lempa

xperia z3

Rekomenduojami pranešimai

norejau pasidomet apie z3, kokia butu minusai ir pliusai jo?

nes yra galimybe is firmos pasimt z3 arba htc one m8s

gal htc kokiu nuomoniu butu?

labai istrigo z3 kad gali ps4 grajus spielen ant jo, tai darbe butu ka veikt kol direktorius sekretore kirkins kabinete

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu Z3,bet turiu z2.Bent jau aš tikrai džiaugiuosi jog pasirinkau Sony o ne HTC ar samsunga - kelis kartu stipriai krito(jokio įbrėžimo),labai gera kamera,baterija laiko visa diena jeigu nekraučiau tai iš ryto dar 20% būtų,o telefoną dažnai naudoju,pastoviai įjungtas mobilusis internetas,o namie WIFI.Tai bent jau aš siūlau pirkt Sony ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu Z3 ir galiu pasakyt, kad tikrai puikus telefonas. Baterija labai gerai laiko, puiki kamera, performansas. Minusai tai gal tie, kad unlockinus bootloader'į atsijungia kai kam labai svarbūs dalykai kaip PS4 Remote Play, tai reikia būt atsargiam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu Z3 ir galiu pasakyt, kad tikrai puikus telefonas. Baterija labai gerai laiko, puiki kamera, performansas. Minusai tai gal tie, kad unlockinus bootloader'į atsijungia kai kam labai svarbūs dalykai kaip PS4 Remote Play, tai reikia būt atsargiam.

o gali apsviest kas tas bootloaderis? o tas ps4 remote play tai gali lost belenkur? ar yra gal koks atstumas nuo konsoles?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gali apsviest kas tas bootloaderis? o tas ps4 remote play tai gali lost belenkur? ar yra gal koks atstumas nuo konsoles?

Bootloader – dalykelis, kuri reikia unlockint, jei nori irasyt custom ROM arba kernelį, bet man atrodo, kad galima ir be jo issiverst rasant ROMus ir kernelius. Del PS4 Remote nieko negaliu pasakyt, nes pats neturiu PS4 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Z3 ir džiaugiuosi, vandeniui atsparus, baterija laiko dvigubai ilgiau nei kiti. Krovimui naudoju Sony DK48 Magnetic Charging Dock, nereikia atidarinėti tų dangtelių :) Minusas - labai slidus, bet vistiek atsisakiau dėklo ir be jo naudojuos. Negali palikti ant lygaus paviršiaus su nuolydžiu, pradeda nuslydinėti dėl truputi išsikišusių briaunų - susidaro oro sluoksnis po telefonu. Pasidėjęs ant stalo su viena ranka turi prilaikyti, o su kita scrolinti :D Dar vienas minusas ne su visais pakrovėjais gali pakrauti, bent jau su samsungo pakrovėju nekrovė ir iš xbox one su pultelio laidu nesikrovė, bet čia galvoju gali būti dėl to jog telefonas buvo mirtinai iki paskutinio lašo iškrautas, o pajungus krautis normaliu pakrovėju teko laukti 5min kol pakankamai įsikraus jog būtų galima išvis įjungti telefoną :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tas ps4 remote play tai gali lost belenkur? ar yra gal koks atstumas nuo konsoles?

gali bet kur, kur yra Wi-Fi, mobilusis internetas netinka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuostabus telefonas, daugelis jau ivertino gerasias puses. i htc net neziureciau renkantis tarp sony ir htc. in fact z3 keisciau tik y z4. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip galima apeit Lietuva ,kad butu galima atzisiust tas programeles playstakio?

Aš paprasčiausiai pasinaudojau VPN apps'ais, kurie pakeičia tavo regioną į UK. Ne visi apps'ai suveikė tai bandžiau kol radau tinkamą, deja jau ištryniau jį tai negaliu tiksliai pasakyti kuris suveikė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idealus neskaitant kaitimo ir nepatvarumo, uzteko antro karto ir ekranas skilo plius nustojo reaguot i lietima. Dar viena problema slidus gyvate, bet uz iphone 6 maziau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.