Domantelo

GTA V 40%

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,praėjau GTA 5 apie 40 procentų ir žemėlapyje nerodo jokių misijų. Rodo tik visokias offroad MOTO/ATV races ir pnš. Ar jas visas reikia pereiti kad rodytų kitas misijas? Dėkui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ta pati problema, bet tiktai ties 99.5% completion ir tik tai, kad tik viena misija neatsiranda. 

 

Fix'as galimas yra sukurti nauja save'a, ji loadinti, eiti i online, pabuti ten 5-10min/padaryti misiju ir grizti atgal i sp.

 

Jei sitas neveikia, tada didesnioji tikimybe, kad reikes eiti is naujo viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokias atvejais man miegas padeda (zaidime) ir personazu pakitaliojimai. Na 100% jau pasiekes, mano Xbox 360, gal ir problemos kitokios negu PS3.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien bandžiau save'int,bet niekas nepasikeite. Žemėlapis tusčias,rodo kur rubai,garažai ir pnš. Ką dar galima padaryti gal žinot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada tu nebaigiai tos misijos, tau reikia nuvaryt į ta pačia vietą ir nušauti briedį, nufotkinti jį ir nusiusti fotkę cleetusui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat esme tame, kad zmones neskaitot ir neklausot ka jums per misijas sako :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba pamirsti ypac jei po kiek laiko gryzti prie zaidimo per autoload ir galvoji ka tu ten veikei paskutini karta. Man irgi misiju kazkoks trukumas pasidaro kartais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada tu nebaigiai tos misijos, tau reikia nuvaryt į ta pačia vietą ir nušauti briedį, nufotkinti jį ir nusiusti fotkę cleetusui.

Taip buvau padaręs ir ivykdžiau misija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ta pati problema, bet tiktai ties 99.5% completion ir tik tai, kad tik viena misija neatsiranda. 

 

Fix'as galimas yra sukurti nauja save'a, ji loadinti, eiti i online, pabuti ten 5-10min/padaryti misiju ir grizti atgal i sp.

 

Jei sitas neveikia, tada didesnioji tikimybe, kad reikes eiti is naujo viska.

Tii, o tu tiek procentu surinkes, ir nematei dar pabaigos tu 3 "ciuvaku"? (nenoriu nieko spoilint,aisku) as kai viska perejau,man rodo apie 90procentu, garantuotai tik keliu NEpagrindiniu misiju neperejau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tii, o tu tiek procentu surinkes, ir nematei dar pabaigos tu 3 "ciuvaku"? (nenoriu nieko spoilint,aisku) as kai viska perejau,man rodo apie 90procentu, garantuotai tik keliu NEpagrindiniu misiju neperejau :)

Perejau viska, truskta tik tos vienos strangers & freaks misijos atsiradimo :) 

 

b4623f1d65756560d908b4ad8c945eb8359.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir dauguma (ir as) ziuriu michaela maziausiai "naudojai" :D o temos autorius gali rakint arba trinti tema, jau sake perejo ta misija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir dauguma (ir as) ziuriu michaela maziausiai "naudojai" :D o temos autorius gali rakint arba trinti tema, jau sake perejo ta misija :)

As Trevor maziausiai naudojau, bet su collectibles jo ir Franklin labiausiai prireike del skill'u ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.