Piruvatas

Xbox one turinciu gamertags

Rekomenduojami pranešimai

Gamer tag: ProxitD

 

Šiuo metu žaidžiu Taitanfall, gal kas norit papliekt drauge.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamertag; AndruXas

Šiuo metu žaidžiu Titanfall ir Forza 5 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

InkarasLTU turiu fifa , titanfall ir artimiausiu laiku ketinu isigyti forza 5

oba.Nebereikia draugų ar pas konkurentus perėjai? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu draugu ! :D Nezinau kodel nubrauke . Per console ta posta rasiau ... Meskit I draugus InkarasLTU . Siandien perku Forza 5 . Nebe galiu kenteti . Bandysiu per store pirkti .


Sorry uz spama,bet negaliu atsidziaugti :D Vsio,uz zaidima sumoketa . Siuncia Forza 5 . Per visa gyvenima nebuvau nei vieno zaidimo pirkes,kaip sakoma buvau piratas . O nusipirkus One per viena diena net 2 zaidimus nusipirkau,bet nei kiek nesigailiu . 360 buvo reginta ant UK . One uzsimeciau USA . Ir per store zodziu pirkau . Kaip ir kazkas sake reikia suvesti tik tikra adresa USA su telefonu nr ir vsio. Mokejima prieeme ir dbr siuncia zaidima . Gavosi man 60 + tax . Tai tie mokesciai 5 $ gavosi . Zodziu uz forza 5 - 165 LT Nesigaliu nei kiek . Laukiu nesulaukiu kol irasys ;]

Gamer tag  - InkarasLTU  kas nores palosti fifa ar forza kvieskit . Turiu ir titanfall,bet kad saudyti nelabai man sekas taip,kad ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu draugu ! :D Nezinau kodel nubrauke . Per console ta posta rasiau ... Meskit I draugus InkarasLTU . Siandien perku Forza 5 . Nebe galiu kenteti . Bandysiu per store pirkti .

Sorry uz spama,bet negaliu atsidziaugti :D Vsio,uz zaidima sumoketa . Siuncia Forza 5 . Per visa gyvenima nebuvau nei vieno zaidimo pirkes,kaip sakoma buvau piratas . O nusipirkus One per viena diena net 2 zaidimus nusipirkau,bet nei kiek nesigailiu . 360 buvo reginta ant UK . One uzsimeciau USA . Ir per store zodziu pirkau . Kaip ir kazkas sake reikia suvesti tik tikra adresa USA su telefonu nr ir vsio. Mokejima prieeme ir dbr siuncia zaidima . Gavosi man 60 + tax . Tai tie mokesciai 5 $ gavosi . Zodziu uz forza 5 - 165 LT Nesigaliu nei kiek . Laukiu nesulaukiu kol irasys ;]

Gamer tag  - InkarasLTU  kas nores palosti fifa ar forza kvieskit . Turiu ir titanfall,bet kad saudyti nelabai man sekas taip,kad ...

 

Smagu kad pavyko pirkimas is US :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.