Karlson20

PS3 Gedimai

Rekomenduojami pranešimai

Man atrodo kad issprendziau sita problema, bent jau mano atveju padejo.Dariau sitaip:kai dejau diska paprasciausiai neleidau sistemai jo ittraukti i vidu laikydamas ji tarp pirstu ir taip uzlaikiau kokias 5 sekundes ir paskui paleidau diska ,ir ka galvojat man ji nuskaite ,ir viskas ok ;)

Taigi, pabandykit ir jus gal pades.Lauksim komentaru.Sekmes. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 40gb konsole, gyvenu Airijoje, po menesio ir man nebeskaite disku, pakeite be problemu.... labai nepykstu [= nes tai mano megstamiausia konsole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va ir man parejo PS3 ;) ;) nebeskaite disku ir jau isvestas i remonta. Po kiek laiko tureciau gaut ? ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra tokiu, kurie be garantinio (pasibaigusiu, ar is vis be jo)?

 

KAip issprendet problema?

 

PS: man tap pat ji iskilo, bandysiu tiesiog pirkti lazeri ir pakeisti, o kas belieka, jei Lietuvoje garantinio "ilgojo" laikotarpis pasibaiges...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau PS3 2008 vasari , ir treciadieni BD lazeris uzsilenke , po poros dienu atwaziavo sony ir pasieme taisymuj , vis dar laukiu kol pataisys :thumbsup4: PS3 garantijos nebeturejau , bet jos niekas ir neprase :mellow:

Redagavo Charisma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man buvo ir nebejema disku po bd romo isardymo , poto vel isardziau kazka pajudinau ir pradejo imt seip ps3 daugiau nei metu senumo 60gb versija ardau iki bd romo del backupu , o seip jei buvo ardytas ir kas atsitiktu sony priimtu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man buvo ir nebejema disku po bd romo isardymo , poto vel isardziau kazka pajudinau ir pradejo imt seip ps3 daugiau nei metu senumo 60gb versija ardau iki bd romo del backupu , o seip jei buvo ardytas ir kas atsitiktu sony priimtu?

hmmm , seip ant ps3 korpuso yra tokie lipdukas ir kj ji pazeidi tada nebegalioja garantija , bet man be garantijos pajeme , tj gal ir paimtu , jai kas nutiktu reiktu skambint ir klaust

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ziurekit ar cia manes dabar nebando apgaut. Kai mano ps3 uzsilenke jis buvo 40 gb ir as ji nuveziau. Neseniai paskambino ir pasake kad man parveze ne 40 gb o 60 gb versija. Kadangi as nemazai laiko be intiko gyvenau dar nezinojau kad 60 ir 20 gb konsoles jau isme. Gal zinot del ko ? Ar man tas 60 gb nesuges ar dar kas ??? Seip labiau noretus savo 40 gb turet. Ps2 geimu vistiek neturiu ir nezadu turet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ziurekit ar cia manes dabar nebando apgaut. Kai mano ps3 uzsilenke jis buvo 40 gb ir as ji nuveziau. Neseniai paskambino ir pasake kad man parveze ne 40 gb o 60 gb versija. Kadangi as nemazai laiko be intiko gyvenau dar nezinojau kad 60 ir 20 gb konsoles jau isme. Gal zinot del ko ? Ar man tas 60 gb nesuges ar dar kas ??? Seip labiau noretus savo 40 gb turet. Ps2 geimu vistiek neturiu ir nezadu turet.

bet tau i nauda labiau gauti 60gb nes turi 4 usb kistukus paskui brangesnis nei 40 gb ir tiek beto jei tau nereiks damoketi pinigu tai liuks tau tada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ziurekit ar cia manes dabar nebando apgaut. Kai mano ps3 uzsilenke jis buvo 40 gb ir as ji nuveziau. Neseniai paskambino ir pasake kad man parveze ne 40 gb o 60 gb versija. Kadangi as nemazai laiko be intiko gyvenau dar nezinojau kad 60 ir 20 gb konsoles jau isme. Gal zinot del ko ? Ar man tas 60 gb nesuges ar dar kas ??? Seip labiau noretus savo 40 gb turet. Ps2 geimu vistiek neturiu ir nezadu turet.
Niekas cia tawes neapgaudineja , paprasciausei kj jie tawo konsoles pataisyti negali jie pakeicia i kita , ir pakeicia i tokia kokia jie turi , tj jai vietoj 40gb versijos gawai 60gb tj tik dziaukis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Cell processors in the third-generation PS3s (40 GB) would move from a 90nm process to the newer 65nm process. This change lowers the power consumption of the console and makes it less expensive to produce."

 

Tai va, 40 GB naujesni procesoriai stovi. Del to sumazinamas elektros sunaudojimas. Na, gal but ir siek tiek geriau sukasi tas procesorius, bet cia tik siaip spejimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ten bebūtų, bent jau aš, visvien imčiau 60Gb modelį. Vien dėl USB. Man net tų 4 USB per mažai, o kaip su 2 reiktų išgyventi net neįsivaizduoju..... Tad razilxas'ui manau pasisekė. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.