Rekomenduojami pranešimai

Kazkaip pradzioje atrode siaip sau zaidimas. Bet su kiekvienu nauju traileriu viskas atrodo dabar daug geriau.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip pradzioje atrode siaip sau zaidimas. Bet su kiekvienu nauju traileriu viskas atrodo dabar daug geriau.

 

medzio gabalas o ne gameplay.atgyvenes kaip reikiant :/ neislipa is 2000 metu gameplayus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju kad į Gothic gameplayus panašus ,o čia žiūriu akurat tie patys kūrėjai:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

medzio gabalas o ne gameplay.atgyvenes kaip reikiant :/ neislipa is 2000 metu gameplayus.

Nevaryk. :D Man kaip tik pradejo patikti. Pradzioje kazkaip atrode tikrai prastai, o dabar visai kas kita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevaryk. :D Man kaip tik pradejo patikti. Pradzioje kazkaip atrode tikrai prastai, o dabar visai kas kita.

nieks nevaro,tokia realybe,tokie faktai.man siaip giliai p* zadimai is 'fanboy' puses,todel as stengiuosi buti objektyvus kiek galima.

 

visas pasaulis gerai atrodo sukurtas ir panasiai,yra tokia imercija,bet tik judet pradeda veikejas,kovot,tai ziauru,totalus medienos gabalas.Augis1 is kart pasake net nezinodamas,sunku neatskirti kada 15+ metu kuri ta pati,tik tais laikais tai atrode gerai,bet 2017? gal tegu jie nebesvaigsta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks nevaro,tokia realybe,tokie faktai.man siaip giliai p* zadimai is 'fanboy' puses,todel as stengiuosi buti objektyvus kiek galima.

 

visas pasaulis gerai atrodo sukurtas ir panasiai,yra tokia imercija,bet tik judet pradeda veikejas,kovot,tai ziauru,totalus medienos gabalas.Augis1 is kart pasake net nezinodamas,sunku neatskirti kada 15+ metu kuri ta pati,tik tais laikais tai atrode gerai,bet 2017? gal tegu jie nebesvaigsta :)

 

Nezinau.. Gal cia klausimas labiau ne zaidime, o kam ko reikia is zaidimo. Man asmeniskai tegul buna nors ir 2010m. Grafika. Svarbu zaidimas geras, istorija gera ir man to uztenka. O kad grafika kvadratais bus tai dzin. Ne visiems, tuo tarpu ir man, reikia, kad grafika butu auksciausia ir atitiktu kokio tai Uncharted paskutines dalies.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir medis, kai kurie zaidimai 2008/2010 metu daug geriau atrodo. Turiu galvoje medine mechanika - prie grafikos ipranti ir gerai, bet jei pats veikejas sukiojasi kaip stulpas, juda kaip medis, skrenda kaip akmuo tai jau nieko nebepadarysi. Zaidimas neisejes, o jau pasmerktas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

praėjo noras ji jau laukti, ir net nesinori jo bandyti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.