narkata

The Walking Dead: Season Two

Rekomenduojami pranešimai

Įsirašiau pirmą sezoną, bet ar yra kokia galimybė jį žaisti su gamepad'u? Pultelis prijungtas, bet žaidime jo nerodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsirašiau pirmą sezoną, bet ar yra kokia galimybė jį žaisti su gamepad'u? Pultelis prijungtas, bet žaidime jo nerodo.

Koki gamepada naudoji nes man su xbox 360 veikia be problemu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki gamepada naudoji nes man su xbox 360 veikia be problemu

Trust GXT 30

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trust GXT 30

Ne į temą

Su Xbox 360 ir Wireless adapteriu man taip pat be problemų, bet pradžiai jį reikėjo kaip ir instaliuti. Per Device Manager pasižiūrėk, ar nėra kokio"Unrecognised Device", nes jei yra, tai reikia driverių kokių ar pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetu veikti seip pabandyk naujasia draiveri irasyti ir kaip TukkaSi sake paziurek del Unrecognised Device.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetu veikti seip pabandyk naujasia draiveri irasyti ir kaip TukkaSi sake paziurek del Unrecognised Device.

Nerandu jokių draiveriu šitam pulteliui, bet jis kuo puikiausiai veikia lošian, pavyzdžiui, Mortal Kombat. Jums pultelį rodo ir per optionus į controls settings'us nuėjus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Feat-Clem203.png

 

Telltale announced release dates for The Walking Dead Season 2 Episode 3: In Harm’s Way. Here they are:
 
5/13 – PC/Mac, PlayStation 3 North America
5/14 – Xbox 360, PlayStation Europe
5/15 – iOS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tymbarkFM ir PS Vita gaus 14 diena ?
Nes kai parašei Playstation, tai man mintis kylą kad gaus ps3 ir Vita
Turbūt gerai supratau aš :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Opa, kaip man patinka, kad paskelbia naujo epizodo datą prieš kelias dienas tik. Mažai reikia laukti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerulis epizodas, ypač pabaiga :) Tik užsigliučino mano pasirinkimai, nemačiau tos procentalios lentelės pabaigoj :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tymbarkFM būna, po poros dienų paleisk eik į My Choice ir turėtų jau rodyti, man taip buvo su antruoju epizodu.


Papildau: Bet epizodas tai tikrai super, vienas iš gere\iausių šiame sezone, kaip ir sakei ypač galas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Na, ką padarėt ant galo, nupjovėt Saritai ant ranką ar zombiui galvą? Aš tai ranką, bet kadangi leido pasirinkt ir dar rėkė ant galo, tai čiuju ir taip mirs ji. Man tai nervuoja eilinį kartą jog choices nieko nepadarė, pvz kai tą vienarankį nukilino, tris kartus perlošiau, nes galvojau jeigu padėsiu išgelbėsiu jį, bet huj. O šeip apie sarita kalbant, pagal viską turėtu išgyvent nes iškarto nukirto ranką kai įkando zombis, plius tam vienarankiui nukandę irgi buvo bet išgyveno. Bet Clementine dahuja zombių su tuo nužudė tai neaišku bus.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Na, ką padarėt ant galo, nupjovėt Saritai ant ranką ar zombiui galvą? Aš tai ranką, bet kadangi leido pasirinkt ir dar rėkė ant galo, tai čiuju ir taip mirs ji. Man tai nervuoja eilinį kartą jog choices nieko nepadarė, pvz kai tą vienarankį nukilino, tris kartus perlošiau, nes galvojau jeigu padėsiu išgelbėsiu jį, bet huj. O šeip apie sarita kalbant, pagal viską turėtu išgyvent nes iškarto nukirto ranką kai įkando zombis, plius tam vienarankiui nukandę irgi buvo bet išgyveno. Bet Clementine dahuja zombių su tuo nužudė tai neaišku bus.

 

 

Nupjoviau ir aš nafik :D Žiūrėsim kaip ten vėliau vystysis siužetas. Šiaip tai buvo vienas iš mėgstamiausių momentų šiame visame sezone. Bet pasirinkimas mano manymu buvo lengvas. Kur kas sunkiau buvo praeitame epizode  išsirinkti prie kurio stalo sėstis :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Nupjoviau ir aš nafik :D Žiūrėsim kaip ten vėliau vystysis siužetas. Šiaip tai buvo vienas iš mėgstamiausių momentų šiame visame sezone. Bet pasirinkimas mano manymu buvo lengvas. Kur kas sunkiau buvo praeitame epizode  išsirinkti prie kurio stalo sėstis :D

 

 

Nukirtau ir aš tą ranka, bet tikrai nervianti ji tokia, na pagla mane turėtų būti gyva, Liepos mėnesį pamatysim :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Feat-TElltaleNewConsoles.png

WD-GOTY-platforms.jpg

 

The Walking Dead: Season One ir Two bus išleisti naujoms konsolėms šiais metais. The Wolf Among Us taip pat. O dar, PS3 ir X360 gaus Season Two and diskų. Tikiuos nebus taip, kad digital be platinos, o diskas - su...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.