marius8522

LG G2 Kas turit?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , taigi žadu įsigyt šį telefoną ir man labai įdomios jūsų nuomonės . Gal kas turit ir galit pasidalint savo nuomone apie šį telefoną ? Bus didelis ačiū. 
Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu, tai nesigailiu kad ėmiau. Baterija laiko gan neblogai dieną intensyviai naudojant išlaiko, o vidutiniu naudojimu kraunu kas 2 diena ( kai beterijos lygis panašiai pasiekia 30%). Telefonas nelagina ir nestriginėja ir prieš savaitę paleistas lollipop updeitas labai pagerina UI. Prie galinių mygtuku priprantama gan greit ir jie gan patogus. Jeigu kaškas konkrečiai domina klausk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taipogi turiu G2, nesenai įsirašiau lollipop android versiją, telefonas atrodo pagreitėjas, tikrai džiaugiuosi savo įrenginiu ir rekomenduoju jį kitiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū jums už nuomoneess :)

Turiu, tai nesigailiu kad ėmiau. Baterija laiko gan neblogai dieną intensyviai naudojant išlaiko, o vidutiniu naudojimu kraunu kas 2 diena ( kai beterijos lygis panašiai pasiekia 30%). Telefonas nelagina ir nestriginėja ir prieš savaitę paleistas lollipop updeitas labai pagerina UI. Prie galinių mygtuku priprantama gan greit ir jie gan patogus. Jeigu kaškas konkrečiai domina klausk.

I kokia versija dabar atsinaujino?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Sveiki , taigi žadu įsigyt šį telefoną ir man labai įdomios jūsų nuomonės . Gal kas turit ir galit pasidalint savo nuomone apie šį telefoną ? Bus didelis ačiū. 

 

Nenorėtum Meizu MX4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.