Impaler

Kažko nerandi po atnaujinimo? Klausk čia

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

 

Ten atrodo SEGA DREAMCAST logo :)

net nebūčiau pagalvojas, kad ten konsolės logo, nes jau toks negražus, bet ką padarysi :D

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia ne tai kad nerandu bet seniau kai spaudi ant temos kokios tai automatiskai pereidavai i paskutini jos posta ,o dabar patenki i pirma posta ir reikia zygiuot paciam i paskutini psl ir dar paciam zygiuot i paskutini posta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spauskite reikia ant ikonų

 

attachicon.gifspausti.PNG

 

 

cia ne tai kad nerandu bet seniau kai spaudi ant temos kokios tai automatiskai pereidavai i paskutini jos posta ,o dabar patenki i pirma posta ir reikia zygiuot paciam i paskutini psl ir dar paciam zygiuot i paskutini posta.

 

va?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui impa . nice job :all: spausti ant iconu reiks prisimint :gusta:

gal avatarus galima det bet kokio dydzio jau ir patys jie cia apsikaprys iki reikiamo mastelio  ? butu gerai. nera sudetinga juk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skelbimai are dead. lauk kol išeis naujoji skelbimų sistema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip padaryti, kad redaguojant rodytu BB Forum Code, o ne paveiksliukus? Ta prasme, kad rodytu tag'us kaip [/img] ir t.t. o ne tiesiog iskart elementa? Niekaip neatsimenu kur ta knopke  :sad:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta gal galima padaryti kad Modas galėtu redaguoti 

 

Temos aprašymą (neprivaloma) nes pati pavadinimą temos gali pakeisti nei ėjus į pačia tema

butu gerai kad ta ir ta butu galima redaguoti o ne tik temos pavadinimą, nes kai nori parašyti ten , reikia eiti į ta temą paskui pasirinkti redaguoti pavadinimą ir paskui gali pakeisti abu ,per ilgas kelias iki redagavimo  

01-12-201323-51-43.jpg

 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai gali būti, kad ir neišeis taip padaryti kol kas bent. NES:

 

Oficialiai naujoj versijoj forumo temos aprašymas kaipo toks buvo panaikintas. Aš tą funkciją atkūriau tol, kol bus padaryti vadinami temų TAG'ai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nū man tai tinka tas temos aprašymas ( nes gali parašyti ką nors papildomai, negadinant temos pavadinimo) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 toks dalykas, temoje parasau posta, po kiek laiko (pvz 30min) spaudziu "naujas turinys" ir ismestame sarase temos su mano postu nera (pvz db ta tema treciame puslapyje) einant i tema ne per "naujas turinys" o per foruma salia temos raso mano posto laika, tai kodel per "naujas turinys" jos nera, cia tiesiog kilo abejone galbut aplamai ne visa nauja turini man ismeta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebėjau anksčiau, bet kažkodėl neparašiau. Kuriant naujo žaidimo temą, duodamas visiškai tuščias langas. Anksčiau jau buvo pateikta paruošimo forma (kūrėjai, leidėjai, metai, žanras.....), tačiau jos nebėra. Taip, galima ją nukopijuoti iš kito žaidimo temos, bet galbūt būtų galima tokį dalykėlį sugrąžinti? Be galo patogu buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man per android telefono narsykle paspaudus forumas neuzkrauna meta kaskoki errora net ir desktop versija pasirinkus neuzkrauna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.