Stangomanas

NES kartridžų bėdos

Rekomenduojami pranešimai

Turiu pora diskečių, kurios neveikia. Tai yra super mario 3, kurią įdėjus groja muzika, tik vaizdas visas glichintas, juda, lygą galima pasijungti, tačiau užglichinta viskas. Kas per problema gali būti?

Antra disketė mega man 4, kurią įdėjus vaizdas tiesiog baltas. Ta pati bėda buvo ir su isolated warriors disekete, tačiau nuvalius kontaktus viskas tvarkoje.

 

Gal kas su panašia bėda buvo susidūręs?

 

P.S. Abiejų diskečių kontaktus valiau, konsolė atrišta.

Redagavo Stangomanas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gali būti bėda nebūtinai su cartais pačiais, bet su konsoles slot'o kontaktais. Man panašiai būdavo būtent su mario bros 3, kad įjungus visas iškraipytas būdavo arba išvis neveikdavo. Reikėdavo pastoviai patį žaidimą nes'e stumdyti, kad kontaktą normalų pagautų, tai pavargau aš nuo tokio vėjo, todėl išsiardžiau konsolę, pravaliau kontaktus ir su atsuktuvu tuos kontaktus palenkiau į priekį, kad įkišus cart'ą būtų stipresnis kontaktas. Na ir žodžiu, daugiau jokių problemų nebekyla, visi turimi žaidimai tvarkingai iš pirmo karto įsijungia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bitplakio kanale yra NES valymo video, pasižiūrėk :)

Dėkoju Mariau. Tik va tame video neparodau kaip atlenkti kontaktus... Tačiau tai nėra sudėtinga ir kaip LFXiksas rašė - po šios procedūros konsolė veiks kaip nauja;) Tiesa - nepulk iš karto lenkti kontaktų - pradžiai tik pravalyk nes dažniausiai to ir pakanka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkoju Mariau. Tik va tame video neparodau kaip atlenkti kontaktus... Tačiau tai nėra sudėtinga ir kaip LFXiksas rašė - po šios procedūros konsolė veiks kaip nauja;) Tiesa - nepulk iš karto lenkti kontaktų - pradžiai tik pravalyk nes dažniausiai to ir pakanka.

Ačiū visiems už patarimus.

Abu žaidimus pavyko pajungti (isolated warrior ir mega man 4) šiandien, bet jie jungiasi sunkiau nei kiti turimi, kaip ir minėjote reikia stumdyti, kol kontaktą pagauna. Turiu tris konsoles ir ant visų tas pats. Bet kiti žaidimai idelaiai jungiasi, o vat šitie sunkiau. O super mario 3 ant visų taip pat glichina. Gal sakau diskečių kontaktai gerai korozija pagauti?

Gaila neturiu nes kartdižų atsuktuvuko, kad atsisukti ir normaliai pamatyti vaizdą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū visiems už patarimus.

Abu žaidimus pavyko pajungti (isolated warrior ir mega man 4) šiandien, bet jie jungiasi sunkiau nei kiti turimi, kaip ir minėjote reikia stumdyti, kol kontaktą pagauna. Turiu tris konsoles ir ant visų tas pats. Bet kiti žaidimai idelaiai jungiasi, o vat šitie sunkiau. O super mario 3 ant visų taip pat glichina. Gal sakau diskečių kontaktai gerai korozija pagauti?

Gaila neturiu nes kartdižų atsuktuvuko, kad atsisukti ir normaliai pamatyti vaizdą.

Jei su visomis trimis konsolėmis žaidimas gličina, tai jau aišku, kad problema pačioje disketėje. Ir nebūtinai patys kontaktai nešvarūs - problema gali slypėti giliau. Įmanomas variantas, kad yra pažeistas kažkuris arba net keli kontaktų takeliai. Šiam gedimui pašalinti, būtina išardyti disketę, multimetro pagalba atsekti pažeistus takelius ir juos sulituoti. Kol kas nesu sukūręs video apie tai, tačiau tokių diskečių jau teko remontuot ne vieną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei su visomis trimis konsolėmis žaidimas gličina, tai jau aišku, kad problema pačioje disketėje. Ir nebūtinai patys kontaktai nešvarūs - problema gali slypėti giliau. Įmanomas variantas, kad yra pažeistas kažkuris arba net keli kontaktų takeliai. Šiam gedimui pašalinti, būtina išardyti disketę, multimetro pagalba atsekti pažeistus takelius ir juos sulituoti. Kol kas nesu sukūręs video apie tai, tačiau tokių diskečių jau teko remontuot ne vieną.

Matau ateityje reikės kreiptis į tave pagalvbos šioje srityje, nes NES žaidimai man yra kažkas neralaus ir tiap sunkiai gavus kiekvineą jų, nesinori lengvai paleisti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, REITAVSV teisingai sako. Pats esu liudininkas, kaip kitas playmanas remixas27 atgaivino disketę, kuri visada rodė tik baltą ekraną. Buvo pažeistas kontakto takelis. Šiaip siūlau nusipirkt iš ebay ar bet kur kitur atsuktuviukus. Jie nedaug kainuoja, o yra žiauriai reikalingi rimtai kolekcionuojant. Aišku, nebent pats sugebi kaip nors pasigaminti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, REITAVSV teisingai sako. Pats esu liudininkas, kaip kitas playmanas remixas27 atgaivino disketę, kuri visada rodė tik baltą ekraną. Buvo pažeistas kontakto takelis. Šiaip siūlau nusipirkt iš ebay ar bet kur kitur atsuktuviukus. Jie nedaug kainuoja, o yra žiauriai reikalingi rimtai kolekcionuojant. Aišku, nebent pats sugebi kaip nors pasigaminti.

teks įsigyti atsuktuviuką ir pažiūrėti kaip kontaktai viduje atrodo, o tada spręsti problemą. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.