narkata

Dead Nation apocalypse edition

Rekomenduojami pranešimai

Release Date: 1 December 2010

Platforms:Nuotrauka

 

Publisher: Sony Computer Entertainment

Genres: Shooter, Third-Person

ESRB: M

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=yE7WZ4-XKRQ&feature=player_embedded

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=H4hNrrbhTXE&feature=player_embedded

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=9dBpPLSOESE&feature=player_embedded

Nu sitas tai mane sudomino , labai panasus i Zombie Shooter PC

reiks nusipirkt kiek zinau neuzilgo iseina

Aisku panasus ir sitie Burn Zombie Burn and Zombie Apocalypse bet sytas labiau i trauke mane Dead Nation

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklaust ir kaip pats zaidimas , nes galvoju pirkt ji ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Take a stroll down Dead Nation's 'Road of Devastation' today

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=C3jPKH_HUO0

Housemarque is capitalizing on the audience boost Dead Nation got as a "Welcome Back" game, offering a new DLC package to the recently teeming millions of people who have picked up the top-down zombie shooter.

 

The "Road to Devastation" DLC pack will be out sometime this afternoon (for $3.99) as part of the weekly PSN update. It puts the player in the role of a genetically engineered zombie killing machine at a literal crossroads. "Before long," designer Petteri Putkonen says on the PlayStation Blog, "you'll find your choices have great meaning, you just might find yourself at the crossroads again, but, that time the road you took has been closed, so you'll make a new decision based on the new weapons, items, money and armor (or perhaps score) you'll have by then."

 

With the new environment comes some new environmental hazards you can use against zombies. Industrial saws, pools of water that can be electrified, electric fences, and even automatic turrets can be used to make the undead hordes into un-undead hordes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dead-Nation-2-screenshot-le-final-copy.j

Kūrėjas: Housemarque
Leidėjas: Sony Computer Entertainment
Žaidimo variklis: 
Žanras: Shoot'em up
Režimai: Single-player, multiplayer, co-op
Išleidimo data: 
Reitingas: 
Metacritic įvertinimas: 
Platformos: PS4
Puslapis: 


Turbūt dauguma matėt iš anksčiau. Filmukas ne apie šį žaidimą, bet jame akivaizdi informacija apie užslėptą title, greičiausiai Dead Nation 2. Kitaip ir būti negali :)
 

http://www.youtube.com/watch?v=rozWHFW6eUQ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pirmos dalies dar tik kokius 2-3lvl tesu praėjęs, bet labai patiko pataškyti zombius. Dabar supratau, kad mano mėgstamiausias žaidimų kūrėjas Housemarque, Superstardust HD, Dead nation, resogun...  :thumbup: 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien gavau Dead Nation platina , tikrai nėra lengvas bet smagus žaidimas yra

Senai aš ji buvau nusipirkęs tik va dabar normaliai atsisėdau prie jo :)

 

Dead Nation

35 of 41 Trophies
December 3rd 2013 (Platinum in 2 years, 11 months

 

Skaityk  per trys metus perėjau :)


Dead Nation 2 tikrai lauksiu :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien gavau Dead Nation platina , tikrai nėra lengvas bet smagus žaidimas yra

 

 

Easy taktika, prabėgi zombius (ne visur galima), užsidaro vartai, didžioji dalis atsivelka prie vartų ir mėtai granatas ir minas, pinigai tiesiog plaukia. :sir: Tobulini ginklus vietoje. co-op linksmas ant sunkiausio lygio... bėgi bėgi kiek įmanoma, šaudai ir meldies, kad nepaliestu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo ant Undead sunkumo vienam išvis sunku žaisti, kai atbėga daug zombiu, o jei dar keletas stipriu tai jau sunkoka, granatu ir minu trukumas
Prie vartų tai jo lengva , bet paskui reikia eiti ir jie užsidaro, tada prasideda linksmybės  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spėju dėl Dead Nation 2 teks ir PS4 man įsigyt. Kas man dar labai patinka žaidime, tai infekcijos statusas pasauliniu mastu po lygio praėjimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis gran tursmo 6 nenusiperka ant ps3, o čia sugalvojo ps4 pirkt dėl dead nation2 :D:D galėsim kada co-op palosti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trinkit lauk temą, panašu, kad tai buvo tik pirmos dalies perkėlimas į PS4 :) Voliojasi čia bereikalo ir klaidina bei vietą užima.

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.