3nergy

Steamgifts

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gal galit koki redeem koda duoti ant steam nebedaug truksta iki 100$ kad galeciau ten dalyvauti .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nusipirkau bundle už 1$ steamgifts.com rašė 82$ iš jų patapo 53$ tai nesuprantu aš čia bajerio :D

 

Kažkaip man atrodo po bundle išejimo jie pamažina tu žaidimų vertę. Dabar pvz mano vertas 20$ su origin ir frogwares bundle, ir dar civ5.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip man atrodo po bundle išejimo jie pamažina tu žaidimų vertę. Dabar pvz mano vertas 20$ su origin ir frogwares bundle, ir dar civ5.

 

Nemanau, kad vertas mano 53 dolerių, Kai steam'e Batman: AA Fear 2 and 3 LOTR Dead Space Tomb Rider Underwold Mafia II Civilization V Men of War Red Tide ir dar ten keli

 

EDIT: Prieš perkant WB bundle tiek buvo ir aktyvavus žaidimus nepakito, nors kai gavau Men of war buvo pakite į 83$ bet smuko.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten ta jų skaičiuoklė pievas gaudo... ar žaidimas bus vertas kaskiek ar nebus, vistiek jie pagal save pridės arba dažniausiai nepridės....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip man atrodo po bundle išejimo jie pamažina tu žaidimų vertę. Dabar pvz mano vertas 20$ su origin ir frogwares bundle, ir dar civ5.

 

Isvis jie neskaicioja zaidimu isigytu su bundle, yra ten listas maciau is kuriu bundle neskaiciuoja, pas mane ~50 zaidimu, o verte tera ~83$

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.