scalman

Playstation 4 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Nematau prasmės ant PS pultelio daryti touchscreen. Jei žaidimai tai naudos, tai pastoviai atitraukinės nuo veiksmo, reikės į jį žiūrėti, kas trukdys įsijausti. Taip pat toks ekranėlis žymiai padidins pultelio ir tuo pačiu konsolės kainą, bei pultelio veikimo laiką. Jau DS4 buvo daug nepatenkintų šiuo klausimu. Touchpad irgi manau nėra jau toks būtinas. neatimenu kada paskutinį kartą žaisti žaidimai jį naudojo apart paprasto mygtuko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai normaliai atrodo. bet svarbiausia kad butu ergonomiskas. DS4 idealus man yra. jeigu bus nepatogus, tikiuosi bent jau DS4 palaikys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu @tymbarkFM ir tikrai nepatogu butu vis ziurineti i pulteli ka tas ekranas rodo, didziausia mano svajone butu AA baterijos vietoje akumuliatoriaus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai neturiu prblemos del tos baterijos, vistiek pagrinde 2-3 pultelius turiu, o jeigu ir issikrauna, tai reiskias laikas pailseti nuo zaidimo, nes pultelis laiko gan netrumpai. svarbiausia argonomika. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as neturiu problemos nes kazkoks USB saltinis visada netoli, o kai pradejau naudot DS4 pulteli prie PC tai kol naudoju jis ten ir pasikrauna. kai reikia naudot su PS4 visada buna pilnai pakrautas. man baterija jokios problemos nesudaro. 


del devkito sako kad tas kuri naudoja dabar su 32gb ram o galutiniam variantui sony dar galvoja  idet tarp 24-32gb , is ju 8gb butu skirti OS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ps3 pultelius bent savaite man laiko,skiriu kaskur po 3 valandas i diena

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šalia manęs visada būna rozetė, todėl reikalui esant pakraunu pultelį su telefono krovikliu kol toliau žaidžiu. Niekad neturėjau problemų su baterija. Bet ekrano ant pultelio vis tiek kolkas neįsivaizduoju. Bijau, kad bus kaip gimmick, ko Vita daug turėjo, o kūrėjau neišnaudodavo, tik keli pirmi žaidimai. Taip buvo ir su PS4, launch žaidimai beveik visi naudojosi papildomais pultelio fintais - garsiakalbis, touchpadas, šviesa. Aš tiesa sakant tos šviesos net su antra pultelio versija nepastebiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu atrodo toks grubokas pultelis, svarbu, kad butu patogus :). O kas del touchscreen, tai labai tikiuosi, kad jis bus, nes jis issprestu chat problema zaidimuose :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su telefonu chatinu ir labai patogu. Tegul tik grazina DS3 analogu forma ir man daugiau nieko netruks. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel ekranas butu gal ir nieko tik kiek batarkes suestu pvz nereiktu jungti meniu zaidime turetum meniu ekrana ant pultelio .... galima ji daug kam panaudot manau bet as noriu ir garsiakalbis kad liktu irgi. nes jis gan idomiai panaudotas keliuose zaidimuose. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Akivaizdziai matosi, kad garsiakalbis tikrai liks :) Gal ta grubi forma - didele forma ir reiskia baterijos talpos padidejima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.