Giedrius22

3DS ar PSV

3DS XL AR PSV  

53 nariai prabalsavo

  1. 1. 3DS XL AR PSV

    • 3DS XL
      14
    • PSVITA
      39


Rekomenduojami pranešimai

Taigi nutariau pirkti handled console.

Ir niekaip nenusprendziu ka pirkti ar 3ds ar psv.

3DS turiu tokiu zaidimu kaip Monster Hunter Ultimate 3, Resident evil revelations, Resident evil mercenaries, Pokemon x and y ir kitu geru game.

O PSV turi Dragon Ball Z Battle of Z (Coming Soon) , Assasins creed, Uncharted  bei Final Fantasy seriju.

Gal kas turit abi konsoles ir patarsit kokia pirkti?

Nintendo_3DSXL_35335413_14_610x436.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurint i ateiti, tai vita butu geriau, vien kai paleis playstation now galesi zaisti ps1 ps2 ps3 zaidimus nu gal dar ir ps4. O jei ziuri tik pagal sia diena, tai rinkis pagal zaidimus, kurie labiau tave domina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei turi ps3 ar ps4 konsole, tai labiau apsimoka pirkti vita, beto nusipirksi ps plus ir nereiks piratauti, galesi nemokamai siustis zaidimus, pats mazdaug pries 2 savaites nusipirkau vita ir jau turiu 7 zaidimus konsoleje ir 2 dezutese. beto vita pajungti gali prie ps3 , o ant ps4 kaip pulteli naudot. bet seip cia lygiai toks pats klausimas kaip ps3 ar x36o, kur negausi normalaus atsakymo, kiekvienas fanas siulo savo megstama konsole... seip turi pats pagalvoti kokie zaidimai tau patinka ir kiek gali isleisti tai konsoliai...

 

beto vitos dizainas man labiau patinka... bene graziausia nesiojama konsole man

Redagavo lileikiss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patariu paimti vitos top geriausiu žaidimų sąrašą ir 3ds geriausiu, tada pažiūrėti kuriame daugiau žaidimų kurie tau įdomesni tą imk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 neturiu. Turejau xbox bet pardaviau tai ieskau kitos konsoles esu turejes psp-nenusivyliau

 

Patariu paimti vitos top geriausiu žaidimų sąrašą ir 3ds geriausiu, tada pažiūrėti kuriame daugiau žaidimų kurie tau įdomesni tą imk.

 
Matau pats turi 3ds o kaip jis tau patiko ar ne?
Redagavo Giedrius22

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

PS3 neturiu. Turejau xbox bet pardaviau tai ieskau kitos konsoles esu turejes psp-nenusivyliau

 
 
Matau pats turi 3ds o kaip jis tau patiko ar ne?

 

 

Na aš kaip seniau turėjau ds ir dauguma žaidimų sulaukė tesinių ant 3ds tai neabiejodamas pirkau. O kokie tau žanrai patinka labiausiai pasakyk, gal taip galėsiu pasakyti ar verta 3ds?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar siulau pasiziuret per youtube gameplay abieju konsoliu ar review ir palyginimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš kaip seniau turėjau ds ir dauguma žaidimų sulaukė tesinių ant 3ds tai neabiejodamas pirkau. O kokie tau žanrai patinka labiausiai pasakyk, gal taip galėsiu pasakyti ar verta 3ds?

Patinka ir platforminiai ir action.

Galvoju nusipirkti viena console dabar o kita veliau nusipirkciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patinka ir platforminiai ir action.

Galvoju nusipirkti viena console dabar o kita veliau nusipirkciau.

 

geras sprendimas, jei abieju is kart neiseina turet :) manau neprasausi kad ir kuria pasiimsi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patinka ir platforminiai ir action.

Galvoju nusipirkti viena console dabar o kita veliau nusipirkciau.

 

Na tų tai ant 3ds tikrai geras pasirinkimas pats iš action laukiu monster hunter 4. Beto dar rpg gan daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tų tai ant 3ds tikrai geras pasirinkimas pats iš action laukiu monster hunter 4. Beto dar rpg gan daug.

Tai manau taip ir nuspresiu :)

PSVita turi geresnes grafikas bet neturi daug geru game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra daug geru game ;) , bet apskritai zaidimu ant vitos yra gan mazokai dar  , bet zaidimu kolkas uztenka , dar nei vieno nepraejau :) tas pats ant ps3 

Redagavo lileikiss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš rinkčiausi PSVITA, kodėl? Pirmiausia ekranas ir spalvos, kitas dalykas žaidimų yra ir jų yra gana daug, nelabai suprantu žmonių kuriems ne gana žaidimų, jomajo žaidimų tikrai nemažai. Nuotykių/FPS/Fighting/Racing - pagrindiniai žaidimų stiliai.

 

Turiu ir 3DS, pirmiausiai ši konsolė Tau patiks jei mėgsti platformerius ir RPG stiliaus žaidimus (dėl to ją ir pirkau), bet viskuo kitu konsolė Tave nuvils, jei esi ne Mario/Zelda fanas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš rinkčiausi PSVITA, kodėl? Pirmiausia ekranas ir spalvos, kitas dalykas žaidimų yra ir jų yra gana daug, nelabai suprantu žmonių kuriems ne gana žaidimų, jomajo žaidimų tikrai nemažai. Nuotykių/FPS/Fighting/Racing - pagrindiniai žaidimų stiliai.

 

Turiu ir 3DS, pirmiausiai ši konsolė Tau patiks jei mėgsti platformerius ir RPG stiliaus žaidimus (dėl to ją ir pirkau), bet viskuo kitu konsolė Tave nuvils, jei esi ne Mario/Zelda fanas. 

 

Taip ps vita orentuota labiau į namų konsolių lygio žaidimus, o tuo tarpu 3ds turi savo nešiojamos konsolės žaidimus kurie kitur niekur netiktu, nes dauguma žaidimų kaip tik trumpiems laiko tarpams. Manau jog 3ds ir kituom nuviltu, abi geros konsolės.

Ps. na dar 3ds man pradėjo patikti miiverse, gan gerą žaidėjų bendruomenė, visi padoriai elgiasi, nėra jokių troll'ių ar hater'ių tiesiog žaidėjai linksmai bendrauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu abi,bet zymiai daugiau naudoju Vita,nes ant jos yra daugiau mano sirdziai artimesniu zaidimu pvz.Uncharted,Ninja Gaiden,Mortal Kombat...Aisku Nintendo turi RE,Castlevania,Mario bet atmetus kelias isimtis tai daugiau retro zaideju konsole (tas aisku nera blogai ir tai tik mano nuomone).Mano atveju buvo taip,kad isigijau 3DS,zaidziau,dziaugiausi ir viskas buvo ok,o tada isigijau VITA ir 3DS prarado 90% mano demesio :( bet tai vistiek yra gera konsole ir su ja skirtis tikrai neplanuoju :)

Zodziu siulyciau isigyti pirmiausia Vita,o 3DS isigyti veliau.

P.S.Nezinau kiek tau tai aktualu,bet Vita dar gali naudoti kaip itin kokybiska plansetini kompiuteriuka:narsykle,navigacija,skype,youtube  :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.