TukkaSi

Apšvieskit apie iPhone 4S (nulaužimas ir t.t.)

Rekomenduojami pranešimai

Gal dar kokį gerą YouTube tutorial žinai?

 

Dar klausimėlis dėl vietos - pakanka 8 Gb ar sunkiai? Muzikos daug nesikelčiau, apie porą šimtų Mb.

ir dar begales kitu, priklauso kiek tu visko prigrusi i ji man asmeniskai 16 gb maza... nes realiai ju tik apie 12gb yra , plius kai prigrusta pas mane visokie tomtom ir panasus kurie uzima daug tai del to ir maza

Redagavo Eiviokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, dabar reikia tik išsirinkti, iš kur pirkti. Gal kas galite iš kokios patikimos parduotuvės numesti balto 4S 16 Gb link?

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinok pritariu @Moo, mano nuomone dabar pirkti nauja 4s yra ga kvailas sprendimas, kai yra 5/5s/5c ir tuoj bus 6, suprasciau butu perkamas naudotas, bet uz naujo 4s kaina galima rast idealios bukles iPhone 5. Galvok dar apie nuvertejima daikto, kas su kiekvienu nauju telefonu Apple, numusa jo kaina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinok pritariu @Moo, mano nuomone dabar pirkti nauja 4s yra ga kvailas sprendimas, kai yra 5/5s/5c ir tuoj bus 6, suprasciau butu perkamas naudotas, bet uz naujo 4s kaina galima rast idealios bukles iPhone 5. Galvok dar apie nuvertejima daikto, kas su kiekvienu nauju telefonu Apple, numusa jo kaina

Honestly, 5-as man dešrą primena, 4S dydžio pilnai per akis. Kiek domėjaus, veikia pakankamai galingai, tai man jo tikrai pakaks. Nes čia kaip ir su kompo dalim - tai jei jau imu tokią GPU, tai va pasiimsiu už porą šimtų brangesnę ir pasaka be galo. Patikėkit, 4S man pakaks. Geriau link numeskit, iš kur galima būtų 4S baltą 16 Gb paimti (iš salono ar pan., ne iš pavienių pardavėjų).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo tuos 5-6 perka tie kurie vaikosi madu...Pats turiu 5 ir buciau apsikeites i 4s jai ne problemos del baterijos.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Honestly, 5-as man dešrą primena, 4S dydžio pilnai per akis. Kiek domėjaus, veikia pakankamai galingai, tai man jo tikrai pakaks. Nes čia kaip ir su kompo dalim - tai jei jau imu tokią GPU, tai va pasiimsiu už porą šimtų brangesnę ir pasaka be galo. Patikėkit, 4S man pakaks. Geriau link numeskit, iš kur galima būtų 4S baltą 16 Gb paimti (iš salono ar pan., ne iš pavienių pardavėjų).

Kaip su siena kalbet. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu tiem kas sako kad dabar imt 5 vien del to kad neatsilikt nuo mados, nu briedas yra belekoks, viskas tas pats apart keliu nauju bereiksmiu funkciju ir naudo dizaino....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip su siena kalbet. :)

Na man nereikia to iP5, nemanau, kad jis vertas savo pinigu. Tiesiog pamirsk tai ir padek išsirinkti iP4S, kur pigiau butų.

 

Tai tu nors jau naudota pirkt nieks naujo 4s neima :D

Patikek, turiu keletą rimtu argumentu, kodel man apsimoka pirkti nauja.

 

Pritariu tiem kas sako kad dabar imt 5 vien del to kad neatsilikt nuo mados, nu briedas yra belekoks, viskas tas pats apart keliu nauju bereiksmiu funkciju ir naudo dizaino....

Yep, mano nuomone, ten irgi labiau mados vaikimasis nei naudos gavimas. Pakeitimai nebūna dideli, tad šiuo metu 4S man per akis bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikek, turiu keletą rimtu argumentu, kodel man apsimoka pirkti nauja.

 

Būsi garantuotas kad įbrėžimo nei vieno nebus? :D Daugiau nesugalvoju.

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būsi garantuotas kad įbrėžimo nei vieno nebus? :D Daugiau nesugalvoju.

Argumentai yra dėl kainos.

 

Tai ar turit patarimu is kur pirkti? Daug kur randu tik 8 gb versija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Argumentai yra dėl kainos.

 

Tai ar turit patarimu is kur pirkti? Daug kur randu tik 8 gb versija.

Kuri dar daugiau kris ir krenta su laiku, iPhone 5 ne taip jau smarkiai.

 

Naujo 16/32 sunkiai jeigu dar iš parduotuvės nori.

 

Tikiuosi nepamiršai, kad lietuvoj tuoi tuoi 4G bus, jo? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu man pasakyk kiek tu uz ta 4S nauja mokesi 1200 ? nu jei taip tai nekazka :DD nes beveik nexus 5 iseina o ne 4S aj sakai iphone 5 mados vaikymasis bet tu jo neiperki tai sakai imsi 4S nes gi obuolys tai imk isvis 3 sutaupysi nes specifikacijos 4s tai neispudingos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.