Rekomenduojami pranešimai

vakar pabaigiau zaist. neblogas, bet nieko ispudingo. 7-8/ 10 butu is manes. labiau toks filler'is belaukiant kitu zaidimu, side quest nei main event taip sakant. kiekvienam savo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matai, kaip suprasi ta hate ir kokia publika. 

as nepasakyciau kad perdeto hato vertas, bet sunerimti verta kad kisama ta amerikietiska politika, pacio druckmano iskreiptas mastymas i toki produkta. matosi kad zmogus nesiorentuoja gyvenime uz savo siauro mastymo rybu. arba jo paziuros auksciau visko racionalaus ir logisko.

vienas dalykas aiskus kad cia tesinio nenusimato, nes kaip ir pabaiga sios istorijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tesinys tikriausiai bus, o jie patys rizikavo su tokia istorija zinodami, kad daug kam gali nepatikt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau ir aš pagaliau šitą meno kūrinį. Kitaip negaliu pavadint. Ekrane eina titrai, aš sedžiu virtuvėje ant žemės, o už lango jau pradeda aušti. Ir galvoje visiška sumaištis. Jausmas ne kaip žaidimą praėjus, o kaip pažiūrėjus psichologinį draminį filmą. Negavau emocinio apdovanojimo pabaigoje, nors to gal ir reikėjo tikėtis. Iki pat pabaigos laukiau jog baigsis kitaip negu užsibaigė. Bet ne viskas apsiverčia aukštyn kojom. Nesulaukiau ir dialogo finalinio tarp personažų. Kaip , kad MGS serijose. Ar patiks žaidimas ar ne priklausys nuo kiekvieno žaidėjo asmeninės empatijos. Arba jos nebuvimo. Mano atveju tas nesuveikė iki galo. Tokią sunkią užduotį sau užsikrovė sumanydami šį siužetą. Ir mano subjektyvia nuomone jiems nepavyko iki galo tai igyvendint. Gal reikėjo pasitelkt pagalba papildomų scenaristų ar psichologų. Tam ,kad gauti reikiamą emocinį atsaką iš žaidžiančių. Gal reikėjo sukurti patrauklesnį ir charizmatiškesnį  Abby persanažą. Tačiau man užjausti ją buvo sunku. Bet tai vėlgi subjektyvu. Kaip žaidimas žaidžiasi puikiai. Ir nesuprantu tų kas sako jos primytivus ar prastas. Žaidėjams davė sėlinimą, plaukiojimą, nardymą, vertikalų gameplay, smūgius kumščiais, šaltus ginklus, šaunamuosius su snaiperio ir paprastais, lankus, granatas ir jiems dar maža? Ko dar trūksta jiem? Skraidžiojimo kaip supermenui? Man žaidimas patiko, nors scenarijaus tikėjausi kitokio. Jokios užuominos ar vilties apie vakciną nebuvo. Būtu idomu patirti dar kartą tą ilgą kelione per puse šalies. Sutinkant šalutinius personažus su idomiom savo istorijom. Patirti išgyvenimus naujus kartu skirtingose vietovėse. Jis nėra idealus ta prasme , kad patiktų visiems. Bet tokio sumaišymo su purvais jis tikrai nenusipelnė. Kokių nuomonių prisiskaičiau po ivairiom apžvalgom arba jose. Kur surandamos problemos ir jos hiperbolizuojamos iki dangaus. Taip galima kiekvieną žaidimą ap..... Dar kalbant apie gameplay man patiko labai praneti po vandeniu negiliose vietose. Gali bėgti , o gali atsigules dugnu po vandeniu pranerti. Nu genialus sumanymas. Dar patiko daužyti stiklus. Prieini uždarytas duris ir žiūri langas šalia. Ai ne bėda galima išdaužt ir patekus vidun iš ten atidaryt jei reikia. Tas nepabodo iki pat galo. Gal čia atsiskleidė mano užslėptas vandalizmas. ?

Aš linkiu kūrėjams po šio žaidimo gerai pailsėti ir atsigauti. Susirasti naujų talentingų žmonių savo komandai. Ir su naujom jėgom kibti į darbus. Kuriuose toliau mus džiuginti savo liguistu pedantiškumu. 

PS: pirmą kartą rašau tokį ilgą postą. Turbūt žaidimas tikrai neeilinis. ;)

Redagavo Luigi
  • Patinka 1
  • Ačiū 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau perėjau ir aš per šį savaitgalį, nuostabus žaidimas.  Gyvenau tiesiog žaidime.

Ką nori tegul sako kiti,  žaidimas nuostabus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turkai tuo tarpu nesnaudzia. Steame atsirado vienas zaidimas i kuri net niekas nebutu atkreipes demesi jeigu ne vienas dalykas. Panasumas i kita zaidima. ? Beje, keista ar ne, bet tai pirmas siu Turku zaidimas. Zmones juokauja, kad zaidimu kodai buvo nuhakinti ne tik is CD projekt, bet ir is Naughty Dog. O jeigu kazka ir sudomins tai: https://store.steampowered.com/app/606980/Potentia/

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesioginis plagiatas niekuomet nėra gerai, iš karto negatyviai nuteikia. Man dar į Days Gone kažkuom tai neša.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Last of Us scenaristas ir kurėjas (iš tikrujų tai tik vienas iš jų, nors 2 daliai tai nelabai galioja) Neil Druckmann interview IGN užsiminė kad studijoje buvo intensyviai aptarinėjami ir jau sukurti III The Last of Us dalies istorijos griaučiai, tačiau patikino kad žaidimas dar nėra kūriamas, ( nuo saves pridėsiu kad net neabėjojų kad bus, kaip gi PS5 be savo kartos TLOU?). Manau tai nėra blogai net ir su specifinėm Nilo Drakmano "vizijom". Man II dalis visai patiko ir nieko blogo aš joje nepamačiau. Gal ne šedevras kaip 1, bet 8/10 tikrai duočiau. Techniniu požiūriu tai išvis neprilygstama, net sunku patikėt kad taip atrodo ant vanila PS4 (bet čia jau gaunasi kaip ir firminis Naugty Dog bruožas...crunchas vaikelai, crunchas). Taip pat kažkodėl tai nemanau kad II dalys sulauks 60fps patch, taip ir lygs su savo "cinematic" 30 fps.

Nors inteview Druckmanas kukliai kalba apie tai kad tik "visgi tikisi, kad projektas kada nors sulauks dienos šviesą", aš asmeniškai tuo net neabėjoju. Nežiūrint savo dabartinio apsimestino (manau) kuklumo Drukmanas dabar yra vienas iš žmonių, kurie nusprendžia dabartine SIE Gamedizain politika, o ta politika dabar 99% tik "patikrinti dideli blokbasteriai" ir jokių naujovių. Taigi manau koks ten bebutu siužėtas, bet TLOU III tikrai būti, 50% tikimybė (imho) kad gali padaryti pusiau atvira pasaulį (kaip davar madinga).

Šaltinis: https://www.ign.com/articles/the-last-of-us-part-3-has-a-plot-but-its-not-being-made-yet 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super Naujiena! Šiandien TLOU2 išėjo 1.08 patchas, kuris atnešė ilgai laukta PS5 palaikymą. Pagrindinė naujovė 60FPS mode, taip lieka ir 30 fps "cinematic". Taip pat bus labiau išnaudotas SSD, tačiau kol kas nežinoma ar atsirado asaptive triggers ir haptic feedback palaikymas. 

 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.