Rekomenduojami pranešimai

@tomashex, ant PRO ir šitas atrodo visai padoriai, lyg būtu vos ne 4k. Tik kai žiūri į tolį, matai kad vis dėl to maža raiška, praranda detalės (kalbu ne apie backgraundą o apie pati renderingą). Jo PS4PRo patchas kiek skaičiau duoda tik anlocked FPS, bet nieko nedadeda vizualizacijai. Ne visi 1080p žaidimai taip gerai atrodo, pvz. Evil Within (pirmas) iš karto atrodo ne taip kaip kompe (buvai jį perėjęs ant 2540*1450 monitoriaus). O šitas geras - vaizdas labai šarp, nėra bliuro, nors vis dėl to ir matosi kad varikliukas senesnės kartos. Dėl Bloodbourne tai nežinau, nesu žaidęs, bet kiek skaitęs suprantu kad ten gi visiškai nėra jokios gynybos, jokių skydų, tik aktyv fight ir ridenimasis. Nors ir pvz. su Abyss Watchers tas skydas mažai davė, nes realiai gali atlaikyti tik viena jo praleista smugi su pilna stamina, o jis turi 3hit kombo, tai jeigu staminos mažai, tai tavę "atidaro" ir dakala, "the end". Vakar jau šitą buvau iki skausmo išmokęs?  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitas geriausias ? Go beyond Death!!!

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dancer of Boreal Valley. 3 dienos, gal 300 mirčių. Nebeturėjau jėgų net džiaugtis, kurį laiką tiesiog žiūrėjau į ekraną ir galvojai "galu gale".  Ją mėgsta lyginti su Pontiff  Sullivan fight. Ni figa. Tai Abyss Watchers motina. Į pabaigą buvau išmokęs kiekviena jos judėsi, žinojau ką darys pradėjus kažką tai daryti, visus muvsetus. Bet vistiek. Pora kartu jai buvo likę gal 10% gyvybės ir mane padarydavo, jeigu būčiau jaunesnis, tai vienas pultas jau tikrai būtu susitikęs su grindim. Bet jau nervai ramesni. Jeigu užbaigsiu, sekantis Bloodborne. Cyberpunk taip ir guli stalčiuje.

Only Embers Remain? 

 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 13 valandų, Javelin parašė:

Dancer of Boreal Valley. 3 dienos, gal 300 mirčių. Nebeturėjau jėgų net džiaugtis, kurį laiką tiesiog žiūrėjau į ekraną ir galvojai "galu gale".  Ją mėgsta lyginti su Pontiff  Sullivan fight. Ni figa. Tai Abyss Watchers motina. Į pabaigą buvau išmokęs kiekviena jos judėsi, žinojau ką darys pradėjus kažką tai daryti, visus muvsetus. Bet vistiek. Pora kartu jai buvo likę gal 10% gyvybės ir mane padarydavo, jeigu būčiau jaunesnis, tai vienas pultas jau tikrai būtu susitikęs su grindim. Bet jau nervai ramesni. Jeigu užbaigsiu, sekantis Bloodborne. Cyberpunk taip ir guli stalčiuje.

Only Embers Remain? 

kazkaip atrodo prie lengvesniu bosu danceris, nes mazai hp buvo, palauk kol daeisi slave knight gael, jei turi dlc :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, kybartai parašė:

kazkaip atrodo prie lengvesniu bosu danceris, nes mazai hp buvo, palauk kol daeisi slave knight gael, jei turi dlc :D

Nesiginčiuju, bet man užteko. Tai matyt priklauso nuo individualaus kiekvieno stilio ir buildo. Man su ja panašiai sunkiai buvo kaip su Abyss Watchers. O va pvz. Pontyff Sullivan įveikiau per kelis kartus (bet ten samdžiausi 1 NPC), Aldrych užteko dienos (na kelių valandų bandymo). O su šita vargau kaip turi būt. Ir bent jau mano žaidimo stiliui eilinį karta pasitvirtino kad man netinka jokie bandmai papildomai buffinti ginklą grynai kovos metu ar jos keisti. Nes keleta kartu 2joe fazėje bandžiau ginklą keisti į kardą su dygliais, naudoti kartuš rouge ir ją nubleedinti, bet tai tik blaško dėmesį, praleisi jos spin kombo ir oplia. - You Die.

P. S. Man iš paprastesniu tai buvo Bort ir Wolnir. Išvis stebios kaip mane įtraukė, niekuomet negalvojau kad pamėgsiu DS, bet va. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.