Impaler

Telefonų ekrano apsaugos, kokią rinktis?

Rekomenduojami pranešimai

Saugot telefoną nuo įbrėžimų būtina. Pradėjau domėtis ką klijuot, kokią apsaugą ir pasirodo sprendimų yra nuo 8 litų iki 35 eurų. Range'as nemažas kainų.

 

Ir ką rinktis, kad ir tikrai saugotų nuo įbrėžimų, pridėtų tvirtumo bei nepakenktų matomumui ir jautrumui?

 

ką ir už kiek naudojot Jūs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudoju originalia plėvele kuri buvo prie telefono pridėta , nors jau atgyveno ta plėvelė nors ir turiu nauja, bet tingiu keisti 
Apsaugot telefoną geriausiai turėti draudimą jam arba nebūti kerėplai, plėvelė gali tik apsaugoti tik nuo įbrėžimų  o ar apsaugos ekraną nuo skilimo čia jau priklausys kaip isai kris ir tai gali apsaugoti gali ir ne, man su plėvelė skilo ekranas 

Visada nauja daiktą bandom saugoti kuri naudojam kas diena, bet kas gaunasi po keliu mėnesiu jau ir nebesaugai taip kaip pirmas dienas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau orginalią samsung pakuotę,apie 20 lt kainavo, įdėta 2 rūšių apsaugos, viena labai permatoma,kita šiek tiek mažiau permatoma,bet ji labiau nuo įbrėžimų  saugo. Matomumui tik biškį mažiau ryškumas su ja,o jautrumui nepastebėjau įtakos jokios :) Nemanau kad kažką super duper praleidau jei nepirkau už 30 euru ir t.t.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku galima pilnai apsaugoti telefoną įkišti į silicon dėklą bet tada jau ne telefonas o gumos gabalas man :)
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata pritariu, negražiai ir man tie silikoniniai. įdėklai :)  aš į odinį nepigų ploną įdėklą įsidėjęs, jau metus atlaikė ir gražiai atrodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo į odinį dėklą geriau bet man geriau išvis be nieko, tik su apsaugine plėvele 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis iPhone be jokių apsaugos plėvelių, įdėkliukų. Nusiperka žmones daikta ir puola paniškai saugoti iki grabo lentos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plėvelė ir uzverciamas dėklas jokių įbrėžimų,pastarąjį tel kur turėjau irgi tokį įdėklą naudojau 2 metai originali plėvelė ir jokių įbrėžimų net nėra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek aš esu kartu ji metęs, savo noru ir nieko neatsitiko be jokiu apsaugų , o kai buvo netičia tai iškart ekranas ėjo šaibom irgi be apsaugų buvo tik su plėvele 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sau ant telefono tai tik apsaugine plevele uzsiklijaves ir viskas. Nenaudoju jokiu deklu telefonui. Siaip siulyciau tempered glass screen protector nusipirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia toks daiktas yra kad tu jo neapsaugosi 100% čia ne toks daiktas kad stovi lentinoj ir ir nieko nedarai su juo ir tai isai nėra 100% apsaugotas, geriausia apsauga yra draudimas nuo tokiu nelaimiu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man kaip mėgėjui viską į vieną kišenę dėt tai dėklas geriausiai apsaugo o sumetus su raktais su viskuo susibraizo ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tai siuo metu odinis deklas, o org. pleves tai nebuvo.

 

kazkas ne taip suprato, man nuo ibrezimu kad saugotu reikia, o ne skrydziu is 2 metru aukscio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.ebay.co.uk/itm/Ultra-Thin-Matte-Hard-Back-Case-Cover-for-Motorola-Moto-G-X1032-Screen-Guard/221392450516?_trksid=p5197.c100068.m2280&_trkparms=aid%3D222006%26algo%3DSIC.FITP%26ao%3D1%26asc%3D20140205155511%26meid%3D7500341442669563972%26pid%3D100068%26prg%3D20140205155511%26rkt%3D6%26clkid%3D7500348290486370607&_qi=RTM1793693

 

kaip manote, ar tokio tipo nestori plastmasiniai deklai apsaugo?

pats pleveliu nededu, nes kreivai man jos atrodo, pries tai turetas telefonas su gorilla glass 2 pasibraize per 10 men naudojimo, bet tie ibrezimai matomi tik isjungus ekrana ir tam tikru kampu. O dekliuko irgi nenaudoju, nes visai griozdiskas telefonas pasidaro.

 

 

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.