Kristupas159

Noreciau issirinkti Xbox360

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi :) Esu naujokas siame saite. Noreciau pirkti xbox360. Girdejau GTA V Galima ant jo lost. Gal galetumet duoti patarimu ? Koki pirkti? Aciu labai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrint kiek pinigų nori investuot.Gali imt slim'ą arba jasperį.Slimas brangesnis,naujesnis,atrišimas brangesnis.Jasperis šiek tiek senesnis modelis,pigesnis(bet naujo nerasi),atrišimas pigus.Daugiau informacijos bus galima parašyt kai nuspresi už kiek nori nusipirkti xbox :)

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi :) Esu naujokas siame saite. Noreciau pirkti xbox360. Girdejau GTA V Galima ant jo lost. Gal galetumet duoti patarimu ? Koki pirkti? Aciu labai :)

 

Netingek ir paieskok informacijos forume, cia jos gausu. Sekmes. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir neblogas tavo šitas variantas.Tik čia RGH yra o ne paprastas fleshinimas,rgh žaidimai įrašomi nenaudojant diskų o nufleshinant diskai yra reikalingi norint paleist žaidimą (daugiau info forume paieškok tikrai rasi, kuo skiriasi jie).Dėl ps3 tai jei norėsi atsirišt jį tai negalėsi internetu naudotis,online jokio nebus,teks originalius žaidimus pirkt jei neatsiriši.Dėl pultelio nežinau,kaip kitiem bet man xbox patogesnis :) ps3 Pultelis man per mažas

 

Su atrištu PS3 puikiai veikia PSN. Neklaidink žmogaus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir neblogas tavo šitas variantas.Tik čia RGH yra o ne paprastas fleshinimas,rgh žaidimai įrašomi nenaudojant diskų o nufleshinant diskai yra reikalingi norint paleist žaidimą (daugiau info forume paieškok tikrai rasi, kuo skiriasi jie).Dėl ps3 tai jei norėsi atsirišt jį tai negalėsi internetu naudotis,online jokio nebus,teks originalius žaidimus pirkt jei neatsiriši.Dėl pultelio nežinau,kaip kitiem bet man xbox patogesnis :) ps3 Pultelis man per mažas

 

O kuo blogas RGH ? Daugumai zmoniu jis bus geras kadangi nereikes nuolatiniu investiciju i diskus. Bet kiekvienas renkasi pagal savo poreikius :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuo blogas RGH ? Daugumai zmoniu jis bus geras kadangi nereikes nuolatiniu investiciju i diskus. Bet kiekvienas renkasi pagal savo poreikius :rolleyes:

 

Aš nesakiau, kad RGH blogai :)

P.S Dėl psn tai klydau ko gero,sorry :)

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isidedi i xboxa x3key ir zvengi: pamirsti baimes del online praradimo, vargus paleidinejant zaidimus ar jog kazkas nebeveiks po eilinio dashboard updeito.

Redagavo piktaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

x3key mires ir nepopuliarus dalykas. ant jo uzkimba tik kvailiai kurie patiki paneveziecio sapalionem. Visi dvdromu emuliatoriais gali buti atjungti visam laikui vieno menko MS updeito pagalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

x3key mires ir nepopuliarus dalykas. ant jo uzkimba tik kvailiai kurie patiki paneveziecio sapalionem. Visi dvdromu emuliatoriais gali buti atjungti visam laikui vieno menko MS updeito pagalba.

 

Neisivaizduoju is kur traukiama tokia informacija. Turiu jau metus laiko ir nei vienos problemos. Nei vargo su zaidimu instaliavimais, nei su updeitais, nei su online ir t.t. - zaidi ir zvengi. O LT turbut nepopuliarus nes kazkodel formuojama tokia nuomone. Beje uzsienio forumuose pvz gbatemp ar tam paciam se7ensins siulomas xkey over RGH variantas. No offence, bet... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.