lukas4177

Sveiki 5 ar 5C?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu vieną klausimą, gal galite patarti kurį labiau apsimoka pirkti Iphone 5 ar 5c ir kodėl?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu vieną klausimą, gal galite patarti kurį labiau apsimoka pirkti Iphone 5 ar 5c ir kodėl?

5, nes metalinis korpusas, kuris yra tvitesnis, gražesnis, atsparesnis už 5c.

5c, nes talpesnė baterija ir geriau fotkina tamsoje, be to pigiau už 5.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5c, nes geležis viduj geresnė.

Kas iš tos geležies, jei vos nukritęs telefonas suskils, kaip koks kinietiškas flagmatas? Imčiau 5, o šiaip 5S, nes jo korpusas, ekranas ir visa kita yra daug atsparesnis už 5C. Pažiūrėk Youtube crash test'ų, kaip 5C atrodo, po mažo kritimo. Ir jei sakysi aš jį saugosiu ir t.t., tai čia tik sakysi, nes aš irgi saugau telefoną, bet jis man iškrenta tikrai ne į mėnesį kartą, bet dažnai. Turiu 5S ir po rimto kritimo ant betono kampu (darbe) įlinko korpusas, bet ekranas sveikas, kas man svarbiausia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas iš tos geležies, jei vos nukritęs telefonas suskils, kaip koks kinietiškas flagmatas? Imčiau 5, o šiaip 5S, nes jo korpusas, ekranas ir visa kita yra daug atsparesnis už 5C. Pažiūrėk Youtube crash test'ų, kaip 5C atrodo, po mažo kritimo. Ir jei sakysi aš jį saugosiu ir t.t., tai čia tik sakysi, nes aš irgi saugau telefoną, bet jis man iškrenta tikrai ne į mėnesį kartą, bet dažnai. Turiu 5S ir po rimto kritimo ant betono kampu (darbe) įlinko korpusas, bet ekranas sveikas, kas man svarbiausia.

Nusiperki dėklą ir problemos ,dėl atsparumo, kaip nebūta.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusiperki dėklą ir problemos ,dėl atsparumo, kaip nebūta.

Nejuokink, nebent pirksi tuos dėklus, kur statybvietėm skirti, bet tada jokio patogumo, kai telefonas + dėklas (metalas, guma ir kita) svers ~0,5 kg ir nuo to dėklo tau kelnės smuks. Turiu aš tą dėklą, pirkau ne kinietišką, o Belkin, mokėjau 25 svarus, o nukrito telefonas ir įlinko korpusas. Ir kokia nauda to dėklo? Aišku truputi apsaugo, bet tikrai ne tiek, kiek atrodo.

Redagavo SWIZZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kuris graziau atrodo nes specai beveik identiski. o del kuris tvirtesnis tai jau tikrai nesamone kad rinktis "tvirtesni" :yao:  ka tu ji i siena metysi . kad butu vandeniui atsparus tai kita kalba 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nejuokink, nebent pirksi tuos dėklus, kur statybvietėm skirti, bet tada jokio patogumo, kai telefonas + dėklas (metalas, guma ir kita) svers ~0,5 kg ir nuo to dėklo tau kelnės smuks. Turiu aš tą dėklą, pirkau ne kinietišką, o Belkin, mokėjau 25 svarus, o nukrito telefonas ir įlinko korpusas. Ir kokia nauda to dėklo? Aišku truputi apsaugo, bet tikrai ne tiek, kiek atrodo.

Ne į temą

Tai ko čia rašai, iphonai nėra tvirti, nusipirk nokia 3310 ir mėtyk į sieną.

Tai kurį patartum pirkti? :)

O tu nenori android'inio ragelio nusipirkt?

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai ko čia rašai, iphonai nėra tvirti, nusipirk nokia 3310 ir mėtyk į sieną.

Kur aš rašiau, kad iPhone nėra tvirti? Vienas iPhone, kuris nėra tvirtas - 5C. Jau nebeturi ką rašyt, tai ir Nokia kišt pradėjai. Juokdary tu forumo... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Na cia ta patvarumo tema prasidejo :D As isviso nesuprantu kaip zmones sudauzo ekranus, sulanksto, subraizo ekranus. Kiek turejau telefonu ne vienas nebuvo krites ant zemes ar subraizytas ar dar ka. Visada telefonas dekle budavo, o nuo touch prasidejo tie flip coveriai. Telefona naudoju normaliai, nesu heavy useris, bet visvien koki telefona nusiperku tai pas mane jis toks ir lieka 2-3 metai vistiek bukle 10/10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na cia ta patvarumo tema prasidejo :D As isviso nesuprantu kaip zmones sudauzo ekranus, sulanksto, subraizo ekranus. Kiek turejau telefonu ne vienas nebuvo krites ant zemes ar subraizytas ar dar ka. Visada telefonas dekle budavo, o nuo touch prasidejo tie flip coveriai. Telefona naudoju normaliai, nesu heavy useris, bet visvien koki telefona nusiperku tai pas mane jis toks ir lieka 2-3 metai vistiek bukle 10/10.
Telefona subraizyti/numesti ner ka veikt, vien man deklai yra apgadine telefonus du, kaip speju kazkaip papuldavo dulkiu i vidu deklo, o kai jis nors ir truputi juda ir trina dules i telefono sonus, jie apsibraizo. Taip buvau truputi apibraizes iPhone 4s ir iPhone 5s sonus. Su Galaxy s3/s4 apibraizymu ir nebuvo problemu, uzteko poros men. Telefonus savo stengiuosi saugoti, na bent niekad nezinai kada is ranku isslysti gali ar panasiai.

 

O i tema, Tavo vietoje imciau iPhone 5, nes asmeniskai 5c kaip zaisliukas plastmasinis ir spalvotas vaikams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi imčiau 5, nes, bent man, jis gražiau, solidžiau, kokybiškiau atrodo.

Dėl sudaužymo, esu turėjęs ne vieną touch'ą, bet nebuvau nė vieno suskaldęs, nors keletas kritimų yra buvę (esu suskaldęs Samsung'ą be touch screen, bet čia jau kita istorija :D). Dar kai turėjau iPhone 4, draugas netyčia pastūmė ir iškrito telefonas iš daugiau nei metro aukščio ekrano puse ant plytelių, bet nieko nenutiko. Savo 5S irgi netyčia buvau keliskart numetęs tiek ant ekrano, tiek ant šonų, o atsipirko tik smulkiomis žymėmis.

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.