Tii

Game Sharing: PS4

Rekomenduojami pranešimai

Man tai nervai neatlaikytu penkta karta viska rašyti, nes šitam forume tinginių pilna yra, kurie nemoka naudotis paieškos sistema ir nestebi (net ir patys senbuviai to neranda)

@Tii malačius kad turėjai kantrybe rašyti ta pati vėl 

 

 

Tai va tiek, tikiuosi pades. Daugiau neklausinekit to pacio visose imanomose temose, prasau ;)

Dar nors vienas žmogus paklaus apie PS4 žaidimu sharing kokioje nors kitoje temoje, iš kar reikalu turės su manimi, ta aš garantuoju  :cenzura:  :kede: nes yra tam paieškos sistema

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ok, aš va kadangi perskaičiau tai žinosiu, bet va pvz jei koks n00b'as t.y. naujokas ateis, mes ten jį suėsim belenkaip, nu krč su pažeminimu. Tai ar ne lengviau būtų pacituoti jam nuorodą į temos pirmą postą ir nieko nekalbėti?

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
buvo ne viena karta rašyta patys kalti kad nemokate ieškoti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator

Suesti, zinoma, nereikia, taciau prisiregistruojant visgi turetum perskaityti kur registruojies, taisykles ir t.t. Tai "double-edged sword" siuo atveju; gi yra DUK'u visokiu forume, kuriuos teoriskai persiskaityti turetu prisiregistraves vartotojas. As, pvz, prisiregistravau pries mazdaug 2 metus, perskaiciau visas naujienas/taisykles ir su manim lygtais bedu nebuvo, kad zmogus "tingi" paskaityti - nera pasiteisinimas ;)

 

Tereikia nukreipti, kaip ir sakei, i si posta, bet uzsiminti, kad yra paieska - neskauda, ypac jei nesugeba pamatyti pinned posto :)

 

@narkata

Jau mane irgi siek tiek eda, kad tiek kartu kartotis reikejo, tai cia buvo mano paskutinis bandymas, kad pastebetu tie, kam reikia :D

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taisyklių niekas neskaito, kad naudotis paieška tai visi patys žino apie tokį dalyką, bet priminti sutinku, kad reikia bet ne tokiu būdu, kaip dauguma taip daro, įskaitant griežčiausią 2013 metų veikėją :) Kaip sakant nori padaryti pasaulį geresniu, parodyk pavyzdį. Grumojimas pirštu gero neatneša.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik ar as klystu bet kas nepamineta tai, kad jeigu ir tu ir draugas noresi losti ta pati zaidima vienu metu to padaryti negalima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik ar as klystu bet kas nepamineta tai, kad jeigu ir tu ir draugas noresi losti ta pati zaidima vienu metu to padaryti negalima?

Del sito nesu isitikines. Zinau, kad lyg share'ini tu, gali patvirtinti, kad negalima tuo paciu metu zaisti? Nes logiskai (ar teoriskai), jei zaidziama ant kito acc vienoje konsoleje, o kitoje - ant "secondary", tai turetu leisti. Patikslink, prasau, nes sito is tikro niekur nebuvau mates, nei esu pats bandes :)

@LmbS

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu digital Infamous:SS (US) ir pirksiu dlc, kur iseina 26d.

Kaina $14.99, gal kas nores mestis?:) pakursiu nauja acc, nusipirksiu ir galesiu duoti atsisiusti:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del sito nesu isitikines. Zinau, kad lyg share'ini tu, gali patvirtinti, kad negalima tuo paciu metu zaisti? Nes logiskai (ar teoriskai), jei zaidziama ant kito acc vienoje konsoleje, o kitoje - ant "secondary", tai turetu leisti. Patikslink, prasau, nes sito is tikro niekur nebuvau mates, nei esu pats bandes :)

@LmbS

eina zaisti abiems, as jau du zaidimus su draugu pirkes ir viskas normaliai tiek online tiek ofline

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu digital Infamous:SS (US) ir pirksiu dlc, kur iseina 26d.

Kaina $14.99, gal kas nores mestis? :) pakursiu nauja acc, nusipirksiu ir galesiu duoti atsisiusti:)

Pats infamous ss nesvarbus dėl to 26 dienos lightning standalone dlc, galima atskirai jį pirkt? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats infamous ss nesvarbus dėl to 26 dienos lightning standalone dlc, galima atskirai jį pirkt? :)

Pasiziurejau, ogi tikrai - stand-alone dlc! :D

Tai kas mestis nores?:>

e: jau yra zmogus, viskas suderinta;)

@Furigan, cia grynai apie DLC ir sneku, infamous jau turiu senai ir as.

 

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , norėjau paklausti . Jeigu pasiimčiau PlayStation 4 500GB US + EU Plug , tai su bet kuriuo negalėčiau pirkti DLC ? reikėtų ieškot kuris turi tokią pat konsolę ar kaip , su žaidimais tas pats ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.