Rekomenduojami pranešimai

tai daug kur raso kad batmabil yra optional,nori naudoji,nori ne,kur problema? aisku yra vietu kaip kitaip negalesi,bet ir nera kad su batmobiliu privalai losti 10h.man tai cia grynas inkstimas.tai kam tuos gadgets naudoji? neatsibosta? tai gi zaidi uz batmena o ne gadgetus :D cia mazdaug tokia pati logika.reiktu suprasti kad batmobilis yra tik priemone kaip ir gadgetai,kurie irgi yra optional.

Nu nežinau kiek optional, jei net kai kuriuos bosus tik su juo nugalėt gali :D Šiaip sakau, puiku jei kitiem patinka, man to yra per daug.

Plius kitas dalykas batmanas (bent šita versija) nežudo žmonių. Bet jeigu jis su tanku sprogdina tankus tai realiai paneigtų tą faktą. O gal juose nėra žmonių?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su tuo automobiliu viskas ok.. Iš pradžių galvojau irgi nesąmonė, bet patiko įpusėjus žaidima, dažnai tikrai jis naudingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neneigsiu, kad kiek tikrai per daug batmobile'as yra naudojamas. Tačiau, apart kai būna susiremimai su priešų tankais, kurie kiek boring, jo naudojimas man visai patiko. Kartais smagu prasilėkti suo juo gothamo gatvėmis, kartais tikrai įdomu išspręsti  vieną kitą mini puzzle. Pats jo valdymas, asmeniškai, pasirodė responsive. O ir jo iškvietimas ir įlipimas ganėtinai greit padarytas, tai viskas būna sklandu ir nebūna momentų kai mąstau "b.. ir vėl reikia tą griozdą kviestis ir valdyti".

Redagavo stash

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neneigsiu, kad kiek tikrai per daug batmobile'as yra naudojamas. Tačiau, apart kai būna susirekimai su priešų tankais, kurie kiek boring, jo naudojimas man visai patiko. Kartais smagu prasilėkti suo juo gothamo gatvėmis, kartais tikrai įdomu išspręsti  vieną kitą mini puzzle. Pats jo valdymas, asmeniškai, pasirodė responsive. O ir jo iškvietimas ir įlipimas ganėtinai greit padarytas, tai viskas būna sklandu ir nebūna momentų kai mąstau "b.. ir vėl reikia tą griozdą kviestis ir valdyti".

Kai išmoksti naudotis viso batmobilio privalomais tikrai smagus dalykelis, tolab kai sakai greit galima įlipti į jį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma pc patcha paleido jau. pradejo taisyt jau kazka. tikrai pats tas laikas taisyt zaidima  :trl:

 

 

Warner Bros also revealed the the list of the key areas where it is dedicating its resources to improve the experience:

  • Support for frame rates above 30FPS in the graphics settings menu
  • Fix for low resolution texture bug
  • Improve overall performance and framerate hitches
  • Add more options to the graphics settings menu
  • Improvements to hard drive streaming and hitches
  • Address full screen rendering bug on gaming laptops
  • Improvements to system memory and VRAM usage
  • NVIDIA SLI bug fixes
  • Enabling AMD Crossfire
  • NVIDIA and AMD updated drivers

Rocksteady has also released the first PC patch for Batman: Arkham Knight (that is around 67MB in size). Do note that this is NOT a performance patch. At least ambient occlusion and rain effects are now enabled.

Here are the release notes of this first PC patch:

  • Fixed a crash that was happening for some users when exiting the game
  • Fixed a bug which disabled rain effects and ambient occlusion. We are actively looking into fixing other bugs to improve this further
  • Corrected an issue that was causing Steam to re-download the game when verifying the integrity of the game cache through the Steam client
  • Fixed a bug that caused the game to crash when turning off Motion Blur in BmSystemSettings.ini. A future patch will enable this in the graphics settings menu

 

  •  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau vakar gavau ta patch jau geriau bet norėtųsi geriau, bet žaisti galima tikrai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau šiandien Newcastle, tai iki dabar dar autobusai važinėja su Batman: Arkham Knight reklamoms ,nors žaidimas jau išleistas prieš 1 mėnesi


gaila nespėjau nufotkint ,tikrai gerai atrodė visas autobusas dviejų aukštu išmargintas tema Batman: Arkham Knight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas perejot ji, kaip vertinat? As vertinciau 8/10, idomus, geras gameplay. Maise tik batmobiliodaznas  brukimas ir silpna pabaiga kovu atzvilgiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vertinimas 9+, vienas iš stipriausių serijos žaidimų, gal šiek tiek nusileidžia Arkham City, gaila, jog paskutinė dalis. Tačiau vertinant tuos trumpus DLC, galima tikėtis Robin'o arba Nightwing serijos.

Redagavo superlt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip viskas gerai buvo ant konsolių, tik va PC turėjo problemų su portu 
Bet dabar nors pataisė bet ilgai žmonės laukė to pataisimo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu klausima galvoju pirkti paskutini,"Season of Infamy dlc", nes atrodo tikrai vertas nusipirkimo, tik įdomu man ar žaidimas jis įtrauktas į main campinga, ar atsiranda atskiras meniu pasirinkimas grynai šitam dlc?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas atsirakinėjot 100% achievments ir susidūrėt su AR challange tower defense, kokie patarimai? niekaip neįveikiu, jau gal 4 ar 5h bandau surinkt taškus, tai tik vieną kartą 2 stars gavau :/ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.