Impaler

Kažko nerandi po atnaujinimo? Klausk čia

Rekomenduojami pranešimai

toks dalykas, temoje parasau posta, po kiek laiko (pvz 30min) spaudziu "naujas turinys" ir ismestame sarase temos su mano postu nera (pvz db ta tema treciame puslapyje) einant i tema ne per "naujas turinys" o per foruma salia temos raso mano posto laika, tai kodel per "naujas turinys" jos nera, cia tiesiog kilo abejone galbut aplamai ne visa nauja turini man ismeta?

visu pirma temos nera, nes kai tu rasei atsakyma, tu su tema susipazinai, ty perskaitei visus postus, o kadangi nauju per ta pusvalandi postu neatsirado, todel ir nerodo sarase. visiems kitiem ta tema yra naujam turiny. beje, koki filtra esi uzsidejes "Pagal laiko periodą" skiltyje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

filtru nebuvau dar pastebejes kai rasiau, sorry... :D po atnaujinimo buvo uzdetas "neskaitytas turinys", uzsidejau "naujas po paskutinio apsilankymo" ir viskas po senovei...

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip sukurt naują albumą ? :)

visi tik kelia foto ,tik giriasi :D o man neina.. :(

nueinu į tam skirtą forumo skyrių ,spaudžiu sukurti naują albumą ,atsidaro langas , ten įvedu galerijos pavadinimą , pridedu aprašymą ,palieku visur varneles sužymėtas ,bet toliau nieko negaliu daryt.. :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tai kai prikolas - ant mano niko užėjus neatsiranda meniu punkto mano galerija ... :/ :D

o per forumą kai susirandu ,tai nėr toj lentelėj mygtukų išsaugoti arba atšaukti :/ 

 

p.s. bandžiau skrynšotus įdėt ,bet irgi kažkodė neįkėlė :/   (spaudžiau virš žinutės rašymo lango piktogramą "Nuotrauka" , o tada atsiradusiame langelyje adresą skrynšoto kompe įdėjau)

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

(spaudžiau virš žinutės rašymo lango piktogramą "Nuotrauka" , o tada atsiradusiame langelyje adresą skrynšoto kompe įdėjau)

Patalpink skrynšotus kur nors kokiam nors serve (http://imgur.com/) ir paskui paspaudes šabloną "Nuotrauka" įrašai ta nuoradą kur skrynšota įkėlei 

Arba sudėk čia http://imgur.com/ ir nuoradas parašyk čia 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ce greiciausiai su rangais susije http://www.playmanija.lt/forumas/index.php?app=core&module=help&do=01&HID=30 , naujokai negali kurti privaciu albumu, bet  Gali sukurti galerijoje albumų  adminai turetu tiksliau pakomentuot kaip ten yra su tais apribojimais. 

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tegul neprivačia daro nes privačiai reikia arba VIP arba 150postu kad butu parašęs forume o pas ji tik 43 postai yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dariau ne privačiai. įmesiu vėliau tuos ekranvaizdžius į tą puslapį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

karoče dar vienas puslapio gliukas - neleidžia man net foto įdėt :DDDD

arba čia jau tas mano rangas toks per žemas :DDD kaip kažkas minėjo :/

siunčiu ekranvaizdžius pm ;)

 

arba ne pp , įdedu čia ,kad bet kas  pasižiūrėtų:)

 

pirmas vaizdialis - mano meniu ,ten net nėr punkto galerija :D

http://imgur.com/6mAU5o4

 

ir antras - kai bandau sukurt per forumą ,ten kur narių įranga. nebūna mygtukų ,kuriais patvirtint galeriją arba atšaukti :/

http://imgur.com/pwitruq

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@jerry antroje foto aš matau kad yra, tik jis pas tave pasislėpęs yra ,labai sunkiai matosi geltonas migtukas, sumažink langą panaudok CTRL+Pelės ratuką pasukinėk 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su ctrl + pelės ratukas rimtai suveikė :) reiks vėliau įkelt.

o šiaip tas langas "prilipęs" prie ekrano apačios buvo ,neleido jo nei paslinkt ,nei dar ką daryt.

o tai kaip paaiškintum tą dalyką , kodė mano meniu nėr punkto mano galerija ? :D  ir kodė foto man neleidžia įkelt ? :D

(na ta prasme tų ekranvaizdžių į žinutę kodėl nėjo įsegt ?)

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradžiai sukurk albumą ir paskui įkelk foto, ir tada manau atsiras mano galerija 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikėkimės atsiras :)  ai ,dar tiesa ,neradau kaip savo būseną pakeist :) neaišku ar nerandu ,ar pas mane nėr irgi tokio dalyko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.