Rekomenduojami pranešimai

Na man patinka treileris, jei nezinotum leaku tai galvotum kad viskas zaidime kaip ir gerai...o gal ir yra gerai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar mes ka tik pamatem dar jaunaja Elie is pirmos dalies ant naujo engine, nes veide tikrai matosi kitosios israiskos, gerai atrodo

UOPaBS8.png

Wk0GEAt.png

ji tikrai cia zinojo kad kazkas vyksta jau tada..

nqfVkZX.jpg

primesk taip visa pirma dali ant naujo engine taip sulosus su tokia Ellie 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 21 valandą, gedunex parašė:

dar vienas aiskiaregys atsirado? neturi ka veikt? tam 4chan aplamai esu gal 5 kartus apsilankes, it tai tik del source material.  cia tik siaip atrasiau, kad daugiau nesamoniu nerasytum ir nevaidintum zmoniu supratimo eksperto.

? delfio komentaruose garantuotai dalyvauji.

? "cia tik siaip atrasiau, kad daugiau nesamoniu nerasytum"

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as is vis delfio neskaitau ir nevartau, bet tu matau ekspertas delfio. nu bent tiek sugebi.

o jei i tema, tai traileris toks misleading kad ziauru, kada zinai visus spoilerius. po tokiu spoileriu viesumoje tai bus du dalykai, arba zaidimas padarys 180% spin off, ir visus nustebins, arba isaiskes kad spoileriai tikri ir zaidimas "sudegs".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pGo6y8F.jpg

o man tai nieko as zinau kazka ten bet nezinau nieko daugiau nezinau kaip viskas iki to daeis, video isvis nemaciau tik skaiciau ir girdejau kaip kalbejo kelis sakinius. tai man treileris geras. 

bet kaip gerai atrodo viskas, veido israiskos pasaka, bus geriausiai atrodantis PS4 zaidimas, ir manau pades pirmus ne exclusivus PS5 zaidimus irgi. 

bet kazkaip jo ne tokia burna buvo, nu niekaip as jo tokio kalbancio neprisimenu , atrodo kaip paplatine burna butu ar kazka tokio ..

j5vBRO6.png

bet modelis grazus aisku kaip ir kitu

IgMLjkN.png

man tas azijietis gerai atrodo irgi modelis

KiYsAzR.png

as vis pamirstu kad cia ne ps5 zaidimas bus , ziurint i tokius vaizdus kazkaip galvojasi apie PS5.

eGLLJ46.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 23 valandas, gedunex parašė:

arba isaiskes kad spoileriai tikri ir zaidimas "sudegs".

? Garantuoju kraujais spjaudysies šitame forume, kai gaus GOTY statusa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku paneigti toki dalyka, Soujiro duos GOTY statusa, reiskia gaus GOTY statusa. spaudausi jau kraujais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

? Aš tau tikrai priminsiu šiuos post'tus... kai žaidimas ims apdovanojimus ir gerus review'us. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ims gerus review, tai cia ir durnam aisku, beveik visa amerikos zaidimu zurnalistika paremta swj, leftistais ir bobu judejimu. tai sitas zaidimas turetu buti ju rojumi. ypac tas aisku po spoilu. lyg kazkokia naujiena pasakei :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Komentarai isjungti, nerodo kiek like ir kiek dislike ?... Graziai prisizaide...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.