Thetruth

Paskutinis įsigytas originalus žaidimas

Rekomenduojami pranešimai

@Thetruth geras, dėjai čia svarainių už žaidimų atributiką, net su keiksmais užsivedęs :D mes panašūs, aš dar neturėdamas ps4 jau buvau nusipirkęs killzone shadow fall, kompas po 2savaičių atsirado.   Na o aš ėmiau Batman arkham knight, kažkaip naktimis pamėgau jį žaist. Atrodo įspūdingai,story nebloga kolkas. Žiūrėsim kas toliau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ratchet&Clank Trilogija, Crysis, Goat Simulator ir Battlefield4. Man atrodo persistengiau :genius:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dragon Ball : Raging Blast 2 turiu xbox rgh, tačiau šita specialiai nusipirkau ant ps3 naują vien dėl to jog dbz.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bf hardline prigriebiau kai buvo tas black friday. story visai patiko. o mp jau beta bandes tai nieko gero svietesi, tai ir nelabai patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CS:Go is steam prigriebiau, tuo paciu tai buvo pirmas pc zaidimas kuri pirkau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryse son of rome, saip zaidimas gal ir nieko, tik jau labai ribotas atrodo, matyti zaidima kure paskubom.. Grafika tikrai gera, neveltui cryenige naudoja, o pats zaidimas istikro irgi gan trumpas per 6val pereitas. Istorija prasta.. Gameplay suvarzytas... Garsas truksta daugiau darbo reikejo ideti... Kas patiko, tai pabaiga zaidimo, gal ir zaidimo kovos mechanika visai nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forza 6, bei Betman Arkham knight :)

Redagavo Diavs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.