek aš bbz ten visur visaip prikopinau tų save file ir nihuja neranda... NIEKAIP, nors dar prieš mėnesį perėjau visu penkis pirmo sezono epus.. bs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima, tiesiog sako kad visai nemažai pasirinkimų persikelia į antrą sezoną, tai manau daug įdomiau žaist tęsiant visus savo pasirinkimus nuo pirmo sezono.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, bet vistiek aš bbz ten visur visaip prikopinau tų save file ir nihuja neranda... NIEKAIP, nors dar prieš mėnesį perėjau visu penkis pirmo sezono epus.. bs.

 

Galiu sav atsiųst patikrinti ar ras, jei ras, vadinasi su tavo save'u kažkas ne to

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu sav atsiųst patikrinti ar ras, jei ras, vadinasi su tavo save'u kažkas ne to

Nu davai, profily skype yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu davai, profily skype yra.

 

Pranešk kokie rezultatai, nes man taip pat kaip ir tau - neranda save failų :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pranešk kokie rezultatai, nes man taip pat kaip ir tau - neranda save failų :sad:

Jo seivai neveikė, buvau pamiršęs, kad skaičiau prieš porą dienų, jog turi ant identiško user name užvadinti seivai būt, ir pvz jeigu lošei ant Compatibility mode pirmą, tai antrą irgi turi žaist ant compat mode, žodžiu, vargas čia, gal išleis ateity kokį nors choice generatorių, kad nereiktų vargt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.