Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

Taip, legaliai viskas buvo. Visada atlieku atnaujinimus tai turi būt ir 1511.

 

Kažkokį radau:

Cumulative Update for Windows 10 Version 1511 for x64-based Systems

Na, dažniausiai nesiaktyvuoja, jei update nebūna 1511 įrašytas, nes tik nuo šito update mato visus (Win 7/8/8.1) key. Įdomiai čia, bandyk į support'ą rašyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, dažniausiai nesiaktyvuoja, jei update nebūna 1511 įrašytas, nes tik nuo šito update mato visus (Win 7/8/8.1) key. Įdomiai čia, bandyk į support'ą rašyti.

Ar nėra taip, kad pakeitus kažkokią tai detalę, dingsta ir raktas ? Jis neregistruojamas ant kokios tai detalės modelio/serijinio numerio ? Buvo kelios detalės keistos pas mane, bet nežinau kokios. Atrodo rašei, kad su motinine taip yra, bet aš abejoju, kad motininė keista pas mane, nes laptop'am nelabai tai daro. Reikės bandyt į support rašyt. Gal padės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį geriausią/saugiausią aktivatorių žinot ? Niekaip neina normaliai aktyvuotis win, nors jau buvo aktyvuoti ant to pačio laptopo ir su tuo pačiu ms acc

Microsoft Toolkit v2.5.2, tinka ir po updeito nusokusiai aktyvacijai. Jau kruvas kompu aktyvaves ir peraktyvaves po updeitu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar nėra taip, kad pakeitus kažkokią tai detalę, dingsta ir raktas ? Jis neregistruojamas ant kokios tai detalės modelio/serijinio numerio ? Buvo kelios detalės keistos pas mane, bet nežinau kokios. Atrodo rašei, kad su motinine taip yra, bet aš abejoju, kad motininė keista pas mane, nes laptop'am nelabai tai daro. Reikės bandyt į support rašyt. Gal padės.

O kas buvo laptopui? Nes man buvo lizdas ausinių išsimalęs, tai nešiau į garantinį ir visą motininę pakeitė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas buvo laptopui? Nes man buvo lizdas ausinių išsimalęs, tai nešiau į garantinį ir visą motininę pakeitė.

Trumpas jungimas. Prie DP lizdo. Sakė lyg kelias detales pakeist reikėjo, su BIOS'ais žaistis dar prie to pačio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpas jungimas. Prie DP lizdo. Sakė lyg kelias detales pakeist reikėjo, su BIOS'ais žaistis dar prie to pačio.

Kažin ką keitė, nes Windows 10 įsimena Hardware Id's ir pan. Tai parašyk į supportą, ten gal padės, arba kaip ReiKaz siūlė. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažin ką keitė, nes Windows 10 įsimena Hardware Id's ir pan. Tai parašyk į supportą, ten gal padės, arba kaip ReiKaz siūlė. :)

Tingiu su tais support'ais rašinėtis://. Pasinaudojau ReiKaz pasiūlymu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidomėjau kodėl įsirašius win naujai jie nėra aktyvuoti. Nuėjus į microsoft paskyros „devices“ skiltį (https://account.microsoft.com/devices) rodo du skirtingus laptop'us. Pasirodo buvo pakeistos detalės, kurios atsakingos už kompiuterio id ir windows pagalvojo, kad prie kito laptop'o prisijungiau su savo ms paskyra. Dabar klausimas : ar įsirašius win8 dar gausiu pasiūlymą nemokamai atsinaujint į win10 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėtum gauti, visgi metus laiko duos nemokamai UPDATE į Windows 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidomėjau kodėl įsirašius win naujai jie nėra aktyvuoti. Nuėjus į microsoft paskyros „devices“ skiltį (https://account.microsoft.com/devices) rodo du skirtingus laptop'us. Pasirodo buvo pakeistos detalės, kurios atsakingos už kompiuterio id ir windows pagalvojo, kad prie kito laptop'o prisijungiau su savo ms paskyra. Dabar klausimas : ar įsirašius win8 dar gausiu pasiūlymą nemokamai atsinaujint į win10 ?

Gausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidomėjau kodėl įsirašius win naujai jie nėra aktyvuoti. Nuėjus į microsoft paskyros „devices“ skiltį (https://account.microsoft.com/devices) rodo du skirtingus laptop'us. Pasirodo buvo pakeistos detalės, kurios atsakingos už kompiuterio id ir windows pagalvojo, kad prie kito laptop'o prisijungiau su savo ms paskyra. Dabar klausimas : ar įsirašius win8 dar gausiu pasiūlymą nemokamai atsinaujint į win10 ?

O Win kartais nepriristi prie mac adreso, network kortos? Idomu prie ko ten prisirisa windowsai, nes seniau tai identifikuodavo per MAC adresa; kuris yra priristas prie network kortos.
 

EDIT: yra gal apacioj laptopo serial windowsu?

Jei taip pabandyk per commanderi (admin) suvesti per nauja seriala:

slui.exe 3
slmgr /ato
Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas vieni paprasciausiai aktyvuojantys windousai. Paimi ta toolkita ir viskas. Daugiau jokiu prob nekyla nei po updeitu nei kada isvis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

O Win kartais nepriristi prie mac adreso, network kortos? Idomu prie ko ten prisirisa windowsai, nes seniau tai identifikuodavo per MAC adresa; kuris yra priristas prie network kortos.
 

EDIT: yra gal apacioj laptopo serial windowsu?

Jei taip pabandyk per commanderi (admin) suvesti per nauja seriala:

slui.exe 3
slmgr /ato

Kur konkrečiai apačioj ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur konkrečiai apačioj ?

Kitaip sakant - ant dugno, apvertus laptopa. Ten gali susirast modeli ir SN, servis TAG nr. ir gal yra kurioj vietoj lipdukas su Windows 8 product key?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.