Rekomenduojami pranešimai

ooo, kazkas skaito vg247, viena is toksiskiausiu puslapiu internete.

ooo, video, galima paziuret kaip tikras isgama atrodo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-05-03 02:10, Dowydas parašė:

"Žiauriai daug žmonių"? Nežinau kokiam tu pasaulį ar po kokiu akmeniu gyveni :D. Reitingai nekris, kaip bus vienas iš 2020 GOTY taip ir bus, kaip buvo aišku jog parduos 15mln+ taip ir parduos, 99% TLOU 2 pirkėjų nei žino apie šitą leaką nei sužinos nes Average Joe tai nerūpi. Visi šie dalykai žinomi ir rūpi itin mažai hardcore gamerių daliai.

"nes is principo varys zemiausius balus." :D:D:D Kas varys žemiausius balus? Liberalieji ir kairieji IGN, ar Easy Allies, kur transgender vienas iš pagrindinių žmonių? Kad dadės balų tai net neabejoju. Gal koks sovietskoegaming.ru ir numuš balą, bet kam jų balsas įdomus? Kai prasidės review atsiųsk man nors vieną review kur story gaus mažiau nei 9, labai įdomu bus pamatyti :) Visa žaidimų industriją yra kardinaliai left wing'inė

Tai viskas jau aiškų buvo nuo Left Behind DLC, tas 2 dalies traileris tik tęsinys.

Tai gal tu pats tamsta islysk is po akmens? As kalbejau apie metacritic reitinkus, kur zmones vertina, o tu cia bleha isvedziojes kazkokias nesamones. Isimesk facebooke i kokia grupe prisipazinima, kad esi gejus ir pamatysi, kad ne as cia po akmeniu gyvenu. Zmones internete ziaurus yra ir nekalbu apie anonimus, kuriu dar daugiau yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemačiau leak'u. Tačiau jei tas diversity š taip stipriai įleidęs šaknis tai tikrai nepirksiu žaidimo ir tikiuos reitingai bus dugne.

72-E7Y2rHa.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 18 valandų, gedunex parašė:

ooo, kazkas skaito vg247, viena is toksiskiausiu puslapiu internete.

ooo, video, galima paziuret kaip tikras isgama atrodo :)

Tamsta 4chan nesilankote? Nekomentuojate? ?  Pagal rašymo stilių, spėju taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas aiskiaregys atsirado? neturi ka veikt? tam 4chan aplamai esu gal 5 kartus apsilankes, it tai tik del source material.  cia tik siaip atrasiau, kad daugiau nesamoniu nerasytum ir nevaidintum zmoniu supratimo eksperto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip man dar ziureti i lezbes kaip ten zaidziasi kazkaip dar p*, nesuprantu kam zaidimui to reikejo, bet kazkaip istverciau, nu bet jei ten b* Joel'is kam uz kiausu grabalios tai n* toki zaidima...

  • Patinka 1
  • Cha cha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nežinau apie leak'us ir stengsiuosi apeiti juos iki pat release dienos. Bet asmeniškai labai tikiuos, kad visas rage internete yra tik dėl lgbt tematikos (kurią mums jau akivaizdžiai hintina ND nuo pat 2014 metų dlc , vėliau su 2017 metų traileriu, iki pat 2019 trailerio, nekalbant jau apie pirmos dalies lgbt personažą), kadangi man ši tema visiškai netrugdo ir neskauda. Tikiuos, kad 7 metus lauktas tęsinys bus vertas pirmtako. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 valandas, Edeoman parašė:

Seip man dar ziureti i lezbes kaip ten zaidziasi kazkaip dar p*, nesuprantu kam zaidimui to reikejo, bet kazkaip istverciau, nu bet jei ten b* Joel'is kam uz kiausu grabalios tai n* toki zaidima...

Na ND jaučiu prijaučia visokiems homikams, man kartais žaidimai per daug būna įlinde į tus politinius žaidimus... Kad lesbiai gerai, fiminizmas gerai, būtinas vienas juodukas ir t. t.... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.