Skirie

Rekomenduokit kokią planšetę pagrinde interneto naršymui

Rekomenduojami pranešimai

Tėvams noriu padovanoti planšetę, kad jie turėtų kur laikraščius paskaityti ar šiaip kur internete panaršyt. Nieko apie jas nenusimanau ir per daug nenoriu išleisti. Jei kas rekomenduotų ką už ~300 litų, būčiau dėkingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tėvams noriu padovanoti planšetę, kad jie turėtų kur laikraščius paskaityti ar šiaip kur internete panaršyt. Nieko apie jas nenusimanau ir per daug nenoriu išleisti. Jei kas rekomenduotų ką už ~300 litų, būčiau dėkingas

 

pats per skelbimus žiūrėčiau nexus 7, per praeitas kalėdas puseseriai nupirkom ir laiminga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, pažiūrėsiu, ypač jei rasių gerą pasiūlymą.

 

 

 

Hm, susilaikysiu nuo komentarų, bet tarkim su win8 nelabai noriu..

 

Nexus 7 man patinka, nes jam nesunkiai cyanogenmod gali įrašyti, kas atveria dar daugiau galimybių.

Ps. nexus 7 yra 2012 ir 2013 metų tai bandyk susirasti 2013 metų. 2012 verta iš skelbimų maks 300 Lt mokėti, bet tada jau su dežute ir t.t.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nexus 7 man patinka, nes jam nesunkiai cyanogenmod gali įrašyti, kas atveria dar daugiau galimybių.

Ps. nexus 7 yra 2012 ir 2013 metų tai bandyk susirasti 2013 metų. 2012 verta iš skelbimų maks 300 Lt mokėti, bet tada jau su dežute ir t.t.

 

Kad 2013 metų eina jau 500+, nemanau kad už tiek man reikia. Internete panaršyti užteks ir paprastesnio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar geras yra LG Gpad 7 http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/plansetiniai_kompiuteriai/lg_g_pad_70_v400_8gb_black

kaip nexusas tiek kad galingesnė vaizdo plokštelė ir turi kamerą gale.

Pats turiu nexusą 7 ir nelabai man jis patinka dėl kelų priežasčių:

1.Traška korpusas dėl žinomo screen lift (pakilęs ekranas). Pažiūrėk google vaizduose.

2.Jeigu pajungi krautis ir apkrauni darbu (žaidimais) nexusą tai tuomet jo baterija palengva nusėda.

3.Jeigu pajungi krautis į ne rozetę, o pvz. į šakotuvą ar ilgintuvą, tai tuomet kažkodėl beveik nesikrauna.

4.Kadangi tai buvo pirmas 7 colių tabletas su keturių branduolių procesoriumi, tai jis, bent jau man, labai kaisdavo (jelly bean-75C, o kitkat-82C)(korpuso temperatūra su bet kokiu androidu yra apie 45 laipsniai celsijaus).

5.Prastoka baterija.

6.Ekranas ne corning gorrila glass, o corning glass, kuris yra prastokas ir pas mane yra vienas gilesnis įbrėžimas.

7.Mažo kontrastingumo ekranas, kurio gama per didelė.

8.Nėra jis toks greitas.

9.Per tyliai groja muziką.

Nepatariu jo kam nors pirkti, geriau ko nors kito paieškoti.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad 2013 metų eina jau 500+, nemanau kad už tiek man reikia. Internete panaršyti užteks ir paprastesnio.

 

Man atrodo mačiau už 350 Lt 2013

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@mantukis5000 nexus 7 2013 modelis yra geresnis negu 2012 medelis

 

Bet ir kaina geresnė, tiek kiek bus naudojamas užteks ir paprastesnio. 

Pagalvosiu apie Mantukis minėtą LG pad 7, atsiliepimai neblogi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar ant nexus 7 (2012) kai atejo lollipop pilna zmoniu nepatenkinti greiciu, sako labai lagina, pats turiu 2013 ir jokiu probelmu nera. jei galvosi imt nexus 7 imk geriau iskart 2013. be to manau vistiek veliau noresis kazko daugiau is plancetes, ne tik skaityti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dovanu naudota pirksi ?  :poker:  na nexus 7 turi geriausia kainos kokybes santyki.cia tas senesnis nexus 7. o jei kalbet ka galima rast skelbimuose musu tai beveik nieko normalaus nera. tu planceciu geru uz tokia kaina aplamai yra daugiau atmetus visas kinieciu, bet tik ju nerasi skelbimuose. tai nelabai yra is ko rinktis. as kazkada ziurejau ..tai siulyciau iPad 2 kad ir ..na senas ..bet uztai koks ekranas ir padoriai veikia.. plius patogiau skaityt narsyt neta tokiam ekrane nei widescreene. o greitis cia nesvarbu tikrai tokiem dalykam.

p.s. nors jauciu ipad 2 netelpa i 300. su nexus 7 manau neprasausi .

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dovanu naudota pirksi ?  :poker:  na nexus 7 turi geriausia kainos kokybes santyki.cia tas senesnis nexus 7. o jei kalbet ka galima rast skelbimuose musu tai beveik nieko normalaus nera. tu planceciu geru uz tokia kaina aplamai yra daugiau atmetus visas kinieciu, bet tik ju nerasi skelbimuose. tai nelabai yra is ko rinktis. as kazkada ziurejau ..tai siulyciau iPad 2 kad ir ..na senas ..bet uztai koks ekranas ir padoriai veikia.. plius patogiau skaityt narsyt neta tokiam ekrane nei widescreene. o greitis cia nesvarbu tikrai tokiem dalykam.

p.s. nors jauciu ipad 2 netelpa i 300. su nexus 7 manau neprasausi .

 

:) Kalėdos tik eilinė progra, nupirkčiau ir šiaip, kad turėtų dzin panaudotas ar ne, svarbu kad gerai veiktų. Verčiat susimąstyti, bet keliat kainą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Kalėdos tik eilinė progra, nupirkčiau ir šiaip, kad turėtų dzin panaudotas ar ne, svarbu kad gerai veiktų. Verčiat susimąstyti, bet keliat kainą :)

Nu aš naudotų daiktų nenorėčiau dovanot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu kurti naujos temos tad noriu prikelti seną. Taigi noriu padovanoti tėvui planšetkę, naują, max iki 400lt ( +-) . Problema ta jog jis ją naudos mašinoje, laisvu laiku,o ne namie,tad iškart galvoju apie kortelės palaikymą ( sim kortelė kišasi ar ne?) Taip pat jei ten kišasi sim kortelė tai jei ikištų savo kortelę telefoninę, kaip su telefonu? Užimta visalaik būtų ar peradresuot eitų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.