narkata

PS4 Kviečiamės į draugus

Rekomenduojami pranešimai

Tokia tema kaip ir yra, regionas draugauti netrugdo
 
Informacija paimta iš: http://www.playmanija.lt/forumas/t42552/ps4-lt-bendruomene-us-regione/

Mane cia Medley suvarte jog bereikalo sukuriau tema US regiono benruomenei, nes regionai draugauti netrukdo, taciau likaus atvirai nesuprates. Dabar jei as tiesiog cia parasysiu pvz. susitinkam sestadieni vakare pakalti multiplayer ir dabar turintis zmogus UK reiogne accounta atsakys ok, tai ar mes galesim vienam serveri susitikti. Jei ne tai visgi manau nebuvo bloga mintis kurti reiognu foruma, nes taip gausis, kad susitarsim susitikti, galiausiai nieko neiseis, tada kol issiaiskinsim kodel taip ir pan. praeis daug laiko or gausim snipstas. O kai zinai, kad tam tikri zmones yra US regione gali paprasciau kazka tartis. Tai kokia is tikro situaicja? Kaip jau esu minejes esu naujas psn networke, tai gal kazka netaip supratau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Tokia tema kaip ir yra, regionas draugauti netrugdo
 
Informacija paimta iš: http://www.playmanija.lt/forumas/t42552/ps4-lt-bendruomene-us-regione/

 

Mane cia Medley suvarte jog bereikalo sukuriau tema US regiono benruomenei, nes regionai draugauti netrukdo, taciau likaus atvirai nesuprates. Dabar jei as tiesiog cia parasysiu pvz. susitinkam sestadieni vakare pakalti multiplayer ir dabar turintis zmogus UK reiogne accounta atsakys ok, tai ar mes galesim vienam serveri susitikti. Jei ne tai visgi manau nebuvo bloga mintis kurti reiognu foruma, nes taip gausis, kad susitarsim susitikti, galiausiai nieko neiseis, tada kol issiaiskinsim kodel taip ir pan. praeis daug laiko or gausim snipstas. O kai zinai, kad tam tikri zmones yra US regione gali paprasciau kazka tartis. Tai kokia is tikro situaicja? Kaip jau esu minejes esu naujas psn networke, tai gal kazka netaip supratau?

 

turetu iseit jums ir su uk draugu draugaut, as taip su Zenalt pakalam warframe,nemokamas free 2 play geimas,jei ji zaidi,tada uzkviesiu i draugus. ziauriai smagus geimas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie tai irgi buvo kalbėta, ir aš nesuvarčiau taves, tiesiog nukreipiau tinkama linkme, kaip ir seniau kalbėjom kad ir man pačiam ir kietiem playmanam yra teke žaisti ir su japonais, ir su ispanais, ir su dar kitų regionu zaidejas. Tiesiog kaip pradėsi lošti online, išsiūsk draugui pakvietimą kad prisijungtu pire tavo party ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie tai irgi buvo kalbėta, ir aš nesuvarčiau taves, tiesiog nukreipiau tinkama linkme, kaip ir seniau kalbėjom kad ir man pačiam ir kietiem playmanam yra teke žaisti ir su japonais, ir su ispanais, ir su dar kitų regionu zaidejas. Tiesiog kaip pradėsi lošti online, išsiūsk draugui pakvietimą kad prisijungtu pire tavo party ir viskas

Nu tai super. :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

QlkaLT

Ne į temą

Priminei Lineage II Beyondo laikų veikėją :D

Mano ID: Stipena. Tokių kaip NBA ar FIFA NEŽAIDŽIU.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.