Impaler

Ką manote apie Sony XPERIA Z1?

Rekomenduojami pranešimai

pamirštai, kad ten fotikas š. 8px, taip, kad spec'ai toli gražu nuo identiškų. fotikas man labai svarbu. O dėl androido versijos, tai jo, pliusas didelis, ką sau gali google leist, nes tai jų tel. :)

Pamačius , kad ieškai tvirto telefono su gera kamera, aš kaip lumia fanboy'us negaliu aš tau jos nepasiūlyti. Ypač kai šiuo metu nokia lumia 920 tik 990 Lt mobili.lt salone , jeigu android'as nėra reikalavimas tai tikrai nepasigailėsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, isigijau z1 pries keleta menesiu, kada tik pasirode prekyboje. Kolkas jokiu problemu nepastebejau. Spartus, patogus, stilingas, baterija neblogai laiko. Tik prie perkant patarciau palaikyti rankose, kai kam jis per didelis. Kas del kameros, tai ji neblizga, samsungas 13 pixeliu daro geresnes nuotraukas, nors ir sony isleido kameros update, taciau nepagerejo. Kas dar nepatinka tai matymo kampas, ziurint is sono vaizdas isplautas. Buvau pasijunges ps3 pulteli, pabandymui palosiau kelis zaidimus. Kitu metu pradzioje turetu iseiti android 4.4 kitkat. Jeigu dar turi klausimu klausk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip del nuotrauku ar tikrai padaro 61 kadra per 2 sekundes kaip reklamoje rodo? ir kaip suderinamumas su ps3? yra dar kokiu funkciju papildomu? vien del to ir norisi imti sony telefa kad butu koks rysis tarp telefo ir konsoles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, padaro 60 kadru, gali pasirinkti kokia nori nuotrauka. Del suderinamumo su ps3 tai nieko negirdejau apart to, kad gali pasijungti ps3 pulteli, jokiu papildomu funkciju nepastebejau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkelus foto i kompiuteri skirtumai pasimate lol. Per lieva monika tai jau tikrai kad pasimatys.

As su savo S padaryciau tas rodytas cia paryskintas spalvas no prob. Testai vadinami. Jei ant auto fotkinsi tai aisku ziurint koki balta balansa patinks ir pan . Su kiekvienu telefu reikia ismokt fotkint nes kiekvienas turi savo ipatumu .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del skilimo, tai manau cia turbut vienetiniai broko atejai, tad jaudintis del to nereiketu. Siaip jo ekranas atsparus duzimams, galima numest tiesiai ant ekrano ir nieko neatsitiks, Galaxy S3 kai kurie jau budavo suskilineje dar neispakuoti, o del to burbulo niekas neispute. O siaip tai kolkas geriausias rinkoje telefonas, tad manau verta ji imti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del skilimo, tai manau cia turbut vienetiniai broko atejai, tad jaudintis del to nereiketu. Siaip jo ekranas atsparus duzimams, galima numest tiesiai ant ekrano ir nieko neatsitiks, Galaxy S3 kai kurie jau budavo suskilineje dar neispakuoti, o del to burbulo niekas neispute. O siaip tai kolkas geriausias rinkoje telefonas, tad manau verta ji imti.

Ne į temą

Dėl šio teiginio drysčiau su Tavimi ginčytis, tai tikrai nėra geriausias telefonas rinkoje, čia ne mano vieno nuomonė, o daugelio apžvelgėju ar tokių forumų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.