ButasJ

Broken Playstation 4

Rekomenduojami pranešimai

Visi kas gausite konsoles ta pacia diena,arba kiek veliau iki kaledu,pasidalinkite savo ipsudziais,nes db baisu pirkti,gyvenu uk,ir cia konsole dar nepasirode,(13 dienu liko),neiasku kaip bus su launchu cia,bet ka tikrai zinau kad eisiu i parduotuve,prasysiu ijungti,ir tik tada pirksiu kai isitikinsiu kad viskas ok,ir tai darysiu gal po svenciu,nes neramu man del to update po kurio tik blue light ir tas hdmi jungtis,vis del to ne mazi pinigai,o su garantiniu aiskintis yra galvos skausmas

 

 

Taigi Uk gyveni, neveiks/nepatiks nunesi ir pakeis arba pinigus atiduos, cia tau ne lietuviskas garantinis, as kiek dalyku elektronikos esu atidaves vien delto, kad nepatiko ir gavau visus pinigus atgal be klausimu...

Redagavo ogrion

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi kas gausite konsoles ta pacia diena,arba kiek veliau iki kaledu,pasidalinkite savo ipsudziais,nes db baisu pirkti,gyvenu uk,ir cia konsole dar nepasirode,(13 dienu liko),neiasku kaip bus su launchu cia,bet ka tikrai zinau kad eisiu i parduotuve,prasysiu ijungti,ir tik tada pirksiu kai isitikinsiu kad viskas ok,ir tai darysiu gal po svenciu,nes neramu man del to update po kurio tik blue light ir tas hdmi jungtis,vis del to ne mazi pinigai,o su garantiniu aiskintis yra galvos skausmas

 

Nesuprantu kodėl jaudiniesi. Juk UK gyveni, nepatiks, suges, neveiks, nepateisins lūkesčių ar pan nuneši atgal ir gražins pinigus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nesusidurete su pultelio problema, sian losiant nei is sio nei to nemaloniai pradejo strigti R2, ardyti neardziau dar, bet toks jausmas kad mechaninis strigimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nesusidurete su pultelio problema, sian losiant nei is sio nei to nemaloniai pradejo strigti R2, ardyti neardziau dar, bet toks jausmas kad mechaninis strigimas

Man irgi biski stringa R2, bet ne taip stipriai, kad sukeltu diskomforta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten lengvai ardosi,gal sutept reikia,youtubej paziurekit,man strigo r1,tai pakeite pulteli garantinis,nes ps4 priedams 3men garantija

Redagavo hondajjj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.