Rekomenduojami pranešimai

na tai gerai kad mes kiti nieko to neklausem , neskaitem ir neziurejom,as irgi paziurejau gameplay kazkiek , kaip juda kaip coverinasi kaip ginkla upgreidino ir viskas. visa kita suzinosiu kai pats losiu, nes nepaisant ka kas kalba as ji imsiu day one is psn ir losiu cia be klausimu. 

nemazai zmoniu buvo ir cyberpunk pasipiktine ir pan ten , koks skirtumas. man tokie zmones nu nulis demesio isvis. dazniausia jie net nezaidzia zaidimo kai jis iseina, tik mala klaviatura tustiem zodziam.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Soujiro parašė:

Tamsta panašu pilnos nutekintos informacijos nematėte. ? Tragedija didžiulė. Pilna žmonių pasipiktinusių žaidimo kūrėjų pasirinkta žaidimo istorija ir jos pateikimo būdu.

Mm.. Prisipazinsiu, kad tikrai nemaciau ir man informacijos apie zaidimo leaka pavyksta isvengti. Gal del to nematau dideles tragedijos. O kad zmones nepatenkinti.. Nezinau del ko tiksliai. Jeigu jie nesugeba nuo jos atsiriboti tai cia ne kureju problema istikro. Kurejai kalti tik del to, kad buvo paviesinta, bet ne uz tai, kad kiti ja skleidzia.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai didžioji dalis nepasitenkinimo ir ypač iš USA ne dėl to kad nutekėjo scenarijus o dėl koks yra scenarijus, visiems radikalams ir homofobams psichozė prasidėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mm.. Na, kurejai, kazkodel, norejo prideti daug homo elementu. Nelabai tik suprasi del ko. Ar kureju tarpe tokiu ten ne vienas ar kas.. Zodziu man irgi keistai pasirode kai pirma karta parode skandalingaji bucini.. Bet tiek laiko praejo, kad jau turejo kaip ir susitaikyti.. Keista. Hm.. Daug kam nepatiks sitas dalykas zaidime. Man kazkaip M+M nera taip baisu kaip V+V.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiuosi jie sutvarke grafikos klaidas paliktas su sniegu ir t.t. Nes jeigu ir sito nesutvarke, tai susisiks dar ir grafikoje. As asmeniskai jau matau, kad nebus zaidimas toks stiprus, kaip pirmoji dalis... Gaila. Nesakau, kad zaidimas blogas, zaidimas labai geras bus, bet vertetu cia kai kuriem nusiimt rozinius akinius, kad nereiktu paskui nusivilti. O kas liecia M+m ar V+v, tai cia labai jautri tema. Ir jie patys kalti, kad paliete sita tema, todel tegu patys ir srebiasi visa suda, o ne kaltina kitus aplinkui. Puikiai zinoma, kad ziauriai daug zmoniu, tai netoliruoja ir netoliruos, ir su tokia nesamone tik kara internete sukele. Pilnai tikiu, kad del sito ir zaidimo reitingai kris smarkiai zemyn, nes is principo varys zemiausius balus. Nu bet toks pasaulis yra ir nieko nepakeisi :)

Redagavo Dellinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 10 valandų, Dellinkas parašė:

tikiuosi jie sutvarke grafikos klaidas paliktas su sniegu ir t.t. Nes jeigu ir sito nesutvarke, tai susisiks dar ir grafikoje. As asmeniskai jau matau, kad nebus zaidimas toks stiprus, kaip pirmoji dalis... Gaila. Nesakau, kad zaidimas blogas, zaidimas labai geras bus, bet vertetu cia kai kuriem nusiimt rozinius akinius, kad nereiktu paskui nusivilti. O kas liecia M+m ar V+v, tai cia labai jautri tema. Ir jie patys kalti, kad paliete sita tema, todel tegu patys ir srebiasi visa suda, o ne kaltina kitus aplinkui. Puikiai zinoma, kad ziauriai daug zmoniu, tai netoliruoja ir netoliruos, ir su tokia nesamone tik kara internete sukele. Pilnai tikiu, kad del sito ir zaidimo reitingai kris smarkiai zemyn, nes is principo varys zemiausius balus. Nu bet toks pasaulis yra ir nieko nepakeisi :)

"Žiauriai daug žmonių"? Nežinau kokiam tu pasaulį ar po kokiu akmeniu gyveni :D. Reitingai nekris, kaip bus vienas iš 2020 GOTY taip ir bus, kaip buvo aišku jog parduos 15mln+ taip ir parduos, 99% TLOU 2 pirkėjų nei žino apie šitą leaką nei sužinos nes Average Joe tai nerūpi. Visi šie dalykai žinomi ir rūpi itin mažai hardcore gamerių daliai.

"nes is principo varys zemiausius balus." :D:D:D Kas varys žemiausius balus? Liberalieji ir kairieji IGN, ar Easy Allies, kur transgender vienas iš pagrindinių žmonių? Kad dadės balų tai net neabejoju. Gal koks sovietskoegaming.ru ir numuš balą, bet kam jų balsas įdomus? Kai prasidės review atsiųsk man nors vieną review kur story gaus mažiau nei 9, labai įdomu bus pamatyti :) Visa žaidimų industriją yra kardinaliai left wing'inė

prieš 13 valandų, Magnitas parašė:

Mm.. Na, kurejai, kazkodel, norejo prideti daug homo elementu. Nelabai tik suprasi del ko. Ar kureju tarpe tokiu ten ne vienas ar kas.. Zodziu man irgi keistai pasirode kai pirma karta parode skandalingaji bucini.. Bet tiek laiko praejo, kad jau turejo kaip ir susitaikyti.. Keista. Hm.. Daug kam nepatiks sitas dalykas zaidime. Man kazkaip M+M nera taip baisu kaip V+V.

Tai viskas jau aiškų buvo nuo Left Behind DLC, tas 2 dalies traileris tik tęsinys.

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus kaip su Call Of Duty serija, daug heito ir iš principo žaidėjų duodami maži balai, bet žaidimimo serija viena labiausiai perkamų ir žaidžiamų. :) 

Dowydas spoiler mygtuka naudok ?, katik pats paviešinai viešai viena iš leakų, šia tema skaito ir žmonės nenorintys žinoti nutekėjusios informacijos.

prieš 10 valandų, Magnitas parašė:

Zodziu man irgi keistai pasirode kai pirma karta parode skandalingaji bucini..

??? Čia dar nieko... pamatysite kas lauke mūsų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 13 minučių, Soujiro parašė:

Bus kaip su Call Of Duty serija, daug heito ir iš principo žaidėjų duodami maži balai, bet žaidimimo serija viena labiausiai perkamų ir žaidžiamų. :) 

Dowydas spoiler mygtuka naudok ?, katik pats paviešinai viešai viena iš leakų, šia tema skaito ir žmonės nenorintys žinoti nutekėjusios informacijos.

??? Čia dar nieko... pamatysite kas lauke mūsų.

Aš nei vieno spoilo nemačiau ir neskaičiau :D, jei kažką logiškai atspėjau tai nepykit

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Leakus jau sugebejau isgirst. Nu ir nzn kaip cia reaguot i tai. Bet kad tikrai nemazai zmoniu kuriem patiko pirma dalis nesiruosia pirkt dabar zaidimo del to ka suzinojo. Nzn kokia cia devu ideja buvo tokia story padaryt si karta bet tikrai galu nukentet del tu leaku su tokiu istorijos vystumusi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-05-02 00:33, gedunex parašė:

tai netikiu situ PR. esme kad zaidimas yra studijoje. tai gal slavejas ar indu plovejas nutekino? komedija kazkokia.  ir taip aisku kad cia tik damage control.

o sitas atsivepelis tik ta ir gali postint, nes i klausimus neatsako o is kart blokuoja.

Netiki šitu PR bet tiki random reddito postais parašyto user'io be jokio backgroundo kuris, patvirtintu jog info tikra? Jau yra ir threadas kaip įlindo į serverius, plius Jason Schreier turintis aukštą reputacija ir tiesioginių ryšių patvirtino, jog leaker'is nėra susijęs nei su ND nei su SONY, tai visa ta istorija apie nepatenkinta darbuotoją bs tiesiog.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-05-03 02:15, Magnitas parašė:

Mm.. Na, kurejai, kazkodel, norejo prideti daug homo elementu. Nelabai tik suprasi del ko. Ar kureju tarpe tokiu ten ne vienas ar kas.. Zodziu man irgi keistai pasirode kai pirma karta parode skandalingaji bucini.. Bet tiek laiko praejo, kad jau turejo kaip ir susitaikyti.. Keista. Hm.. Daug kam nepatiks sitas dalykas zaidime. Man kazkaip M+M nera taip baisu kaip V+V.

Kad įvykdyti nustatytas diversity kvotas, kitaip yra grasinama suvaryti reitingus. Arba tiesiog dev'aii yra radikalūs leftistai. Didžiajai daliai žmonių nepatinka kad yra brukami per prievarta tokie dalykai, ypač kai tie kas juos prastūminėja net nežaidžia žaidimų. Užtenka pasižiūrėti kokį TED talk youtubėj ir jei būna feministinė ar šiaip kokia diversity tema, boom dislike kiekis stipriai persveria like. Ir by default tie žmonės nėra nei homofobai nei rasistai tiesiog atsibodo radikalų noras suvaržyti kaikurių laisves.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Days Gone buvo padejes ant tu leftistu, ir paziurekit kaip suvare reitinga. gerai kad zmones zaidzia tai mouth to mouth zaidima ispopuliarino. kiek teko matyt tai didziausiai daliai patiko zaidimas. bet ne visiems zaidimams taip pasiseka ir turi platformos palaikyma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Days gone labai geras buvo ir yra, siaip devai turi ant visu padet realiai, nu nes tie "visi" pasirodo kad nebuna ten jau tiek daug. Man tokiem devam kurie myza ir keicia nuomone tai respecto jokio nera arba kai pakeicia zaidima dar del kazkokiu aviu bandos nuomones. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.