narkata

The Walking Dead: Season Two

Rekomenduojami pranešimai

 

Pabaigos labai skirtingos.
Likau su Keniu ir išėJau su juo, Matyt pasirinkimą lėmė, tai, kad jis iš pirmo sezono, ir aišku dar tai, kaip jis pasiaukodamas norėjo, kad AJ ir Clem pasiliktu saugioj vietoj. Na ir galiu pasakyti nesigailiu pasirinkimu. tik abejoju, kad su Clem, nes tai nebeįmanoma. 6-ios pabaigos, tai būtų 6-ios istorijos vienam taip kitaip dar kitaip, ir t.t

Visos galimos pabaigos:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Pabaigos labai skirtingos.

Likau su Keniu ir išėJau su juo, Matyt pasirinkimą lėmė, tai, kad jis iš pirmo sezono, ir aišku dar tai, kaip jis pasiaukodamas norėjo, kad AJ ir Clem pasiliktu saugioj vietoj. Na ir galiu pasakyti nesigailiu pasirinkimu. tik abejoju, kad su Clem, nes tai nebeįmanoma. 6-ios pabaigos, tai būtų 6-ios istorijos vienam taip kitaip dar kitaip, ir t.t

 

Visos galimos pabaigos:

 

 

 

Likau su Keniu bet iejau i ta miesta su kudikiu

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, aš jau po pirmo sezono antro epizodo nekenčiu Kenio. Visąlaik aš bandžiau susitaikyti, pasišnekėti normaliai, paaiškinti kažką jam, kad būtent taip bus geriau, bet ne - niekada jis nebūna adekvatus.

 

Iki paskutinio momento bandžiau visus ir save įtikinti, kad jis atsipeikės, susiprotės. Iki paskutinės sekundės delsiau, bet galiausiai jį nušoviau, nes žinojau, kad pasirinkimas nulems Jane ir Kenio ateitį. Mano pabaiga buvo su Jane, Alvinu jaunesniuoju ir šeima, kuriai leidau prisijungti prie mūsų.

 

Apibendrinant visą sezoną ir lyginant su pirmuoju sezonu, tai jis man ne taip patiko. Bet sezonai labai skirtingi ir tikrai buvo labai stiprių vietų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Nežinau, aš jau po pirmo sezono antro epizodo nekenčiu Kenio. Visąlaik aš bandžiau susitaikyti, pasišnekėti normaliai, paaiškinti kažką jam, kad būtent taip bus geriau, bet ne - niekada jis nebūna adekvatus.

 

Iki paskutinio momento bandžiau visus ir save įtikinti, kad jis atsipeikės, susiprotės. Iki paskutinės sekundės delsiau, bet galiausiai jį nušoviau, nes žinojau, kad pasirinkimas nulems Jane ir Kenio ateitį. Mano pabaiga buvo su Jane, Alvinu jaunesniuoju ir šeima, kuriai leidau prisijungti prie mūsų.

 

Apibendrinant visą sezoną ir lyginant su pirmuoju sezonu, tai jis man ne taip patiko. Bet sezonai labai skirtingi ir tikrai buvo labai stiprių vietų.

As iki galo viska su juo dariau, nes pirmam sezone draugiskai su juo labai elgiausi. O siaip nors pritariu,kad pirmas sezonas stipresnis buvo, bet zinant, kad sitame sezone pabaigoje tavo pasirinkimai beveik 100 procentu tures ne tik dideles itakos sitam sezone, bet ir tures jos labai daug kitam sezone, ko negalima sakyt apie praeito sezono pabaiga. Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, aš jau po pirmo sezono antro epizodo nekenčiu Kenio. Visąlaik aš bandžiau susitaikyti, pasišnekėti normaliai, paaiškinti kažką jam, kad būtent taip bus geriau, bet ne - niekada jis nebūna adekvatus.

 

Iki paskutinio momento bandžiau visus ir save įtikinti, kad jis atsipeikės, susiprotės. Iki paskutinės sekundės delsiau, bet galiausiai jį nušoviau, nes žinojau, kad pasirinkimas nulems Jane ir Kenio ateitį. Mano pabaiga buvo su Jane, Alvinu jaunesniuoju ir šeima, kuriai leidau prisijungti prie mūsų.

 

Apibendrinant visą sezoną ir lyginant su pirmuoju sezonu, tai jis man ne taip patiko. Bet sezonai labai skirtingi ir tikrai buvo labai stiprių vietų.

 

Tas nigeriukas negalėtų būti Christos sūnus? Nes akivaizdu, kad jie ne jo tėvai.

 

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir aš pabaigiau, tikrai patiko šis sezonas, net nežinau, ar pirmas, ar antras labiau patiko. Tik žiauriai gruzas ima, kad pamiršau save'us išsisaugoti prieš perinstaliuodamas Windows'us, kažkaip daug fainiau, kai žinai, kad nuo pirmo sezono pasirinkimas visi tavo. Na, bent jau šį sezoną būsiu užbaigęs su asmeniniais save'ais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.