Impaler

Kažko nerandi po atnaujinimo? Klausk čia

Rekomenduojami pranešimai

Ikonos dar bus šlifuojamos. Padėkokim GYNGAI, kuris jas padarė.

 

būsenų jau 10 rodoma kaip ir seniau.

 

reputacijos taškai buvo perskaičiuoti ir yra nurodomas tikrasis jos skaičius. taip yra nes buvo užrepinti jau dabar ištrinti postai ir dar starscream nesamones prisiminkim, kuris tada prižaidė čia su reputacijom..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būsenos atnaujinimuose nėra laiko... Tik diena. Ar čia ir turi taip būti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tos ikonos visai gerai atrodo nekliūna :)

 

man tik "Kitos konsolės" labai jau kliūna, tas sūkurys kažkaip nelimpa, o visos kitos labai gražios ir malonios  :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip del paraso?

 

Maksimalus leistinas nuotraukų kiekis paraše: 1

Maksimalus leistinas nuorodų kiekis paraše: 1

Informacija paimta iš: http://www.playmanija.lt/forumas/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=signature

 

 

Nenoretumet daugiau leisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip del paraso?

 

Nenoretumet daugiau leisti?

VIPą užsisakyk, turėsi daugiau :)

 

Maksimalus nuotraukų kiekis: 2
Maksimalus nuotraukų dydis: 550 x 125 pikselių
Maksimalus nuorodų kiekis: 3
Maksimalus eilučių kiekis: 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

palaukit kol baigsiu 100% ar bent ~80% viską naujinti, o tada bus PLM metų VIP sale / season pass  ir galėsite apsirūpint save vipais :D

 

ir tuo pačiu padėti finansuoti dar vienos unikalios funkcijos sukurimo darbus :) esu numates, kad butu galima filtruot pagal psn/xbl/steam/origin ir tt kriterijus juos turincius narius, kad nereiktu per profilius visiem plaukiot ir ziuret turi zmogus uzpildet ten psn ar neturi. ir nebebus prasmes tokiu temu turet kur visi geimertagus raso. bus pasirenki PSN ir atfiltruoja visa sarasa nariu, kurie yra isirase savo profilyje savo psn ar koki kita gamertaga :) kazkaip anksciau laiko uzsiminiau apie sita bet tiek to :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Damn, ne tik reputacija sumažėjo, bet ir pranešimų kiekis krito, o tiek rašiau aš :D
 

 

Beje, nerandu offtopic mygtuko ir neina atidaryti šypsenėlių skyrelio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Offtopic'o ir aš nerandu, tačiau šypsenėlės visos yra. Paspausk ant išsišiepusio veiduko ir tada jau spaudyk rodykles kol rasi norimą šypsenėlę arba tiesiog spausk "rodyti visas".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkoju už atsakymą, dabar jau apačioje atidaro šypsenėles, gal tiesiog pas manęs internetas tuo metu grybavo :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būsenos atnaujinimuose nėra laiko... Tik diena. Ar čia ir turi taip būti?

Seip jo, gal nepamaisytu, kad ir laika rodyti. Juk visvien aktyvu ir taip ar taip bus daugiausia tos pacios ar praeitos dienos irasai. Tai didesne reiksme tures laikas.

 

Ir profilyje skiltis "Apie Mane" gal geriau butu praplatint truputi? Sumazinant.desini sona kur "Draugai", "Paskutiniai lankytojai".

Kaip manot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Offtopic'o ir aš nerandu, tačiau šypsenėlės visos yra. Paspausk ant išsišiepusio veiduko ir tada jau spaudyk rodykles kol rasi norimą šypsenėlę arba tiesiog spausk "rodyti visas".

OffTopic

20-11-201316-08-58.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai graziai atsinaujinot. "Naujausi būsenų atnaujinimai" iskart yra matomi 5 irasai, gal padarysit daugiau?

 

padauginta iki 10. Per akis dabar :)

 

Dėl "Būsenų atnaujinimų", tai jų reikėtų rodyti daugiau tikrai ir dar manau, kad ši panelė turėtų būti aukščiau už "Naujausius failus". Ir šiaip pagrindinės forumo ikonos (tos naujos PS3, XBOX ir t.t.) nelabai žiūrisi su visu dizainu.

 

Taip pat, pasigedau savo reputacijos taškų - turėjau 411 (ar 413), o dabar 365...

 

Panelė kaip ją vadini - nebus aukščiau. kodėl? kad kartas nuo karto atkreiptumėt dėmesį ir į kitus dalykus, kurie vyksta / pasirodė forume. Tarsi būdas aktyvumą skatinti. Kaip sakant 'per babūne' gal kas dominančio užklius už akies, kol bus scrollinama būsenų link.

 

reputacija / postai buvo perskaičiuoti. rodomas tikrasis kiekis (nes reputacija už ištrintus postus neatsiminusuodavo, todėl prisikaupę buvo fiktyvios reputacijos už postus, kurių forume nebėra).

 

galbūt, jei pavyks, VIP'am bus galimybė suskleisti nedominančius šoninius widget'us (paneles, kaip sakai), kaip senojoje versijoje. :trl:

 

Būsenos atnaujinimuose nėra laiko... Tik diena. Ar čia ir turi taip būti?

 

Stengsiuosi atstatyti, kad data išsamesnė būtų rodoma.

 

man tik "Kitos konsolės" labai jau kliūna, tas sūkurys kažkaip nelimpa, o visos kitos labai gražios ir malonios  :thumbup:

 

Ten atrodo SEGA DREAMCAST logo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įmanoma esamas nuotraukas galerijoje paslėpti, jog nerodytų? Kiek naršiau, lyg mačiau tik ištrinti. Ne viešomis taip pat neleido nustatyti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.