Rekomenduojami pranešimai

Kas jau žaidžia gal gali pasakyti kokios kalbos prieinamos angiškoje versijoje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Luigi 

Pas mane į ps4 pro buvo įdėta standartinė versija ir jame kalbos tokios yra 

EN, FR, ITALIANO, DEUTSCH, ESPANOL, PORTUGAL, RUSSIA, POLSKI, GREECE, TURKEY, 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negalejau patiket kad pradesiu megti ir jausti simpatija charam kuriu iskart tiesiog nemegau, nes devai tiek giliai charus ispelotojo  ... wow  dar jauciu cia nepabaiga... jau norejau pries kelias valandas sakyt wtf ..bet dabar losiu ir megaujuos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsargiai scalmanai leftistu isvadins. :) nes dabar ant bangos yra isprincipo heitinti zaidima. Ir siaip kiek balu nuosirdziai/objektyviai duotum zaidimui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 10 valandų, Dellinkas parašė:

Nu zaidimas ant oledo c9 super atrodo... Bet tas film grain efektas, tai kazkokia nesamone. Gaila, kad neina isjungt.

Pritariu, pas mane taip pat C9 ir norisi ta grafikos efekta isjungti.., jo per daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jauciu truko pabaigai dar kokios valandos ar dvieju ir viskas bus... kazkaip bent jau panasu i pabaiga. Miegui palikau 3 val ir i darba. Teks laukt vakaro kad damust jau. 

Ziauriai patiko savo laiku pirma dalis galvojau kad emocionaliau jau but negali bet stipriai klydau, tai turbut stipriausias zaidimas mano zaistas aplamai. Ypac is tos puses kaip jis tave vedzioja uz nosies mausto ir po to pasirodo kad netaip viskas ir privercia pakeist nuomone apie viska. 

AI daug kas vel ji peike maciau na jis tikrai geresnis, jis net sakyciau geresnis nei tokiu stealth zaidimu kaip AC , netgi manyciau next level isvis, ne tai kad priesu elgesio bet bendrai kaip visas stealth vyksta , labai dinamiskai ir dazniausia neskubant. Bet vis dar ai gali vedziot aplink stala ir jie taves nematys, bet visa ta zole skirtingo aukscio ir pan sleptis po vandeniu tai tikrai ispudinga, sunys nebuvo ispudinga visai nepatiko, atrodo kad devai tam gal buvo skyre daugiau demesio bet po to kazkaip apkarpe viska. 

Duociau geriausia ivertinima. Aisku dar reik visai uzbaigt ir suvirskint viska kaip reikiant bet manau kad bus tik geriau viskas. Bet nezinau jei losciau dar karta ka ten galeciau dar naujo is to gaut kazkaip jau viska issniukstinejau neskubedamas tai ka ten dar galima kitaip daryt net nzn. 

Nedaug zaidimu kur pirmoj dali tave supazindina su charais duoda susigyvent pamegt pavercia juos kultiniais,  o antroj dali.... nu zodziu :) tai reikia patirt . 

Dar buvo apie 3 val gameplay pasirodo like, sauni paskutine vietove buvo. Kazkaip ir spejau kad panasiai baigsis... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias mano žaistas žaidimas. Paliko be žado. Sunkus emociškai nuo pradžios iki galo. Gameplay, muzika, kinematografija, vaidyba. Masterpiece. Right in the feels.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau ir antra rata pradejau su ng+. Isijungiau slow mo ant aim, maximum looto,upgreidinsim iki max dabar. Fainai su jau pagerintais ginklais pradet nors realiai iki lanko man reikia tik pistiko, gaila lanko negali turet iskarto losiant antra karta ir kaip supratau si karta jokiu bonusiniu rubu ar kupriniu net nera. O galetu but kaip tik daugiau variantu cia. 

xWHoJgh.jpg

 

Tikrai geriausias. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra vietų kur nepatiko, bet ne pati istorija, o gameplay sprendimas taip sakant. Šiaip nesuprantu kodėl žmonėm, kuriem patiko pirmos dalies story, nepatinka antros. Kad ne taip, kaip jie įsivaizdavo? Srsly? Pageidavimų koncertas čia ar kas. Daug kas šiap 5 val. pažaidė, pyfpaf pašaudė ir ai p* n* šūdukas. Istorijos sprendimai emociškai sunkūs, taip. Ir visiškai nesijautė, kad kažkokios pažiūros yra naglai brukamos. Nu kiek žmonių tiek nuomonių aišku. Šiaip stengsiuos neginti, nes man zjbs šie du žaidimai. Čia iš tos serijos, kai žaidimas ar tai filmas/knyga yra toks asmeniškas nuotykis, kad man axujenai nuo to, o kiti kaip sau nori. Ir paverkiau, ir nusijuokiau, pripratau prie personažų. Nu ko daugiau reikia, zajebiškiausią kelionę turėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, tymbarkFM parašė:

Yra vietų kur nepatiko, bet ne pati istorija, o gameplay sprendimas taip sakant. Šiaip nesuprantu kodėl žmonėm, kuriem patiko pirmos dalies story, nepatinka antros. Kad ne taip, kaip jie įsivaizdavo? Srsly? Pageidavimų koncertas čia ar kas. Daug kas šiap 5 val. pažaidė, pyfpaf pašaudė ir ai p* n* šūdukas. Istorijos sprendimai emociškai sunkūs, taip. Ir visiškai nesijautė, kad kažkokios pažiūros yra naglai brukamos. Nu kiek žmonių tiek nuomonių aišku. Šiaip stengsiuos neginti, nes man zjbs šie du žaidimai. Čia iš tos serijos, kai žaidimas ar tai filmas/knyga yra toks asmeniškas nuotykis, kad man axujenai nuo to, o kiti kaip sau nori. Ir paverkiau, ir nusijuokiau, pripratau prie personažų. Nu ko daugiau reikia, zajebiškiausią kelionę turėjau.

Tai kaip galima dabar imti ir vadinti žaidimą masterpiece arba duoti 10/10 kai jis nėra tobulas? Atmetus visus SJW š, man šis žaidimas kelia pyktį. Nesu niekad laužęs daiktų iš pykčio, bet šįkart norisi mesti iš pultelio į TV. Priedo kaip ir pewdiepie sakė, jeigu kažkur užstrigai, pažiūrėk į viršų. Vis kartojasi ir kartojasi problemos sprendimo būdai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei atmintis neapgauna tas klounas pewdiepie pats dave 10/10 zaidimui. 4chan buvo tema, tai ji tiesiog pasiule bunant svedijoje pakart :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Spoiler'is

 

Nu įdomiai. Visiškai nesuprantu kodėl internetas taip priešiškai nusistatęs.

Tobulu žaidimų nebūna. Masterpiece nereiškia perfect.

Spoiler'is

Nepatiko tas sprendimas, kai žaisdamas už Abby, turėjau šaudyt į Ellię ir bandyti ją nužudyti. Aišku kodėl taip padaryta, bet sunku buvo spausti tą kvadratą.

Mano akyse šitas elementas nepadaro žaidimo mažiau vertingu.

Pripratau prie personažų - turėjau omeny prisirišau. Ne taip išsireiškiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 6 valandas, Soujiro parašė:

Jei atmintis neapgauna tas klounas pewdiepie pats dave 10/10 zaidimui. 4chan buvo tema, tai ji tiesiog pasiule bunant svedijoje pakart :)

Tas jo 10/10 yra apžvalgininkų pašiepimas, sarkazmas. Pamatė žmonės video thumbnail ir padarė išvadas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai mixed feeling dėl šio žaidimo, nemanau, kad žaidimas nusipelno tiek hate'o kiek jo gauna, bet bėdų su juo yra nemažai. (Jei neperėjot, neskaitykit)

Spoiler'is

Nesupraskit ne taip, žaidimas gal ir būtų pakankamai geras jei neegzistuotu pirma dalis. Joel ir Tommy vos atpažįstami nuo žmonių kuriuos matėm pirmoj daly. Abu iškart pasitiki ką tik sutikta grupe, Tommy net pasiūlo apsilankyt Jackson, wtf. Abby prašo Joel spėt kas ji tokia, nors nėra visiškai jokio šanso, kad jis ją pažinotų. Jesse ir Menny pamiršti po dviejų sekundžių kai juos nušauna. Mel tuoj gimdys, tai ne - lekia kovot į front'a. Sunku nepastebėt Abby ir Lev istorijos paraleles su Joel ir Ellie, bet mes jau žinom jų istorija, tai antra kartą papasakota, bent manęs nenustebino. Užuot susitelke į žaidėjui svarbius veikėjus įtraukė krūva naujų su labai silpnu character development. Dar tie šokinėjimai laiku, svarbi scena sustabdoma, tam kad žaistum 10 valandų apie nieką, bet kita vertus flashabackai buvo geriausi momentai šitam žaidime.

Dodge'inau spoilerius beveik 2 mėnesius, labai stengiaus pamegt šį žaidimą bet vistiek jaučiu, kad iki pirmos dalies genialumo jam labai toli. 6/10, galbūt 7. Paėmus žaidimą atskirai jis nėra blogas, bet kaip tesinys, prastokas.

Redagavo Yan
Spoiler Alert

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.