Rekomenduojami pranešimai

Taip ramu šioje temoje. Nejaugi niekas nežaidžiat Dark Souls 3?

 

per daug užsiėmę žaidimu. 50 valandų ir dar tik 2/3 kažkur spėju praeita.

Šiaip ką galima pasakyti, same good old stuff, kas mane džiugina. Norinčių kažko naujo gali nusivilti, bet šiaip pvp sutvarkytas, bosai įdomus, secret'ų irgi daug.

Pagrindinis trūkumas man yra friendly npc, kažkaip patingėta su jų dialogais, ta prasme, kad vis tas pats per tą patį, nors jau norėtųsi kažką naujo išgirst.

Bet iš principo viskas ok, jaučiu, kad ilgai dar žaisiu vis išbandydamas naujus build'us.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimo pradzia tai ir yra. tikrai negalejau pasicraftint ginklo ar pasigerint jo ar pasikeist nes kaip ir viena tik ir turejau. rpg gal veliau pasideda kur nors nzn. bet koks skirtumas siaip mane subiesino pultelio neveikimas ir nieko negalejau del to padaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagrindinis trukumas yra darkmoon blade ir watchdogs covenants, o dieve mano jau gal kokius 15 valandu farminu darkmoon itemus ir dar tik 13 turiu :( o zaidimo pradzioi po pirmo boso galima gauti uchigakatana ir pasidaryt ja fire su fire gem gift ir tada nuo pradziu buni op :) liko man tik vienas bosas, visus bosus iveikiau solo iskyrus the Nameless king, dieve mano sunkiausias bosas visoj souls serijoi :)

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagrindinis trukumas yra darkmoon blade ir watchdogs covenants, o dieve mano jau gal kokius 15 valandu farminu darkmoon itemus ir dar tik 13 turiu :( o zaidimo pradzioi po pirmo boso galima gauti uchigakatana ir pasidaryt ja fire su fire gem gift ir tada nuo pradziu buni op :) liko man tik vienas bosas, visus bosus iveikiau solo iskyrus the Nameless king, dieve mano sunkiausias bosas visoj souls serijoi :)

Arba blogai farmini arba tau nesiseka.

 

Aš 38 "Proof of concord Well Kept" (Darkmoon covenant) surinkau per 5-6val. Su "Wolf's Blood Swordgrass" (Watchdogs covenant) užtrukau ilgiau, nes neturėjau Symbol of Avarice (mimic galva) ir neteisingai naudojau Crystal Sage's Rapier. Jeigu įdomu, galėsiu parašyti savo farminimo metodą/buildą.

 

Mhm, Nameless King ir man buvo sunkiausias bosas, bet palauk tu jį sutiksi ant NG++, va tada tai jis visiškai nesveikas, tačiau kaip ir visus kitus bosus ant visų 3 ėjimų nukaliau solo, nes niekada lengvai nepasiduodu. Platina done!   :ph34r:

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu parasyk savo buda nes as naudoju irgi symbol ir rapier off hand :) plius ring plius rusted coin

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O watchdog covenant neužsibuginęs? Nes per visą laiką tik kartą buvau summonintas?

O nameless King skausmą suprantu:) Čia ir strigau ilgam...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O watchdog covenant neužsibuginęs? Nes per visą laiką tik kartą buvau summonintas?

O nameless King skausmą suprantu:) Čia ir strigau ilgam...

sitas ir darkmmon blade, teks farmint itemus jeigu nori itemu is convenant :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai kuris jums DS geriausias? ;)

Optimizacijos atžvilgiu 2 dalis labiausiai patiko , dėl gameplay 1 , nors ir prasčiau optimizuota ir daugiau bugų. Šita nelabai patiko dėl tankinimo , turi daryt dodge , kitaip beveik visada gauni stuns su daugeliu armors. Dar gaila , kad nebegalima padaryti buildint Trumpo:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma geriausia visos serijos dalis man. antra plastmasine. demon's souls visai nieko, bet kadangi pirmas geimas tai kovu sistema skurdoka. o sita kaip ir be priekaistu didesniu, bet tiesiog persizaidziau souls serijos, tai nebelimpa jau. norisi kazka kita ismegint.. norisi, kad kas vel taippat itrauktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ramu šioje temoje. Nejaugi niekas nežaidžiat Dark Souls 3?

Turėčiau PS4 arba vaizduškę normalią ir aš spaminčiau kaip ir DS1, DS2 temose :D O dabar kas belieka, laukt geresnių laikų ir pirkt DS3 GOTY/DLC edition'ą kuris anksčiau ar vėliau išeis.

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

finished.. nu call of duty's beveik darosi. baigia tegul jie ta serija ir king's field'a prikelia, ar naujo kazka kurt pradeda. nes sudmalyste konkreti darosi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

finished.. nu call of duty's beveik darosi. baigia tegul jie ta serija ir king's field'a prikelia, ar naujo kazka kurt pradeda. nes sudmalyste konkreti darosi...

O man patiko, ne bloodborne, bet pvp smagiai einas , ypac su mound makers :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.