Impaler

Ką manote apie Sony XPERIA Z1?

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,

 

galvoju pasidovanot kalėdom šį telefoną. kaina galima gaut ~1500 Lt, specs'ai mane tenkinta.

 

tačiau paskaitinėjus atsiliepimus pradėjau abejoti, nemažai atsiliepimų, kad nei iš šio nei iš to skilinėja ekranai. just like that ir greitai ir netik Z1, bet ir senesnėm xperioms. ilga laiką sony nieko nepripažino, tačiau pradėjo imt į garantinius tokius atvejus kai skilimas yra tarsi 1 plaukas, kas yra ~10% skilimo atvejų, o likusieji skyla tarsi daugiau plaukų, keletas įskilimų, arba taip lyg iš plaktuko būt gavę. kas per nesąmonės 2013 metais dar?

 

http://www.xperiablog.net/2013/11/08/sony-will-repair-certain-cracked-displays-for-xperia-z-series-suggests-leaked-info/

 

http://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z1/Z1-likely-has-a-self-cracking-screen-like-the-Z/m-p/452349/

 

ar iš jūsų kas turit / turėjot xperia z / z1? kaip jums tarnavo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesiskundziu S modeliu ir imciau vel geresni Xperia jei noreciau galingesnio. super kameros, patinka isvaizda. ir kainos ju siaip mazesne buna nei kitu.

jei i kelniu kisene detis ji ir megint ant skilimo kiek atlaiko spaudimo i viska tai tikriausia irgi nelaikytu. :spiderp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,

šiuo metu pats turiu Xperia Z , daugiau nei puse metu. tarnauja viskas ok.
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesiskundziu S modeliu ir imciau vel geresni Xperia jei noreciau galingesnio. super kameros, patinka isvaizda. ir kainos ju siaip mazesne buna nei kitu.

jei i kelniu kisene detis ji ir megint ant skilimo kiek atlaiko spaudimo i viska tai tikriausia irgi nelaikytu. :spiderp:

 

dalykas dėl sklimo tai yra ne dėl fizinio poveikio, kad prisėdi, numeti ar dar ką nors. tiesiog skyla turbūt nuo temperatūrų skirtumo kokio. ar dar kokio bieso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane sony z ultra.naudoju koki menesi jau.it pakrites buvo ne karta ir kolkas veikia super.kol nepasakei kad ekranai duzineja patys,tol apie tokias bedas net nepagalvojes buciau.Anyway geras tel,daug pricendalu,o ir man kaip geimeriui jis sueina gerai.Gali jungtis ps3 kontroleri geimint,waterproofinisdarbe pravercia,gali naudot kaip screena pasijunges su ps4;)


galvos ir skiltu,kai po 200kg matumbos prisestu ant ju lol

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš noriu z1 irgi, viena dėl kameros, ir dėl water proof, ir šeip kad tai sony, o dėl tų skilinėjimu tai nžn keistai skamba, juk ten gorila glass, kiti gamintojai irgi juk toki pat deda, bet dėl skilinėjimo nieko neteko girdėti, bėje gera kaina jeigu išeina gauti už 1,5k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten ne gorilla glass, dragontail atrodo kažkoks. aš irgi būčiau ėmęs, bet užgaudžiau skundus dėl ekranų savaiminio skilinėjimo tai fuck. jau apsižiaugęs buvau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O va ekranas S tai braizosi kai biesas. Jau baisu ir ziuret is sono. Nzn gal kitu modeliu geresni stiklai sudeti. Melomanam walkman tikrai patiks , o bravia engine is video padaro pasaka . Toks kaip ir visu galu meistras , sony pagalvoja apie svarbius dalykus ir pateikia kokybe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi jau nusiziurejai hi endini telefona. tada siulau rimtai pamastyti apie Nexus 5. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5596&idPhone2=5705.

jo spec. beveik identiski z1. tik nexus 5 privalumas tas, kad visada turesi naujausia ir svariausia android versija. o ir kaina jo salone tik ~1500lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

walkman ypac gerai jei turi sony music unlimited acc.ikelia visa library i walkman'a iskart tad dainu milijon tri tysiacha lol

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi jau nusiziurejai hi endini telefona. tada siulau rimtai pamastyti apie Nexus 5. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5596&idPhone2=5705.

jo spec. beveik identiski z1. tik nexus 5 privalumas tas, kad visada turesi naujausia ir svariausia android versija. o ir kaina jo salone tik ~1500lt

 

pamirštai, kad ten fotikas š. 8px, taip, kad spec'ai toli gražu nuo identiškų. fotikas man labai svarbu. O dėl androido versijos, tai jo, pliusas didelis, ką sau gali google leist, nes tai jų tel. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pixeliai cameroj nevisada vaidina didziausia role. o sie du telefonai tik kamera ir skiriasi. (neskaitant micro sd)

geriausia pasedet ir pagooglint review. kad ir pvz. pirmas pasitaikes http://www.phonearena.com/reviews/Camera-Comparison-Google-Nexus-5-vs-iPhone-5s-Sony-Xperia-Z1-Samsung-Galaxy-Note-3-Galaxy-S4-LG-G2-Nokia-Lumia-1020-HTC-One_id3500.

is foto vistiek plakatu nedarysi. ziurint salonu kainom tai nemanau kad verta moketi ~600lt daugiau tik uz kamera

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi siulys kas kam patinka dabar jau. man irgi fotkint buvo svarbu ir muzika svarbu ir video , ekranas, dizainas, ir vardas, ir visokie pribambasai susije su playstation ir ju pulteliais bei kitais stuff. its Sony.

kamerai svarbu aisku ne pixeliai bet sony kameras jau nuo seno iphone naudoja, jau kas kas xperijose bet kameros dabar tai eina ledas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau palauksiu Z2, tikiuosi tą skilinėjantį ekraną sutvarkys nes wtf...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.