Karlson20

PS3 Gedimai

Rekomenduojami pranešimai

Jei jums atsirado vienas is gedimu:

  • Neskaito visu disku.
  • Skaito tik kai kuriu rusiu.
ir nebeturite garantijos, yra iseitis nusipirkti lazeri ir ji pasikeisti patiem, lazeri rasti galima ivairuose interneto parduotuvese, arba tieisog ebay. Pakeitimas nera sunkus, tad manau patys sugebesite.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as turiejau ps1 - lazeris sugedo po 1m naudojimo.

Turiu ps2 ir lazeris sugedo taip pat po 1m naudojimo.

Manau ps liga yra lazeriai , gal cia tik man taip nutiko , bet manau ps3 yra irgi neisimtis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gruodi pirktas lt ps3 60gb , po menesio sugedo BD-ROMas, neskaito jokiu disku!.

nuveztas i sony remonta, laukiu rezultatu.

Ar kam nors tai buvo nutike? ar cia tik vienetinis atvejis lietuvoj?

as pirkau ps3 norvegijoje praejus trims savaitems jis sugedo neskaite jokiu disku.as nunesiau i garantini centra,man ten pasake reikes laukti menesi,pusantro.praejus mazdaug tam laikui man paskambino ir pasake galiu ateiti pasiimti.ir ka jus manote gavau visiskai nauja,nes ano pataisyti nepavyko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ka daryt tiem kurie pirko ps3 is skelbimo ir po menesio sugedo lazeris nei garantijos o sony Lietuvoj nera kiek zinau jei klystu pataisykit :badmood:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia tik ant 60gb ps3 genda ?

Na kai ismanes sony paeme konsole tj sake kad cia pirmas 60gb modelis per puse metu , tj tikriausei kad ne tik 60 gb modeliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man 40 gb buwo sugedes taigi cia genda visi... nu gal atnaujinti 80 ir 40 gb modeliai nebegenda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man 40 gb buwo sugedes taigi cia genda visi... nu gal atnaujinti 80 ir 40 gb modeliai nebegenda

Nu nezinau ar ka nors atnaujino ar ne, bet paparasciausiai pasitaike gal truputi broko ir viskas :D

Nezinau ar tiesa bet kazkur skaiciau kad 4/10 gali buti brokuoti.

6/10 x360 ir 2/10 Wii. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciau kad po 2.40 update pradejo estis lazeris ir tipo sukure nauja update del daug nusiskundimu

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciau kad po 2.40 update pradejo estis lazeris ir tipo sukure nauja update del daug nusiskundimu

Man tai nebuvo problemu su jokiais update'ais bet skaiciau kad buvo zmoniu kure uzsibrikino PS3 kai irasinejo ta update'a. As siuo metu turiu naujausia update'a tai nebeveikia NES emulatorius. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man tikriausiai del to update ir susiede nes as katik persikraustes buwau ir neturejau interneto ir neuzsiupdeitino :D nu bet dabar gerai nes man ji pakeite i visiskai nauja 60 gb modeli :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.