Deelas

Ps3 super slim atrisimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki taigi zadu pirkti Ps3 super slima pardavejas sako kad atristas, tai galvoju ar tikrai? Nes visalaik galvojau kad super slimai neatrisami? tai dabar idomu labai pasidare dekui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki taigi zadu pirkti Ps3 super slima pardavejas sako kad atristas, tai galvoju ar tikrai? Nes visalaik galvojau kad super slimai neatrisami? tai dabar idomu labai pasidare dekui :)

Atrišami, bet tik su ODE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei sako atristas tai gal parduoda atrista nes nebutu logikos sakyt kitaip. zaidimai is hdd pasileidzia o ne disku, taip ir atskirt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Deelas Turi būti papildoma plokštelė. Pvz. 

in-cobra-ode-installation-sur-ps3-supers

 

Paprašyk konsolės nuotraukų ir įdėk čia. Arba atsiųsk skelbimo nuorodą. Tada galėsim kažka tiksliau pasakyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš perkciau iš lombardo tai dėl to nežinau ar apsimoka, kaina 470lt vienas pultas 500gb vietos veikė viskas, sako kad dar atrištas, tai dar pasiėmiau namo iki rytojaus ir turiu nuspręsti ar pasilikti ar nešti atgal :) foto tuoj http://www.part.lt/perziura/31741471874c498dfe9893a0743faab7415.jpg

Redagavo Deelas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš perkciau iš lombardo tai dėl to nežinau ar apsimoka, kaina 470lt vienas pultas 500gb vietos veikė viskas, sako kad dar atrištas, tai dar pasiėmiau namo iki rytojaus ir turiu nuspręsti ar pasilikti ar nešti atgal :) foto tuoj http://www.part.lt/perziura/31741471874c498dfe9893a0743faab7415.jpg

O niekur kitur nėra jokios pašalinės plokštelės? Čia jokio ODE nematyt. Kaina labai įtartina-už 470lt atrištą super slim'ą sunkiai nusipirksi, nes pats atrišimas kainuoja apie 400lt. Atidžiai apžiūrėk visą konsolę, pažiūrėk, ar per XMB nėra irašytų neoficialių aplikacijų. 

Taip pat pažiūrėk, ar apačioj konsolės nepažeistas garantinis lipdukas (jei toks dar išvis yra).

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Garantinis lipdukas yra vietoje ir nemanyciau kad buvo kadanors nuluptas, yra viduje zaidimu ir ne vienas bet manau tai digital versijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bando maustyt Deelą lombardo eGZpertai kaip tik gali :D superslimą už 470lt ir atrištą? nu čia belekokia sėkmė būtų. Kadangi turi jį namie, įsikelk pats žaidimų ir pažiūrėk ar veikia,įsitikinsi

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Deelas nu va, mūsų ps3 Žinovas Emilis09 tvirtai patikina dėl lombardo maustymų. Nors ps3 atrišime aš mažai gaudaus, tik x dėžės - bet kainas gerai seku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super slim'o programiškai atrišti neina. Jei BŪTŲ atrištas su ode, tai tas ode kažkur BŪTŲ. Kadangi jo nėra nei išorėj, nei viduj (įmanoma lipduką nuimt nepažeidus, bet truputį vis tiek matytųsi, plius įdomu, ar meistrai užsiimtų tuo), lombardas tave mausto :) O turimi žaidimai yra digital kopijos :)

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Emilis09 Dekui ziauriai seniuk :) to ir reikejo man, bet dabar kaip manai ar apsimoka pasilikti jy man uz tokia kaina? Beto ten 500GB hardas. Ar geriau pasiimti pinigus ir ieskotis slimo? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai skelbimuose paziurek ps3 slim atrista kiek kainuoja,jei nieko gero nera tai ir sita pasilik pasitaupyk ir atsirisi,arba geriau xbox'a imk atrista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xboxa jau ne viena turejas ir atzaides su juo :) bet mane labai domina ps3 ekskliuzyvai tokie kaip last of us ir tt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.