Soujiro

Lažybos

Rekomenduojami pranešimai

Statau as tik per finalus visokius, beto su 5 setais nelabai lengvai statyt ta taktika kuria as megstu. Kada buna 1000 turnyras tada lengviau.

Tai tau per finalus lengviau pasirinkti/statyti negu pacioje pradzioje? As kaip tik neleidziu sau rizikuoti kai susitinka zinomi, nebent jau tikrai esu uztikrintas. Pas mane kaip tik laimes saltinis kai pacioje pradzioje susitinka lyderiai su maziau zinomais veikejais. Aisku ir lyderiai paveda, kas paskutiniuoju metu atsitinka, bet gi vistiek lengviau pasirinkti?!

 

Jeigu tokiu tempu kalsi pinigus tai zadeta cola pavaisinsi mane kai man jau ne cola galvoje bus. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

73fdfd0adf57.jpg

 

Pasiseke vakar. Pagaliau tiesa sakant nes su futbole buvo sausra.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai laimi.. Dziaugsma pakeicia klausimas, o kodel nestaciau daugiau?.. :) Kai staciau tai neatrode tuo metu realu, kad viskas bus laimeta.

Statymas buvo Vasari. Na, o kovas atnese paskutines pergales.

 

6a1da16bb49c.jpg

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugelis kuris nesidomi sportu visiškai kombinuota iš lempos tenise suspaudinėjo už 20lt, ir laimėjo 700lt. Tie besidomintys sportu buvo biški po to pažeminti :D O kitas draugelis tai pastovus statytojas, laimi sumas po kelis šimtus eurų, tiesa kurkas mažiau pralošia. Pas jį toks gyvenimas, kad sako pirksiu PS4 jei laimėsiu, tai turi ir ps4 ir ps4 pro bei 4k tv, laikrodžiai po 700€ eina bent kasmet :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugelis kuris nesidomi sportu visiškai kombinuota iš lempos tenise suspaudinėjo už 20lt, ir laimėjo 700lt. Tie besidomintys sportu buvo biški po to pažeminti :D O kitas draugelis tai pastovus statytojas, laimi sumas po kelis šimtus eurų, tiesa kurkas mažiau pralošia. Pas jį toks gyvenimas, kad sako pirksiu PS4 jei laimėsiu, tai turi ir ps4 ir ps4 pro bei 4k tv, laikrodžiai po 700€ eina bent kasmet :D

Reiktu tau mus supazindinti. Gal jo buvimas mano gyvenime atnestu man sekme. :D Mano viltis uzsidirbti pinigu ir nusipirkti keleta daiktu jau senai zluges planas. :D

O siaip suma tai ispudinga. Tikrai pasiseke jam. Anksciau as ir kazka bandydavau su tenisu. Dabar be sansu kazka atspeti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktu tau mus supazindinti. Gal jo buvimas mano gyvenime atnestu man sekme. :D Mano viltis uzsidirbti pinigu ir nusipirkti keleta daiktu jau senai zluges planas. :D

O siaip suma tai ispudinga. Tikrai pasiseke jam. Anksciau as ir kazka bandydavau su tenisu. Dabar be sansu kazka atspeti.

Alkašas jis, kokią sėkmę gali atnešt :D Visąlaik girtas būna :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alkašas jis, kokią sėkmę gali atnešt :D Visąlaik girtas būna :D

wahaha.. :D Tai jis tokiu butu gal rado kaip patekti i tranco busena ir pamatyti laimejimus :D Arba nukeliauja i ateiti ir pamato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wahaha.. :D Tai jis tokiu butu gal rado kaip patekti i tranco busena ir pamatyti laimejimus :D Arba nukeliauja i ateiti ir pamato.

Ne, jis tiesiog alkašas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senai jau taip pasiseke. Su sportu kazkas paskutiniu metu yra atsitike.. ypac su tenisu, bet cia grazu. Aisku mazai, bet.. :)

 

cbb8cfb02d18.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Picai uzsidirbau. :D Su Prancuzais pasiseke. Gaila, kad nesi uztikrintas savo statymais kartais. Kofas tikrai geras susidare.

 

84d50c5434ca.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po ilgesnio laiko atsidariau ir WOW! Si karta laimejimas rimtesnis. O statyta suma, deja, juokinga. Bet cia vienas is simto.

 

8daf5e41afbc.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.