MoDiZzZ

Lg optimus L3 ii žaidimu perkelimas į sd kortelę

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Aš turiu smartphon'ą l3 ii. Šis telefoniukas turi tik 2gb atminties, norėčiau isikelti į jį rc3 žaidimą, bet man nėra vietos kelti, nes turiu appsu reikalingu. Tai wat turiu aš 8gb sd kortelę isidedu ją į smartphoną isikeliu žaidimo data failus bet vistiek neskaito ir prašo siųsti iš interneto... Kaip padaryti kad isikėlus į sd kortele žaidimo data failus jis veiktu, nes nėra vietos kelti į vidine atminti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustatyk Preferred install location į Removable SD card ir tada siųskis, bet ne visi apps'ai ir žaidimai tai palaiko. Kiek žinau labai daug reikalauja instaliuoti į vidinę atmintį. Ta pati problema ir pas mane.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

L7 II tas pats kiek skaiciau tai tai galima isspresti tik su root privilegijomis, o mano telas dar nenulaustas + garantija yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per settings nueik į applications ir ten bus. Teoriškai, tai prioritetinė vieta, kur turėtų siųst ir instaliuot aplikacijas. Bet praktiškai sakau, mažai appsų įnstaliuojasi į išorinę atmintį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau tada, gal čia nuo android versijos priklauso. Iš Play Store irgi nesiunčia, kai SD įstatyta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.