Skateriux

PS Vita Lithuanian Community ''PVLC''

Rekomenduojami pranešimai



Taigi,ilgai galvodamas sugalvojau gerą įdėją - Padaryti lietuvių PS Vita chatą..
- Žaisime kartu Multiplayer.
- Galėsime kalbėti/rašytis žaisdami žaidimų Multiplayer kartu.

Jaigu nori prisidėti pakviesk mane UniquexLT į PSN.

Mano turimi žaidimai ( Gausiu daugiau greitu metu. ) - Little Big Planet Vita, Unit 13, Killzone Mercenary (Gausiu po savaitės), Uncharted Golden Abyss,Gravity Rush ir greitu metu pirksiu po išleidimo datos Minecraft PS Vita Edition
  kartu su Borderlands 2.

 

____________________________________________________

Kviečiame visus PS Vita vartotojus prisidėti.

Redagavo Skateriux

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Taigi,ilgai galvodamas sugalvojau gerą įdėją - Padaryti lietuvių PS Vita chatą..

- Žaisime kartu Multiplayer.

- Galėsime kalbėti/rašytis žaisdami žaidimų Multiplayer kartu.

 

Jaigu nori prisidėti pakviesk mane UniquexLT į PSN.

 

Mano turimi žaidimai ( Gausiu daugiau greitu metu. ) - Little Big Planet Vita, Unit 13, Killzone Mercenary (Gausiu po savaitės), Uncharted Golden Abyss,Gravity Rush ir greitu metu pirksiu po išleidimo datos Minecraft PS Vita Edition  kartu su Borderlands 2.

P.S = Atsiprašau už tokią reputaciją,kadangi ilgai nesilankiau čia,dabar surimtėjau bandydas įgyvendinti PS vita Lietuvos turėtoju norus.

____________________________________________________

Kviečiame visus PS Vita vartotojus prisidėti.

 

 

Ne į temą

Nebloga įdėja jeigu išeis. Tik patarimas ištrink tą eilutę kur atsiprašinėti, nes kaip atrodai dėl jos nerimtai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasiulyti nebent eiti i sita topica http://www.playmanija.lt/forumas/t40362/ps-vita-leaderboard-lietuva/ ir visus sesis narius, kurie prisirase, pakviesti i ta chata. Kas nores - pasiliks, kas ne - iseis :)

Taip pat - kodel tu susikures kita acc ant vitos vietoj to, kad naudoti ta pati kaip ir ps3?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasiulyti nebent eiti i sita topica http://www.playmanija.lt/forumas/t40362/ps-vita-leaderboard-lietuva/ ir visus sesis narius, kurie prisirase, pakviesti i ta chata. Kas nores - pasiliks, kas ne - iseis :)

Taip pat - kodel tu susikures kita acc ant vitos vietoj to, kad naudoti ta pati kaip ir ps3?

 

Kai nupirkau PS Vita neleido prisijungti į PSN kai yra įjungtas PS3..Ilgai galvojau,žiūrėjau Youtube [Nieko neišėjo]..Užsinorėjo Online sužaist ir sukuriau naują vien PS vitai kadangi visus Cross-Buy nupirkes žaidimus gauni Code ant PS vita.

Redagavo Skateriux

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū man tai leidžia su vienu acc naudoti PSN iškart , visose konsolėse vienu metu PS3, PS4 ,PS VITA

Net neisivaizduoju kaip tau neleido <_<   

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū man tai leidžia su vienu acc naudoti PSN iškart , visose konsolėse vienu metu PS3, PS4 ,PS VITA

Net neisivaizduoju kaip tau neleido <_<   

Nežinau kodel neleido,rašė,kad neišeina į kitą prisijungt,nepamenu tiksliai ką rašė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kuriuo atveju - su topicu neprisisauksi dideles auditorijos :) Geriau eik per profilius (arba leaderboard, kaip ir rasiau), sudek pats nickus i draugus ir pakurk group chat'a ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.