T0shis

PSN / PS+ / PSN Wallet card

Rekomenduojami pranešimai

aš pradėjau siūtis iš game.co.uk nuo 2008-09 metu, kai dar Lietuvoje gyvenau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau yra regionai. Jei tu susikūręs US regiono account'ą, tai gali ir tuos kodus pirkti, bet dažniausiai Lietuviai nurodo UK regioną. :)

Pirmas mano acc (kai turėjau PS3) RUS; antrą acc sukūriau UK (kai nusipirkau PS4), gavau nemokamai ps+ 14 d., bet negaliu apsipirkti per Paypal (Sony atmeta mokėjimus); trečią acc sukūriau US, bet ir ten per Paypal neeina... 

Tai vat man ir iškilo tokia dilema kokį acc palikti pagrindiniu ir galutiniu.

Aš čia naujokas ir nesu perskaitęs visų forumo temų ir jų komentarų. Gal kur nors jau buvo diskusijos temai acc US vs acc UK???

Kokie abiejų regionų + ir -, kiek žaidimų tiek kainų ir nuolaidų. Ar kažkas panašaus :)

Atsimink, kad US skaiciuojasi $$44.50 + 21% ar kiek ten PVM. O US pigiau del Euro ir Dolerio santykio lyginant Euro ir Svaro. Bet taip, niekas nedraudzia pirkti US PS+ ir aktyvuoti ji ant US acc :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Taip PVM-as 21%, bet kiek siunčiausi iš Ebay.com, Ebay.co.uk niekas man nebuvo pridėjęs PVM-o.

Aš asmeniškai renkuosi GAME, nes neperku nei metinės prenumeratos, nei kodų brangesnių už 10-15£, tiesiog dažniausiai neprireikia tokių sumų. Ten gaunu nuolaidų taškų, aptarnauja akimirksniu, o taip pat niekada ten neturėjau jokių problemų su pirkimais. Ir taip, kaip Swizz minėjo, svarbu, kad kodas atitiktų PSN paskyros regionui. Jeigu kažkur yra pigiau - valio :) Bet mažų sumų kodai dažniausiai tiek pat visur kainuoja.

Dėl to kad kodai atitiktų regionus jau supratau :), bet mane ir domina sumos pvz.: ps+ metams, na ir žaidimams 30-60 $ vienam žaidimui. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat verta pamineti, kad Amazon.co.uk (kaip ir Amazon.com) pries kelias savaites atidare Playstation Digital Store, kur pigesnemis [nei PSN] kainomis galima nusipirkti top-up kodus arba netgi full-game kodus. Pvz dabar £35 wallet too-up uz £32 eina, ar bent pries kelias dienas buvo :) kai gift certificates turiu - labai patogu :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siuncia zaidimus y lietuva, o kada jie nebuvo draugiski? nes jau apie du metus as is ju perku

 

Mano klaida.

Sumaišiau su play.com. Pastarieji turi retsykiais neblogų pasiūlymų (kaip ir visi turbūt), tačiau į LT nesiuntė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie abiejų regionų + ir -, kiek žaidimų tiek kainų ir nuolaidų. Ar kažkas panašaus :)

 

Skirtumai tarp jų minimalūs, visgi čia tas pats servisas. Svarbiausia, ką reikia paminėti, tai žaidimo disko ir DLC sąryšis. Patys žaidimai nėra prirakinti prie kokio nors regiono (apart vieno ant PS3, "Persona 4 Arena"), tačiau jų DLC - yra. Todėl jei turėsi žaidimą skirta US rinkai, negalėsi su juo suderinti papildymo parsisiųsto iš europietiško PS Store, ir atvirkščiai.

 

Taip pat pastebėjau tendenciją, kad SCEA (Sony Computer Entertainment America) ir SCEE (-Europe) kartais vykdo skirtingą politiką žaidimų išleidimo klausimu. Pas juos yra atskiros žaidimų patikrinimo ir išleidimo patvirtinimo sistemos, dėl ko kartais Europoje kartais žaidimo išleidimo data atidedama vėlesniam laikui ("Terraria") arba žaidimai visiškai nepasirodo tam regionui ("Counter Strike: GO"). Dar, turint PS+, ir netgi jo neturint, amerikietiškas Store pasiūlo didesnes nuolaidas per išpardavimus, pvz. 50% nuo kainos ir +25% Plus vartotojams, kai tuo metu Europoj, nors nuolaidos tikrai būna geros, visgi kažkiek nusileidžia šiuo klausimu. Čia iš mano patirties ką mačiau, galbūt klystų. 

 

Daugiau kaip ir nėra tokių esminių skirtumų. Patariu pagrindinį regioną rinktis pagal tai, iš kokios šalies pirksi žaidimus, kur kainos tau atrodo patrauklesnės, kur tau patogiau apsipirkinėti. 

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skirtumai tarp jų minimalūs, visgi čia tas pats servisas. Svarbiausia, ką reikia paminėti, tai žaidimo disko ir DLC sąryšis. Patys žaidimai nėra prirakinti prie kokio nors regiono (apart vieno ant PS3, "Persona 4 Arena"), tačiau jų DLC - yra. Todėl jei turėsi žaidimą skirta US rinkai, negalėsi su juo suderinti papildymo parsisiųsto iš europietiško PS Store, ir atvirkščiai.

 

Taip pat pastebėjau tendenciją, kad SCEA (Sony Computer Entertainment America) ir SCEE (-Europe) kartais vykdo skirtingą politiką žaidimų išleidimo klausimu. Pas juos yra atskiros žaidimų patikrinimo ir išleidimo patvirtinimo sistemos, dėl ko kartais Europoje kartais žaidimo išleidimo data atidedama vėlesniam laikui ("Terraria") arba žaidimai visiškai nepasirodo tam regionui ("Counter Strike: GO"). Dar, turint PS+, ir netgi jo neturint, amerikietiškas Store pasiūlo didesnes nuolaidas per išpardavimus, pvz. 50% nuo kainos ir +25% Plus vartotojams, kai tuo metu Europoj, nors nuolaidos tikrai būna geros, visgi kažkiek nusileidžia šiuo klausimu. Čia iš mano patirties ką mačiau, galbūt klystų. 

 

Daugiau kaip ir nėra tokių esminių skirtumų. Patariu pagrindinį regioną rinktis pagal tai, iš kokios šalies pirksi žaidimus, kur kainos tau atrodo patrauklesnės, kur tau patogiau apsipirkinėti. 

Ačiu už išsamų atsakymą. Jeigu viską gerai supratau tai US acc yra patrauklesnis žaidimų ir nuolaidų atžvilgiu, taigi galiu padaryti acc US pagrindiniu. Bet jei kažkokiu būdu atsiras pas mane žaidimas iš UK regiono, galėsiu kitame acc (UK) įmesti pinigų ir atsisiųsti kažkokius papildymus į PS4 ir žaisti.

Tik dar vienas klausimėlis ar galėsiu žaisti šį žaidimą su papildymais US accaunte? Juk atsiuntimai nėra pririšami prie acc o tik prie PS4.... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 play.com

Būtent Play.com nesiunčia į LT (ten geros kainos būna, net pigiau būna už ebay)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat verta pamineti, kad Amazon.co.uk (kaip ir Amazon.com) pries kelias savaites atidare Playstation Digital Store, kur pigesnemis [nei PSN] kainomis galima nusipirkti top-up kodus arba netgi full-game kodus. Pvz dabar £35 wallet too-up uz £32 eina, ar bent pries kelias dienas buvo :) kai gift certificates turiu - labai patogu :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sveiki,

o Amazon.com ps+ kodus siunčia į e.paštą?

Gal kas žino patikimų pardavėju ar internetinių parduotuvių, kad galima būtų nusipirkti ir gauti el.paštu ps+ kodą metams (skirtą US regionui) čia ir dabar???

O gal kas iš narių turi netyčia prisipirkęs, visko gi būna... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

o Amazon.com ps+ kodus siunčia į e.paštą?

Gal kas žino patikimų pardavėju ar internetinių parduotuvių, kad galima būtų nusipirkti ir gauti el.paštu ps+ kodą metams (skirtą US regionui) čia ir dabar???

O gal kas iš narių turi netyčia prisipirkęs, visko gi būna... 

tymbarkFM  siulau jam parasyti, man tai akimirksniu nupirko ps+ metams :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš tai tik UK perku. US tai ir pats nežinočiau iš kur imti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš tai tik UK perku. US tai ir pats nežinočiau iš kur imti :D

Tikriausia dėl to visi ir pasirenka UK :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

o Amazon.com ps+ kodus siunčia į e.paštą?

Gal kas žino patikimų pardavėju ar internetinių parduotuvių, kad galima būtų nusipirkti ir gauti el.paštu ps+ kodą metams (skirtą US regionui) čia ir dabar???

O gal kas iš narių turi netyčia prisipirkęs, visko gi būna... 

Sveikas, taip, siuncia :)

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00GUXZTAC/ref=bt_atcg_img_0?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0YVR8QXF5HWY42ASGRRP&pf_rd_t=101&pf_rd_p=457262127&pf_rd_i=3859994031

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.