Rekomenduojami pranešimai

Žmonių mąstymai, irgi geri paskaitęs komentarus galvoji, kad beveik jiems smegenų trūksta... Kaip per E3 buvo rodyta surežisuota mačas visi tikslai žinojo ką reiks daryti, ir kas būs, tai visiem patiko, kaip parodė, kaip ištikro gameplay lošia, tai jau visiem booring, ir nebepatinka žaidimas... Atsimenu per bf4, kai ten traleriai mp būdavo įspūdingi, kai loši jau tokiu poteriu negauni, ką matai tik gal iš kokiu 10 mačiu kelita būna tikrai wow akimirkų, bet ir taip ne per visa kova...

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Untitled.png

 

 

NVIDIA® & UBISOFT® HAVE TEAMED UP TO GIVE AWAY BETA ACCESS CODES FOR 
TOM CLANCY’S RAINBOW SIX® SIEGE!

 

CLOSED BETA STARTS SEPTEMBER 24TH ON ALL PLATFORMS

 

https://contests.nvidia.com/en-us/rainbow-six-siege-giveaway

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar isbandem su hebra, visai linksmai zaidesi :) aisku serveriai dar negeriausiai veikia, bet visumuoj neblogas zaidimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Damn ...  :D  Man kažko stabdo Ubisoft'as, iki šiol neatsiunčia to beta key  :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Losiu jau nuo pirmadienio, pirmas turbut is lietuviu gavau prieima prie Technical test pre beta, pirmos trys dienos sudetingos buvo kadangi zmoniu nedaug gavo pre beta, buvo sunku susirasti su kuo zaisti, dabar kai nuo ketvirtadienio isdalino beta daugumai, suranda gan nesunkiai, bet buna niuansu kad meta error neprijungia arba crashina zaidimas (ps4 konsole).

Grafika likau kiek nusivyles, nesijaucia visiskai to next gen,toks jausmas kad ps3 game losciau remastered versija, valdymas irgi reikia dar sei bei ten patobulinti, kiek medinis vietomis. Ir aisku neapseita be bugu pvz. zmogus guli prie sienos pasislepes, per siena matosi islinde kojos, todel galima nusauti per siena.

Su chebra palosti taktiskai tikrai idomu, bet su randomais kiek teko, visiska nesamone, organizuotumo 0 visi daro beleka...

Kaip ir sake @Furigan bandem vakar penkiese pasijunge tai tikrai linksmai pasisaudem :)

Redagavo Eiviokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas neblogas tikrai, tik kad komandinio žaidimo nėra visi bėga kur nori, toks vaizdas kad žaistum CS ,tik su geresniu varikliuku :)
Grafika tikrai nėra prasta bet galėtu būti geresnė, vietomis tikrai atrodo prastai, ant Ultra žaidžiant gaunu 144FPS 
Aišku nežaidžiau aš Alpha versijos tai kaip Betai versijai neblogai atrodo
Bet minusas man vienintelis Team nėra visi žaidžia kaip nori, nebent aš papuoliau tarp tokiu žaidėju, nieks su MIC nešneka visiems dzin 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia sito jau su random nepazaisi reikia su draugais eiti koki teamspeak pasijungus ar per skaipa susiskambinus,nes as irgi kiek zaidziau beta dabar tik 3 kartus buvo kad tik kazkas snekejo o siaip tyla nei chat nei voice nenaudoja o tai ir nervina kai neturi info kas vyksta aplinkui :/ bet siaip zaidimas manau netgi orentuotis i esport turnyrus gales nes kai kuriais momentais ten itampos yra daug :D o ir siaip nuo aplha patobulejo neblogai ir kaip jau sakiau optimization pagerejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo manau turnyruose tai bus tikrai geras žaidimas , ir manau neblogi bus įrašai youtube
Tik reik sulaukti pilno žaidimo versijos
Bet jo su draugais manau tikrai geras žaidimas bus nors ir private žaistum
Reik manau jau pradėti travinti draugus su šitų žaidimu :) 
 


@Oligarchas Koks nikas tavo Uplay ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata Oligarchas_ 

siaip jo jau draugu reik ieskot,mane tik nervina kad mano laptopas netempia ant gero fps buna dropai fps man tai gerai taip pazaisti neiiseina,reik ziuret isigyt ta nelemta stacionara pagaliau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Oligarchas

Turi laiko dar iki gruodžio 1 kol žaidimas išeis :) 
Kad nauja PC pasiimti :)


Ne į temą

Jau tu ilgai tempi dėl to naujo PC, Dar atsimenu abu ieškojom naujus PC koki pirkti 
Manau pirk ta Lenova y50 Laptopa ir bus gerai tau :P 
Bet šiaip manau geriau butu stacionarą imti negu ta lapa

Va imk iš PCWorld išsimokėtinai ir bus gerai  

Silpnesnis http://www.pcworld.co.uk/gbuk/computing/desktop-pcs/desktop-pcs/asus-republic-of-gamers-g20bm-gaming-pc-10133302-pdt.html?intcmpid=display~RR

Galingesnis http://www.pcworld.co.uk/gbuk/computing/desktop-pcs/desktop-pcs/asus-republic-of-gamers-g20aj-gaming-pc-10133206-pdt.html

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.