narkata

PS4 share play

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, šiandien išbandžiau share play su draugu, ką galiu pasakyti visai geras dalykas, draugas neturėjo to žaidimo kuri aš jau turiu, išbandė ir pasakė šia savaite varysiu pirkti to žaidimo :)

Taigi bandė prie manęs jungtis LT žmogus iš Lietuvos per PS4 share play jam buvo regionas užraktas, nors jo ir ACC yra UK kaip ir mano UK, tai jam nedavė žaisti nors aš gyvenu UK

 

Paskui bandžiau su draugu kuris gyvena UK acc pas ji irgi UK kaip ir pas mane, viskas puikei veikė tarp musu 

Galima sakyti taip UK gyventojai gali tik su UK gyventojais share play naudotis, o LT tarp LT , nes tam LT žmogui žaidėsi su LT o su UK nebuvo galima 

 

Pataisau: tarp LT ir UK šalių veikia (nėra jokiu regionu IP užraktu) manau tai buvo tiesiog koks bugas ar šiaip kokia klaida tuo metu ( nes acc kurti yra ant UK regiono)

Aišku yra limitas kiek gali duoti savo žaidimą valdyti tik 1val. aišku po valandos vėl gali duoti ,aišku nedaug užtrunka atlikti ta veiksmą share play, bet galėtu būti didesnis laikas 2-3val :)

Davus leidimą draugui valdyti tavo žaidimą, ir pažaidus jis apie 20min. susigrąžini sau valdymą, galvojau kad davus iš naujo jam valdyti žaidimą laikmatis vėl bus nuo 1val, bet deja ne, laiko jam buvo likę 40min, norint pratestį laika jam, turi nutraukti jam share play, ir iš naujo daryti share play

Aišku kokybe ne HD full bet pakenčiama tikrai man, aišku neatrodė kad 720p buvo, gal labiau buvo tarp 720p ir 480p, bet tikrai ne 480p , bet manau gal čia labiau buvo kaltas interneto uplaudo greitis, aišku buvo pora kartu įspėjimu dėl ryšio ( bet čia gal tik UK , LT gal viskas geriau dėl kokybės)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandziau paprastus pliuso zaidimus co op pixel cat ir towerfall, neblogai vaizdo kokybe,lago nepastebejau,gana sklandziai. Smagu. Gaila nepavyko UK su USA akauntu draugaut :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo turi būti vienodos šalies ACC, o regionas kaip sakiau LT su LT, UK su UK, nors ir acc kurti ant UK Klaida mano


@tomashex aišku mano žaidimas buvo bandytas The Evil Within , gal ant tokiu kaip indie žaidimu geresnė kokybė atrodo, arba koks DriveClub   :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man su ltu acc draugauj,tik reikia geresnio internet nes tada prasideda ispejimai del internet ir kokybe suprasteja,bet zaisti galima:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinojau kad LT su LT tik gali ir t.t . *edit: theFlexey pavyko lt ir uzsienio rysys,nice.Reikes rimtesnius geimus isbandyt, tie indie tikrai ok vaizdas, dar kroviau pulta tai zaidziau vos 1,5 m nuo 81cm istr Tv :)

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LT prie manęs nepavyko prisijungti, bet tai buvo dar diena kai bandėm, reiktu dabar pabandyti bet man prie LT prisijungti @tomashex gal tu nori ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex nemačiau dar šio tavo užrašo :) sorry kad buvau su MIC

Deja veikia tarp UK ir LT regiono ir atvirkšiai, tiek aš bandžiau tiek ir @tomashex , ten kur prieš tai rašiau tai gavosi taip kad jam ten buvo problemos , o gal buvo tuo metu koks bugas, bet šiaip viskas veikia

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Narkata kaip driveclub tau transliavo,papasakok :) man evil within ok grafika,truputi zemiau 720p bet liux. Va judesiai pasijaute kad velavo biski,indie geresnis response buvo. Mano 30mb/s internetas,kaip tavo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar viena opcija prisijunges per Share Play tu gali buti kaip antras zaidejas. Ir regionas manau nesvarbu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex grafika buvo kaip ir nebloga galima sakyti truputi žemiau 720p, atrodė kad žaidžiau ant ps3 :)
mano interneto greitis buvo apie download 28mb/s upload 5.5mb/s

aišku vėlavimas yra bet labai mažas, tikrai nesudaro blogo valdymo žaidime


Dar viena opcija prisijunges per Share Play tu gali buti kaip antras zaidejas. Ir regionas manau nesvarbu. 

gera funkcija kurie žaidžia tokius kaip sport žaidimus, bet aš kai nežaidžiu tai man nelabai ji, bet kitiems tikrai gera funkcija bus 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar viena opcija prisijunges per Share Play tu gali buti kaip antras zaidejas. Ir regionas manau nesvarbu. 

Deja bandziau su kitu playmanu , jis usa as uk akauntu- jungiantis parase kiek kitaip nei siaip fail- tipo negalima zaisti del skirtingu regionu, ir bent 4kart bandziau,tas pats

@tomashex grafika buvo kaip ir nebloga galima sakyti truputi žemiau 720p, atrodė kad žaidžiau ant ps3 :)

mano interneto greitis buvo apie download 28mb/s upload 5.5mb/s

aišku vėlavimas yra bet labai mažas, tikrai nesudaro blogo valdymo žaidime

gera funkcija kurie žaidžia tokius kaip sport žaidimus, bet aš kai nežaidžiu tai man nelabai ji, bet kitiems tikrai gera funkcija bus 

Geras,, beveik identiskas Greitis :) jo kaip antras zaidejas funkcija puiki, su jeisonu smagiai towerfalinom. Manau LT eitu normaliai PS NOW streamai :)

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktu patestuoti ant rimtu zaidimu. Zaidima paciam nebutina turet kaip supratau. O jei duoda draugas zaisti tai seivinasi tik pas ji viskas? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Jeisonas taip tik pas ta seivinas pas ką tas žaidimas yra, vienas draugas( ne PLM) ir @tomashex bandė pas mane žaisti The Evil Within žaidimą, o aš bandžiau pas @tomashex DriveClub o pas kita draugą Sniper Elite 3 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.