sekas

PS 3 nulazimo variantas

Rekomenduojami pranešimai

Atsiprašau, visai pamiršau :)

http://www.sendspace.com/file/g8pmdd bandyk šitą fix'ą. Pats jo nesu bandęs,nes nepastebėjau, kad man šita problema būtų. Kiek pažiūrejau jo turinį, čia yra failai, kurie atsakingi už game skilties rodymą (tos, kuri tau neveikia), tad turėtų viskas veikt, bet negarantuoju ir pats prisiimk visą riziką. Šitą failą įkelk į usb, po to per multiman eik į file manager ir pasirink šitą failą. 

Taip pat numetu gidą, kuris padės išnaudoti visas šios puikios cfw funkcijas. Sėkmės :)

http://www.ps3hax.net/showthread.php?t=64846

 

nelabai man ta fix pavyksta paleisti, lyg ir per multiman pasileidau file manager, bet ta folderis tuščias matomas ar kažkas tokio..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3~dev_blind.zip failą įsikelk į flahą. Tada per file manager eik į dev_usb00x (priklausomai nuo tavo usb jungties, į kurią įkiši), paspausk ant šito failo. Jei neveiks, tai tada per multiman eik į settings, susirask mount dev_flash, mount dev_blind ar kažką tokio, įjunk ir bandyk tada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3~dev_blind.zip failą įsikelk į flahą. Tada per file manager eik į dev_usb00x (priklausomai nuo tavo usb jungties, į kurią įkiši), paspausk ant šito failo. Jei neveiks, tai tada per multiman eik į settings, susirask mount dev_flash, mount dev_blind ar kažką tokio, įjunk ir bandyk tada.

Ačiū, padėjo :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti, lyg ir girdėjau kad su naujausia Rogero versija galima žaisti online be baimės būti užblokuotam, tai man užtenka tik atsinaujint versija ar dar kažko reikia ? ir kur tai ieškoti ? ;) ačiū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti, lyg ir girdėjau kad su naujausia Rogero versija galima žaisti online be baimės būti užblokuotam, tai man užtenka tik atsinaujint versija ar dar kažko reikia ? ir kur tai ieškoti ? ;) ačiū

Online galima, bet galimybe gauti bana yra. Reiktu naudot naujausia CFW arba nuspoof'int  senesne, naudot PSNPatch, nenaudot homebrew online ir geriausiai butu naudot stealth multiman.

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.