Giedrius22

3DS ar PSV

3DS XL AR PSV  

53 nariai prabalsavo

  1. 1. 3DS XL AR PSV

    • 3DS XL
      14
    • PSVITA
      39


Rekomenduojami pranešimai

Tu bent skaitei kas buvo parašyta šioje temoje, nes atrodo, kad net akies neužmetei. Juk niekas nesiūlėm nepirkti vitos, kaip tik jis abi konsoles nori pirkti, tik viena anksčiau, o kita vėliau. Beto pats "suvėliai" ant vitos sakydamas jog jinai tik grafiškai geresnė, yra ir kitu didesniu pliusų, tai galėjai juos paminėti, bet kaip matau tingėjai, geriau kokia nesamone kuri nevertinga papezėti.

 

Pirma, jei sunku su teksto interpretacija, duosiu uzuomina jog komentavau Swizz argumenta, perskaityk jo posta, o po dar galbut dar karta, galbut pavyks suprasti mano argumenta ir nuostaba, kodel yra lyginamos portable ir home konsoles.

Antra, parodyk man posta sioje gijoje, kurioje isvardinti VISI abieju konsoliu pliusai, visi (ir as tame tarpe) paminejom asmeniskai labiausiai imponuojancius niuansus, kurie neretai yra subjektyvus, ir tavo "dideli" pliusai kitam neretai yra arba nereiksmingi pliusai arba net ne pliusai visai.

Taip kad patariu paciam atidziau skaityti ka raso kiti ir maziau "pezeti" nereiksmingais postais, kurie nesuteikia ne vienam temos lankytojui jokios naudingos informacijos ir neprisideda prie konstruktyvios diskusijos renkantis konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma, jei sunku su teksto interpretacija, duosiu uzuomina jog komentavau Swizz argumenta, perskaityk jo posta, o po dar galbut dar karta, galbut pavyks suprasti mano argumenta ir nuostaba, kodel yra lyginamos portable ir home konsoles.

Antra, parodyk man posta sioje gijoje, kurioje isvardinti VISI abieju konsoliu pliusai, visi (ir as tame tarpe) paminejom asmeniskai labiausiai imponuojancius niuansus, kurie neretai yra subjektyvus, ir tavo "dideli" pliusai kitam neretai yra arba nereiksmingi pliusai arba net ne pliusai visai.

Taip kad patariu paciam atidziau skaityti ka raso kiti ir maziau "pezeti" nereiksmingais postais, kurie nesuteikia ne vienam temos lankytojui jokios naudingos informacijos ir neprisideda prie konstruktyvios diskusijos renkantis konsole.

Ne į temą

Na pas tave teigimas gan užtikrintas jog yra čia post'ų niekam nesuteikė , o jeigu klysti ir suteikė? Kas tada? Bet nėra dėl ko jaučia mums aiškintis temos kūrėjas gavo atsakymą, nusprendė ką daryti ir dabar jau ką rašai galima pasakyti pavėluotai. Taigi paliekam ramybei tada kas buvo, tas buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma, jei sunku su teksto interpretacija, duosiu uzuomina jog komentavau Swizz argumenta, perskaityk jo posta, o po dar galbut dar karta, galbut pavyks suprasti mano argumenta ir nuostaba, kodel yra lyginamos portable ir home konsoles.

Antra, parodyk man posta sioje gijoje, kurioje isvardinti VISI abieju konsoliu pliusai, visi (ir as tame tarpe) paminejom asmeniskai labiausiai imponuojancius niuansus, kurie neretai yra subjektyvus, ir tavo "dideli" pliusai kitam neretai yra arba nereiksmingi pliusai arba net ne pliusai visai.

Taip kad patariu paciam atidziau skaityti ka raso kiti ir maziau "pezeti" nereiksmingais postais, kurie nesuteikia ne vienam temos lankytojui jokios naudingos informacijos ir neprisideda prie konstruktyvios diskusijos renkantis konsole.

Ne į temą

Jeigu komentuojamas kazkieno komentaras yra mygtukas "Cituoti".

Just saiyan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu abi konsoles , tai galiu pasakyt , kad tikrai 3DS zaidimu biblioteka geresne , jie ilgesni ir tiesiog maloniau zaidzias..

Bet Vita turi tokiu "kozeriu" kaip OLED ekranas , socialiniai appsai , internetas , PSNas (nu tikrai geriau uz tai ka siulo nintendo) , modifikuojamas meniu (3DS nei temu nei ko pakeisi..), Remote play'us ir bent man svarbiausia tai trofejai.. Zinoma visu cia pranasumu neisvardinsi , cia tik keletas pagrindiniu sakyciau.

 

Apibendrinus manau ,kad jei neketini pirkti jokio playstationo daugiau apart Vitos ir tau reikia tik zaidimams sutvertos konsoles tai 3DS laimetu , kitu atveju Vitute..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Atėjo noras ir man kažką iš šių dviejų įsigyti.

Labai daug reviewu peržiūrėjau. Niekaip neišsirenku tarp vieno ir kito.Kaina čia nežaidzia nes ji beveik vienoda.

Turiu ps4, turėjau visus playstationų modelius, turiu playstation plus bet vistiek neesu visiškai apsisprendes ar pirkti vita ar new 3ds xl.

Kaip dabar situacija su jomis? Gal kažkas jau pasikeitę ir atsiradus kažkokia bendra nuomonė apie vieną ar kitą? Gal jau eina kalbos apie naujų konsolių išleidimą? Kaip su žaidimais dabartinė situacija?

Kažkaip atrodo, kad vita galingesnė, bet jei ant jos nėra ką žaist tai tokia ir nauda iš jos galingumo.

Ant 3ds norėčiau visos mario serijos, zelda, gal būt pamėginčiau pokemon. Vita traukia uncharted žaidimu ir dar gal būt keliais.

Su konsole būtų tik žaidžiama, jokios multimedios nereikia.

Ką patartumėte rinktis pagal mano išvardintus aspektus. Ar iš vis dar verti jie dėmesio?

Vitų pirkt visur pilna, okaip su 3ds? Lietuvoje apart fotofabrikas.lt įmanoma įsigyti? Domina tik naujas aparatas su Lietuviškom garantijom.

AČIŪ už nuomones

Redagavo creedLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Atėjo noras ir man kažką iš šių dviejų įsigyti.

Labai daug reviewu peržiūrėjau. Niekaip neišsirenku tarp vieno ir kito.Kaina čia nežaidzia nes ji beveik vienoda.

Turiu ps4, turėjau visus playstationų modelius, turiu playstation plus bet vistiek neesu visiškai apsisprendes ar pirkti vita ar new 3ds xl.

Kaip dabar situacija su jomis? Gal kažkas jau pasikeitę ir atsiradus kažkokia bendra nuomonė apie vieną ar kitą? Gal jau eina kalbos apie naujų konsolių išleidimą? Kaip su žaidimais dabartinė situacija?

Kažkaip atrodo, kad vita galingesnė, bet jei ant jos nėra ką žaist tai tokia ir nauda iš jos galingumo.

Ant 3ds norėčiau visos mario serijos, zelda, gal būt pamėginčiau pokemon. Vita traukia uncharted žaidimu ir dar gal būt keliais.

Su konsole būtų tik žaidžiama, jokios multimedios nereikia.

Ką patartumėte rinktis pagal mano išvardintus aspektus. Ar iš vis dar verti jie dėmesio?

Vitų pirkt visur pilna, okaip su 3ds? Lietuvoje apart fotofabrikas.lt įmanoma įsigyti? Domina tik naujas aparatas su Lietuviškom garantijom.

AČIŪ už nuomones

Kas del zaidimu tai:

Vita - zaidimai grazesni bet ju labai mazai ir brangus

3DS - zaidimu labai daug, jie pigus bet daznai pasitaiko labai paprastu na tokiu lyg butu sukurti vaikams arba mergaitems.

Jei turi PS+ tai prisirinks tu zaidimu. Na aisku jei traukia tokie kaip Mario ir Zelda tai teks 3DS pirkti, nors tie topiniai ant 3DS irgi brangoki. Tai patarciau orentuotis i tai ko sirdis geidzia pazaist ir tiesiog pirkt ir zaist, pabos parduosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pries perkant reikia dar atkreipti demesi ir i konsoliu perspektyvas ateiciai...

su 3ds viskas aisku. zaidimu isleidziama ir kartais visai neblogu. (pries perkant atkreipk demesi i pacia konsole. naujausia vadinasi New 3ds ir turi 2 analog stickus),

o va del PS Vita situacija ganetinai miglota. nors ji ir galingesne uz 3ds, bet va beda ta, kad beveik mirus ir nelabai kas gero nusimato su zaidimais.

net patys sony nelabai ka gero zada isleisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Atėjo noras ir man kažką iš šių dviejų įsigyti.

Labai daug reviewu peržiūrėjau. Niekaip neišsirenku tarp vieno ir kito.Kaina čia nežaidzia nes ji beveik vienoda.

Turiu ps4, turėjau visus playstationų modelius, turiu playstation plus bet vistiek neesu visiškai apsisprendes ar pirkti vita ar new 3ds xl.

Kaip dabar situacija su jomis? Gal kažkas jau pasikeitę ir atsiradus kažkokia bendra nuomonė apie vieną ar kitą? Gal jau eina kalbos apie naujų konsolių išleidimą? Kaip su žaidimais dabartinė situacija?

Kažkaip atrodo, kad vita galingesnė, bet jei ant jos nėra ką žaist tai tokia ir nauda iš jos galingumo.

Ant 3ds norėčiau visos mario serijos, zelda, gal būt pamėginčiau pokemon. Vita traukia uncharted žaidimu ir dar gal būt keliais.

Su konsole būtų tik žaidžiama, jokios multimedios nereikia.

Ką patartumėte rinktis pagal mano išvardintus aspektus. Ar iš vis dar verti jie dėmesio?

Vitų pirkt visur pilna, okaip su 3ds? Lietuvoje apart fotofabrikas.lt įmanoma įsigyti? Domina tik naujas aparatas su Lietuviškom garantijom.

AČIŪ už nuomones

 

Žiūrint ko dar tu nori, nes vita paskutiniu metu tapo kaip ps4 priedas, gan palyginus gerai su ps4 draugauja ir žaidimai būna cross buy. Dauguma jos žaidimų yra ant kitų konsolių.

O tuo tarpu 3ds turi savo išskirtine biblioteka kur kitur nelabai rasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkoju už nuomones. Apsisprendžiau pirkti 3ds. (Pažiūrėjau zelda gameplay ir susilydžiau :D)

Domina XL modelis. Kad išėjęs new 3ds žinau. Klausimas ar yra super skirtumas tarp jų? (Apart dviejų mygtukų ir c stick).

Kur įsigyti? Kur pigiausia? Didžiuosiuose centruose spėju nerasiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkoju už nuomones. Apsisprendžiau pirkti 3ds. (Pažiūrėjau zelda gameplay ir susilydžiau :D)

Domina XL modelis. Kad išėjęs new 3ds žinau. Klausimas ar yra super skirtumas tarp jų? (Apart dviejų mygtukų ir c stick).

Kur įsigyti? Kur pigiausia? Didžiuosiuose centruose spėju nerasiu.

 

new 3ds ir new 3ds xl turi šiek tiek greitesni hardware, geresnis 3d efektas, geresnė naršyklė (per youtube gali 3d vaizdo įrašus žiūrėti), papildomi mygtukai, paprastas new 3ds turi keičiamus viršelius.

Pigiausia iš patikimų parduotuvių tai fotofabrikas, esu iš jų pirkęs ir viskas gerai. Jie ten iš vokietijos gauna, tai kartais ten palaukti kol užsako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.